Kendisini öldürenlerle hiç bir farkı olmayan kişi.
su yolunda kırmışlar testisini. sözde bölüm birincisininin, ölüm görüntüleri gösteriyor.
Bir Kürt olarak ölümüne çok üzüldüğüm delikanlı.
orospu çocuklarının katlettiği yiğidodur.
Kurtcukların reislerinden birisidir faşist köpeğin biridir.
(bkz: ülkücügerçeği)
Değil unutanın, acısı hafifleyenin kanı kurusun!..
yazık oldu. gencecik çocuktu. yakışıklıymış da. kimbilir ne hayalleri vardı, evlenip çocuk sahibi olacak işinde yükselecekti. kısmet değilmiş. allah rahmet eylesin...
Hala üzülüyorum yazık.
katili olan orospu çocuğu hakkında savcı raporunda ilginç detaylar vardır. savcı iddianamesinde "Maktülün vücudundaki bıçak darbelerinin sırası ve vurma noktaları, şüpheli Nurullah S'nun bu konuda daha önceden eğitim aldığı, profesyonelce davrandığı kamera kayıtlarında da gözlenmiştir" dedi.

yani bunların öğrenci olmadığı, pkk terörünün üniversitelere gönderdiği militanlar olduğu bir kere daha kanıtlandı. elin teröristi mağrasından çıkıp gelsin öğrenci kimliğiyle, bölüm birincisi pırıl pırıl gencecik bir çocuğu öldürsün, adı da çözüm süreci olsun. ulan bu kanda hepinizin vebali var, hepiniz yargılanıp zırlaya zırlaya cezanızı çekeceksiniz. o günler çok uzakta değil.

http://www.haberfedai.com...n-pkkli-profesyonel-cikti
artistlik yaparken ölmüştür olay görüntüleri hiçte öyle masum pusu kurulmuş gibi şeyleri göstermiyor. öyle bıçakla adam doğramaya gidersen bıçağı yemeye hazır olacaksın.

zaten kan kaybından ölmüştür ayağından bıçaklanarak ölen biri görüntülerde her şey var.

yalandan arkadan vurulmuş pusu kurulmuş demeyin kavgaya gidiyorsan dayak yeme ihtimalin vardır sopayla bıçakla gidiyorsan ölme ihtimalin de vardır. bunlar rutin şeyler.
Vatan hainleri tarafından şehit edilmiş kardeşimiz.

Mekanı cennet olsun. onu şehit eden hainlerle mücadele edeceğiz gözü arkada kalmasın.
Şerefsizler tarafindan şehit edilen gencecik adam.

serefsizsiniz, fasistsiniz, teroristsiniz. Kininizde bogulun adiler.
orospu çocuğu bir terörist tarafından şehit edilen gencimiz. ruhu şad olsun. şu orospu çocuklarını görünce türklerin hitleri olası geliyor insanın. bunları batıdaki üniversitelere sokmakla başlı başına bir hata yaptılar zaten.
bölüm birincisiymiş birde. allah rahmet eylesin.
hayatının baharında yiten her can bizim canımız, her kayıp bizim kaybımızdır. sağı solu olmaz bu işlerin.

oturduğun yerden intikam naraları atıp ölüleri yarıştırmakla da hiçbir şeyi değiştiremezsin arkadaşım.

herkes aklını başına alacak, elini taşın altına koyacak.

her olaya iç güdüsel, her olaya reflekssel tepkiler vererek geldik zaten bugünlere.

10 yıldır dökülmeyen kan 2 günde dökülüyorsa "ne oluyor" diye sormayı bileceksin.

pkk'nın ve akp'nin kanlı savaşına alet olmayacak, dışarıda yaşanan toprak pazarlığının kanını ülkende akıtanlara göz yummayacaksın.
vatanını sevseydi, korkatlar gibi 200 kişiyi toplayıp okulun en boş olduğu zaman olan cuma günü saat 5 te, 15 kişiyi saldırmazdı; gidip hakkari\'de şırnak\'ta askerlik yapardı.
öğrenci süsü verilmiş eğitimli terörister tarafından katledilen gencecik bir fidandır... ama kürt yada bölücü terörist olmadığı için bu hainler cennetinde hakettiği saygı ve sevgiyi görememiştir...
hala bok yoluna gitmiş diyenleri göstermiştir. bak evladım küfür etmeyeyim diyorum kendimi zor tutuyorum. bahçeli'nin sözü var ya açık şekilde söylediği. işte o sözün gerekliliklerini yerine getirmeyin. nasıl öldüğü açıklanmıştır. 5 farklı yerinden eğitimli bir terörist tarafından bıçaklanmıştır. katili müebbet+69 yıl ile yargılanmaktadır:

--spoiler--

saat 16.54’de şüpheli nurullah s.’nin taş ve soda şişesini okuldan çıkan ülkücü gruba fırlatınca kavganın başladığı belirtilen iddianamede bu sırada çakıroğlu’nun elinde her hangi birşey olmadığı, ancak arkadaşlarının elinde kesici ve delici alet olduğu vurgulandı. kafeye doğru kaçan nurullah s.’nin mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla çakıroğlu’nu iki bacağı, kasık ve göğüs boşluğundan olmak üzere 5 yerinden yaraladığı belirtilen iddianamade, "maktülün vücudundaki bıçak darbelerinin sırası ve vurma noktaları, şüpheli nurullah s’nun bu konuda daha önceden eğitim aldığına, profesyonelce davrandığı kamera kayıtlarında da gözlenmiştir" denildi.

--spoiler--

buyrun kaynak: http://www.milliyet.com.t...inde-yeni-gundem-2100015/
görsel
davası ve vatanı uğrunda ölen şehidimizdir. onun ve diğer bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.
Bir Öğretmen adayı tarafından öldürülmüştür . (bkz: Manidar)
Azeri türkçesi diye bir şey yoktur.azerice vardır.
unutursak kalbimiz kurusun.

tanım: bir soysuz tarafından öldürülen yiğit.
görsel
Ulan ben böyle acının ta amına koyayım ya. amına koyayım neden geçmiyor bu acı? birileri berkin elvan gibi hortlatılıyor falan demiş ya onların da ayrıca amına koyayım. ulan bu başlı başına saf bir acı,hüzün. üzülmüyorsan siktir git köşene takıl,burda niye tatava yapıyorsun düdük?

kim ne derse desin o yusuf yüzlü bir şehit idi. vatan o'na ve diğer şehitlere minnettardır.
bu da şehit. şehit ne demek ? sağcılara kalırsa sokaktaki adam bile şehit sayılacak. ulan ne kadar ucuz bir mertebeymiş bu şehitlik ! kavgaya gitti ve bıçaklandı, bu kadar. ölüm olmasa iyiydi tabi, kavga edip yesin birbirini iki taraf da. kürtçülerin de türkçülerin de canı cehenneme.