bugün

hoşgelmiş yazar. ışığı gören geliyor.

(bkz: star ışığı)
(bkz: bir star olarak uludag sözlük)
kafiyeyi ağlatmış kişi, hoşgelmiştir.
2006 yılı yılbaşı çekilişi yaklaşmış ve her zaman ki gibi kanallar milli piyangonun çığırtkanlığını yapmaktadır,.

nimet ablanın önünde yaşlı bir teyzeye para sana çıksa ne yaparsın teyzeciğim diye sorulmuştur.

cevap: fucker fukara ya dağıtırım yavrım. * * *

sanırım o teyze sözlüğe user olmuştur hoş gelmiştir. teyze para çıktıysa ben fuckerım haberin olsun.*

edit: bir iki entry sini okuduktan sonra o teyze olmadığını anladığım yazardır. #4526494 sanırım başkalarının acı çekmesinden hoşlanan bir yazar, oysa o teyze her ne kadar yanlış teleffuz etsede fakirlere faydalı olmak isteyen bir insandı.
yaratıcı bir nick'e sahip olan 6. nesil yazardaş.

bu entrysinden şıp diye anlaşılacağı gibi, fake bir nicktir, hiçbir acemi yazar gelir gelmez böyle bir başlık açmaz, hatta başlık açamazlar bir müddet, bu arkadaş başlık açtığı gibi, 'ben troll olmaya geldim' diye bas bas bağırıyor sanki... ne bileyim...

'faker fukara' diyelim biz ona...

(bkz: 6 nesil yazarlarının fake olması)
Kafiyeli ve orijinal ismiyle nam salmış ve hoş gelmiş yazar. Gercekleri belirtmemi saldırganlık olarakta görse nesildaşım hoş geldin.
yüzde 87,42 ihtimalle kafası güzel olan yazar.

(bkz: #4619799)
fukaraların da cinsel hayatları olduğunu belirten yazar.
geçen sene izmir merkezli olmak üzere bölgesel olarak yayın yapan aylık mizah dergisi sivilce'de bir yazarın köşesinin bir kısmı idi. orada gözüme çarpmıştı yani. güzeldi bayağı. hatta yazarın adı tahir akışlı'ydı. çok severek okurduk.
(bkz: acima yetime doner koyar gotune)
nickini begendigim yazar *
açtığım bir kaç başlığı başıma kalmaktan kurtarmış ve bunu başarıyla yapmış başarılı yazar.

takipteyiz hocam.*
(bkz: #4687345) bu entry'imden sonra bana "hop aloooo,akıllı ol." şeklinde bir mesaj atınca nedense kendisi hakkında bir benzetme yapmamı sağlamış nadide bir çicektir. yazmayayım şimdi ayıp olmasın.
(bkz: cagan irmak issiz adam da beni anlatti)
(bkz: aptal asik)
(#491897)
(bkz: fakir fuckara) *
silik yazar.
edit:tüh erken davrandım sanırım .
editt: hala silinmedi lan sözlük.
edittt: tahminlerim tutmadı sözlük bu yazar efsunlu.
ve şimdi silik.
(bkz: fuck fukara)