bugün

unutulmayacaksın güzel kardeşim. okuduğun üniversitede yavuklum öğrenci. sen o okulda bölücüler cirit atamasın diye; benim yavuklum,bacım,kardeşim orada bölücülerin bez parçaları altında edebiyat fakültesine girmesinler diye can verdin. sen; çin sarayını çinli kağına boğan kürşad kadar, er meydanında can veren murat han kadar, yahudi doktorun zehriyle uçmağa varan fatih han kadar şehitsin. şehit oğlu şehitsin fırat.
müslüman-türk atalarımıza selam söyle can...
ölü bir ülkücü .

yaşasaydı cepheye giderdi palasını sevdiğim... yazık.
Bazıları gibi gebermemiş, şehit edilmiştir.
Kardeşim, ciğerim.

Şehidimizin adına açılan başlıkta küfreden soysuz köpekler, ciğerlerini bisiklet pompasıyla patlatarak vahşice katlettikleri dursun önkuzu ağabeyimize küfreden piçlerle aynı tıynettedirler.

atsız ata diyor ya, "fahişeler vardır, namustan bahseder..." diye. bazı vicdansız, merhametsiz alçaklar da sağda solda vicdandan, insaftan dem vururlar ama her fırsatta vatan evlatlarına, kahramanlarımıza salyalar saçarak saldırırlar.

hiçbirini unutmadık ve affetmedik. Böyle bilinsin.
genç yaşta siyasi olaylar yüzünden ölmüş bir üniversiteli olması, bizim ülkemizde ölmüş olması üzülmem için yeterlidir. genelde ülkücülerden haz etmem, e yani? neden "onların ölüsü beni bağlamaz" diyeyim ki?

böyle bir ölümün taraflaştırılması saçmadır. onların ölüsü diye düşünmek... aynı şekilde bu ölümü sahiplenen mhp'liler karşı bir taraf belirleyip masum insanları hedef almamalıdır.

manyak bir ülkücü bir kürdü aynı şekilde öldürseydi, bu yazdıklarımda yalnızca 1-2 kelime yer değiştirmiş olurdu o kadar.
Fasistler teröristler.
Denizlerde böyle ölmüstü.
intikamın alınacak yiğit.
rahat uyu sen.
mezardadır.
belkide gök tengriyi görmüştür.
ulkucu devrimci ayirmadan olen her cocuk bu vatanin evladidir ve ben hepsi icin uzulurum. nir cocuk hayallerine hayatina genc yasta veda etmemeli bir cok ulkucu sevmivek ama deniz gezmisler berkinler ali ismailler onlar da vatan evladi idi. ve firat da vatan evladiydi. cocuklara kıymayın efendiler.
görsel
ruhu şad olsun.
resimlerini gördükçe üzüldüğüm ülkücü yiğit. rahat uyu ülküdaşım intikamın alınıyor şerefsizlerden...
(bkz: askerde ölen sosyalist vs fırat çakıroğlu)
Bu ülkenin evladı... Allah ailesine sabır versin, mekanı cennet olsun...
allah rahmet eylesin.

her allahın günü bu başlığa intikamını alacağız minvalinde yazılar yazılıyor ki günler geçti değişen tek bir şey yok.
üstelik hdp tepemizde.lütfen klavye delikanlılığını bırakın.

daha da önemlisi lütfen adamın ölüsünü rahat bırakın!
unutmadık şehidim unutmadık...
fişlenmesin diye okulda yan yana gezemediğini,
bayrak sevgisi yüzünden okulundaki onca piçle mücadele ettiğini,
resmin, pkkl'lı gençlerce paylaştığını öğrenince en ufak bir geri adım atmadığını,
polisin seni hastaneye götürmediğini,
ambulansın ise 45 dakikada geldiğini,
rektörün ise bütün bu olaylara hiç bir şey demediğini
unutmadık..
berkin, ali ismail , ahmet atakan gibi vatan evladidir. sag sol ayrimi yapilmamali..
Bunca kanı bozuk salyalarını akıtarak seviniyorsa ölümüne doğru adammışsın çakıroğlu mekanın cennet olsun.
Milliyetçi Cenah üstünden ikinci bir berkin elvan yapmaya çalıştı , milliyetçi Cenah için mit olacak sekilde ama bunu bile eline yüzüne bulaştırdılar.

olayın alt yapısı , gelişim süreci aşırı mağduriyet yaratmaktan uzak ve üstünden rant sağlanmaya çalışılıyor Suan.
Bireysel kavga sonucu çıkmış ve bel altı yaralanma ile sonuçlanmış bir kavga aşırı şekilde mitleştirelemez.

Allah rahmet eylesin kendisine.
görsel
--spoiler--

--spoiler--

Öğrenci görünümündeki PKK'lı teröristler, Fırat'ı şehîd ettiğinde, "Saldırgan faşist öldü" ya da "Bir faşist geberdi" şeklinde haber yapan siteler ile Fırat'ın ölümüne sevinenlere... Hümanizm melekleri, barış güvercinler, demokrasi havârileri görünümlü kâtillere...
Tabiî olarak, hastâneye götürmek için geç gelen ambulans yerine arkadaşlarının bindirmek istediği ekip arabasına "kirlenir" diye almayan polislere de...
--spoiler--

--spoiler--

http://www.haberturk.com/...lanan-ogrenci-boyle-olmus
görüntüler gelmiştir. açıkça görülüyor ki fırat'a pusu kurulmamış; sınava girerken öldürülmemiş; çay da içmiyormuş bu sırada.

ülkücülerin aylardır yaptıkları dezenformasyon sonuçsuz kaldı yani.

elleri sopalı, yüzleri kapalı 150-200 tane ülkücü, bir fakülteyi basıyor. bu sırada günlerden cuma ve saatin 16:30 olduğunu hatırlatayım: yani fakültenin en boş olduğu zaman.

buradaki amaç belli ki oradakileri yakalıp öldürene kadar dövmek.

bir daha yazıyorum:

(bkz: avlanmaya gitti avlandı)

http://www.haberturk.com/...lanan-ogrenci-boyle-olmus
Günün her saati uplanan başlık.
Şehit filan edilmemiştir amk.

ülkücülerin ne bok olduğunu bilmiyor muyoruz?

Şehit deyip şehit sıfatını ayaklar altına almayın.
güncel Önemli Başlıklar