bugün

4. nesil yeni bir yazar arkadaş. siyasi entryleriyle dikkat çekmiştir. sözlüğe yararlıdır.
(bkz: gadjo dilo)
dördüncü nesil bir yazar arkadaşımızdır. hoşgelmiştir, sözlükte başarılar dilerim kendisine.
waiting for godot hakkında gayet gereksiz, komik bile olmayan, bildiğin kötü entryler yazan sözlük kullanıcısı.
objektiflik adına bazı hakikatleri görmekten mahrum değil.

(bkz: gozunu kapatan yalnız kendine karanlık eder)
ilgi ve alakadarlıgın zirvesinde, sohbeti ile ufoyu aratmayan bir garip keloğlandır.
polat alemdar'a benzerliği şaşırtıcıdır.
polat abimizdir. sır vermez. ama arada racona ters hareketler yapıyor.
çok kişilikli yazardır, renk kartelası kadar çeşitlidir.*
(bkz: gadjo nun kadınları)
polat alemdar karakterinin esin kaynağı, ağır abi.
son günlerde sol framede gördükçe kıskanmaya başladığım yazardır. *
benim için bir abi olan yardımsever, anlayışlı, mükemmel ve üni. için izmir'e gelirse onur duyacağım yazar...

edit : kardeşim neyi eksiliyorsun? iyi bir insan iyi bir insan iyi bir insan.. eksile hadi çok iyi bir insan!
renkli kişiliğiyle her muhabbete hazır ve nazırdır. * küçülde cebime gir yazarıdır.şöyle bi silkelen saçlarını savur senin yaşın 20 lan 20. ***
ispanyol çingene kızlarına kafayı takmıştır. aslında ispanyol çingene kızları sıraya bile girmiştir efenim o kulak arkası gülleriyle ellerinde gitar. seç beğen al şeklindedir. vay köftehor. * bu arada kendisiyle ileride meslektaş olacağızdır tabi ben elimde bastonumla ortalıkta dolaşırken o daha ihtiyar delikanlı olarak ortalığın tozunu attıracaktır. *
yaşından olgun yazar.
ayrıca müzik zevkide gayet iyidir.
okunası yazar. ailecek takip ediyoruz. boyle devam efenim.
görünüşe göre epey bir terbiyesiz yazar. lumpen solcu tayfanın gereksiz bir ferdi daha. ne kendisine ne de halkına yararı olur böylelerinin.
köktengriye tapan, damarlarında asil kanı gururla tasıyan, topragı ötüken olan bir ülküdaş...

he bi de şişko. gözü bile.
hadi dostum. koş yatagına. che posterini öpmeden de yatma aman diyim.

isyan! devrim! özgürlük!

hohohooyyy!
eski 4. nesil silik, yeni 6. nesil yazardır. *