bugün

sözlüğü salya yalan dolan iftira palavra saçma aracı olarak kullanan, vasıfsız ak troll.
evinde ölü de diri de bulunsan kardeşim, farketmez kardeş farketmez.
çaylak olmuş terör yandaşı, tayyiban. umarım üzerine sürülür ve vatandaşlıktan çıkarılır.
en sonunda çaylağı yedin mi kardeş? bu aralar çok sövüyorlar yalnız sana ha. hep çıldırıyon, bi sıkıntı var demek ki *
(bkz: psychotic girl/#39210103)

sırf bu sebepten samimiyetle teşekkür ettiğim yazar. elleri dert görmesin.
kaşınmaya devam ederse hakkında çok fazla insanın düzinelerce dava açacağı insan. akıllı ol kardeş, eski adım troll avcısı. dikkat et yazdıklarına. nick altımı ağlamalı zırlamalı entrylerinle kirletme. uyarmayacağım bir daha. gerçekten ciddiye alıp uğraşırsam hukuki olarak çok canını yakarım.
#39189316 lan senin dedendir, babandır yedi ceddin ve bu entryi burada tutan moderasyondur. Tü sizin kalıbınıza, onun bunun veletleri.
escinsel yazar. lgbt savunucusu.
Hızını alamayıp sözlük userlarına orospu çocuğu diyerek alçakça küfreden, götü yemeyince yazdığını silen, bunu yaparkende 44 yaşında olduğunu höykürmekten rahatsızlık duymayan bu sefili bu tür bir başlık ve entry' le guzellemek neyin kafasıdır.

Not: pislik her dem pisliktir. Değişmez.
Başlık değişmiş ve pislğin nick altına taşınmış. Umarım yazdıklarım zeminden etkilenip bok kokmaz.
aranıza alın da başına bir şey gelmesin.

hatta apış aranıza alın.
araya mı alcaksınız???
koca koca adamlar utanmıyosunuzda
bari sırayla yapın.
hep diyorum hiç ders almıyoruz diye. bu zihniyete merhamet etmenin bedeli her zaman ağırdır.
görsel
kim bu arkadaş ya.
ayşegül serisi gibi başlık türüyor.
baya bir goygoycusunun olduğunu öğrendiğim başlık.
chp'li ve atatürkçü vatandaşlara, yazarlara küfür ve hakaretleri uludağ sözlük modları, yönetici ve kendi gibi vatan haini birkaç yazarla beraber savcılığa çoktan ulaştırılmış dört parmaklı. üç kuruşa beş köfte vatana millete sallamak yok öyle.
düsmanın gözü kör olsun hala bitiremedi senin isini.
insan ekmek teknesini terk eder mi?
piyango çıkmadıysa tabii.
boşa vakit harcama da belgelerlegercekterih.com denen yalancı şakirt sitesinden ögrendiğin iftiralarla cumhuriyet tarihini kötüleyen bir kaç entry gir bakalım.
makarnanı hak et. o makarna bile bizim vergilerimizle ödeniyor. hadi marş marş.
Sen çok yorucu bir trollsün. Evet.

Öldürmüyorsun, komik entrylerin var bu yüzden donuza ekleyemiyorum. Ama muhteşem bir baş ağrısı veriyorsun.
Adam sözlüğe klonlamış hesaplarını sürekli yeni hesapla gündem yapıyor. (bkz: mubarek paronayak)
kim lan bu
kaç yancısı var?
ibne yuvasına döndü sözlük.
Paintle nasıl rte çizmiş acaba diye merakla geldiğim ve hüsrana uğradığım konu. O değil de yine sonuna kadar okudum amk!
Işte bu kafaya sadece deve sidiği ile ulaşabiliyorlar.
Madem bu alemdesin range rover'ının zırhlı olması gerektiğini bileceksin. Racon bilmeden racon kesersen postu deldirirsin kardeşşşş.
görsel
Range rover a üzüldük.
Bazılarını eksilemenin verdiği hazzı hiçbir renç rovır verebilemez.
Kurşun döktürmek nazara iyi gelir derler.
oyuncak arabadır o. hani var ya kaufland´da 14,99´ a onlardandır.
hatta kapıları da açılıyodur !!