bugün

(bkz: the funniest sexiest magazie on earth)
(bkz: bir front vardı ne oldu ona) *
(#4270535)

(bkz: seni minik romantiik serseri seni)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
(bkz: azcık daha eğlenseydik lan)
tekmeyi yemiş yazar.

(bkz: beşinci nesil silik)
(bkz: beşinci nesil silik)
"Allah iniş takımlarına zeval vermesin" dediğim.
(bkz: #4270598) no'lu entry ve açmış olduğu başlıkla provokatör olduğu anlaşılmış olan yazardır.
komünistlerin ne kadar tuhaf insanlar olduğunu bana bir kez daha göstermiş olan yazardır. günün konusu oldu kendisi. hadi hayırlısı. lakin biraz abarttı üslubunu düşüncelerini açıklarken. yoksa aman aman kaka şeyler dediği yok.

gelelim komünistlere.

o marjinal ukala donuk adam görüntülerinden çıkıp da nasıl hemen ciddiye alıyorlar milliyetçi birinin söylediklerini. tuhaf değil mi? zaten sözlükte en fazla entry girilen başlıklardan biri olan kurtlar vadisi'ne de aynı işlemi uygulamışlar entry girerek. ya da polat alemder adlı hayalet şahsa.

acayip önemsiyorlar bu milliyetçileri. ülkücüleri. ben buna şaşırıyorum. donuk adamı oynamaktan vazgeçiyorlar hemen. hemen toplaşıp haykırıyorlar isyanlarını.

sorun da bu zaten. yıllarca atalarından bu yana ülkücüleri yahut milliyetçileri en büyük tehdit olarak gördüler. 40 yıldan beri onlarla uğraşıyorlar. ama sonuç hep aynı . yani sıfır. bir sonuç yok. karavana.

zira asıl kendi ideolojilerini tehdit eden şeyi bilmiyorlar. " bireysellik" . şayet ben komünist olsaydım, onu bunu bırakıp insanların her geçen gün daha bireyselleştikleri hayata kulak kesilirdim. neler yapabilirim diye düşünürdüm.

neyse, komünistler bildiğiniz gibi işte. hep tekdüze.
(bkz: i want to see the front)
kendini yazdığı o kadar komediden sonra hala gururlu sanan little polat.

ayrıca (#4270425): belirtme ihtiyacı duymuştur, çünkü şöyle bir türkiye'nin durumuna bakıldığına o 70 milyon insandan hala devrim yapılmaması gerektiğini hatta padişahlık dönemine dönmek isteyen yobazların olduğunu bilmektedir. haydi uğurlar olsun little'ım.
(bkz: kaynak kıçım) "türkleri açıkca öven ve üstün olduğunu söyleyen hadisler olduğuna inandığına dair her türlü bahse gireceğimi beyan ederim." yazarıdır.
yav ben tam gazoz içiyordum ayıptır söylemesi, bir baktım 'komünist' yapılmışım kendisi tarafından.

içmeyiz abicim bi daha.

bir de yüzlerine vuruyorsun böyle tiplerin yanlışlarını; 'doğrunun savunucusu olacağım, doğru bildiğimden şaşmayacağım, gerekirse kanımın son damlasına kadar çarpışacağım ve en önemlisi armut veren ağacı taşlarlar tabi' gibisinden savunma içerisine giriyorlar.

rahat bırakın. oynasın.
uludağsözlük'ün feylule'si olma yolunda ilerleyen milliyetçi şahıs.*
bildiği türkçe kelimeler;
(bkz: sosysuz)
(bkz: haysiyetsiz)
(bkz: şerefsiz)

-türkçe biliyor musunuz efendim?
-eh işte kendimi ifade edecek kadar.
entrylerindeki saldirgan tavri, uslubu, ettigi hakaretler sebebiyle sozluge cok yakistigini(!) belli eden yazar.
ülkü ocaklarınn afedersin bi bok olmadığını çok iyi bilen durduk yere ayak yapmaması gereken insandır. miilliyetçi yazardır. kafatasçı olmasından endişe etmekteyiz.
kafatası ölçülerimi kendisine yollayarak türklük bilgilerimi almak istediğim yazar.

miğfer ile beraber "körler sağırlar birbirini ağırlar" tarzında takılıyorlar sözlükte.
kendisine şu nadide eseri armağan etmek istediğim yazar;
(#173)

ardından da şu gelsin;
(#2315100)
türkiye'de sadece türklerin yaşamadığını görünce hayal kırıklığına uğramış naif yazar.

hayal kırıklığı öfkeye dönüşmez umarım.
Sen çok sevdiği replik "sen benim geceleri uyuduğumu mu sanıyorsun memati" olan küçük polat.
kendini romantik_serseri olarak tanımlamış kişi. vallahi güle güle ömrüm 10 yıl uzadı. heralde modlar da güldürdüğü için silmiyorlardır allah bilir. azcık daha kalsın lan çok eğlenceli heheh.

(bkz: güldürüyor efendim durduramıyoruz)
(bkz: seni çılgın romantik seni)
başkaları hakkında eleştri yaparken kendinin ne olduğunu unutmuş kişi.
şerefsizin kelime anlamını iyi bilmeyen ama gerekilirse öğretilecek olan yazar.
klavye milliyetçisi...
asarım keserim edebiyatını benimsemiş, tahminen hayatında yakından tabanca bile görmemiş olan kişi. zaten hemen parlamasıyla beraber maksimum 18 yaşında gibi duruyor. solculukla ilgim alakam yok ama bu kadar da körlemesine yazılmaz ki be. kullandığı uslüp dolayısıyla uçması yakındır...
(bkz: sözlüğe mülakatla yazar alınsın)