bugün

yapısal kaplolama network sistemleri üzerine bilgilendirici ve özgün yazılar paylaşan kişisel bir blog sitesi.
aşık olunacak bir isimdir bana her zaman çok çekici gelmiştir hem çekici hem modern gibi.
bugün kadiköy de görülen şahsiyet. üsküdar dolmuşu beklerken monster beats kulaklığıyla müzik dinliyordu, adamı takan da yok yanında kimse falan yok, ama sorsan türkiye'nin en iyisi o. *
yarışmada bir çocuğa ağır konuşmuştu*, çocuğun yazdığı sözlerle alay etmiş, "bu ne lan! al sana sepet sepet yumurta!" falan demişti. sonra da; "sana bir söz yazarım, bir burda hatırlarsın, bi de kenefte" falan demişti. sagopa'da sürahi isimli şarkısında inceden ayar vermiştir bu fuat'a. çoğu kişinin de haberi yoktur.

ben tepede, gökyüzü benim tepemde.
bir ayagım çukurda, kalbim hafifden zikirde.
teknik denen keklik hedefte, tahmin et bakalım kaç çürük yumurtam var sepette
bana şeytan dansı yaparlar ne cürretle satılmışsın ücretle sana bir şarkı yazdı sago nefretle
kaynaş bıdık ifritle, öyle ya ara boku ararsan bulursun kenefte.
onları kınarım esefle. pasa pas verme artist şutunu görelim haydi topa tekme.
adımı söylemiyorsan bana kısaca kaf kef de
iyi bi adama benziyor.
kızgın ama romantik adam.
ayrıca canım ailem izleyicisi imiş ki ayrıca sevdim.
yürek, kalp, gönül anlamlarına gelir.
(bkz: oh yeah man)
"boy sanılar ah yar ah yar ah soytarılar yo yo."

gözümsün.
ceza'dan sagopa'dan çok önce genç kitle tarafından dinlenmeye başladı.
fakat sonrasında ise dinleyici kitlesi yavaş yavaş azaldı.

(bkz: zirveden en dibe düşmek)
ben derim fuat sen de fu at fu at ben derim ceza sen de ce za ce za + batı berlin fuat ergin.
cümlelerini canlı şarkılarında sıklıkla kullanan bir rapci.

(bkz: batı berlin)
cezanın kankası.

(bkz: ouw yea mann)
(bkz: rapstar)
FUAT Türkiye'de en çok kullanılan 127. isim (... 125. taner, 126. tuba, 127. fuat, 128. kamil, 129. mine, ...). Ülkemizde yaklaşık her 640 kişiden birinin adı FUAT ve ismin yaygınlık oranı binde 1.56.

FUAT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:14 itibariyle yaklaşık 112,201 kişinin isminin FUAT olduğu ve FUAT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1854 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FUAT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 872 FUAT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FUAT sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

FUAT Türkiye'nin en yaygın 127. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 127. ad ise Cynthia ismi. FUAT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 125. Warren 126. Catherine 127. Cynthia 128. Phillip 129. Beth isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
(bkz: imper)
farsça kökenli bir isim. çok fazla kullanılmamakta. kullanan da niye kullanır anlaşılır değil.
(bkz: panzer)
(bkz: bonobo1panzer)
(bkz: fuat ergin)
bir erkek ismidir. ayrica mazhar fuat ozkan uclusunun ortadaki uyesidir. *
güncel Önemli Başlıklar