kesinlikle doğrudur. hatta hakkında isviçreli bilim ad... şaka lan şaka. bizzat ben test ettim.

bakın mesela karşılıklı bi masada oturuyorsunuz de'mi. her şey gayet normal seyrinde devam ediyor. sonra masanın altından fotoğraf makinesini yavaş yavaş çıkartıyorsunuz, bu kızımız da sizin fotoğraf makinesini çıkarma hızınıza paralel bi hızda dudağını büzüp kafasını sağ tarafa doğru yatırmaya başlıyor. tövbe tövbe. neyse sonra tekrardan makineyi masanın altına çekiyorsunuz yavaş yavaş, o da dudağını düzeltip kafasını tekrar eski konumuna getiriyor. fesupannallah. siz tekrar çıkarıyorsunuz makineyi yavaş yavaş, o da tekrar yatırıyor kafasını sağına. siz aşağı çekiyorsunuz, o da düzeltiyor hemen. makine yukarıda, kafa sağ tarafta. makine aşağıda, kafa dümdüz. makine yukarı, kafa sağa. makine aşağıya, kafa düz. yukarı, sağa. aşağı, düz. fotoğraf makinesi sensörü var. bu hep devam eder böyle. deneyin görün.
kezbanlık alameti olan hareketi yapan kızdır. sikeyim öyle pozu.
sensörlü kızdır.
Fotoğraf makinası almak isteyen, alamadığı için makinayi gorunce boynu ve devaminda kafasi bükülen kızdır.
embesil alametlerinden biridir.

facebooktan çıkmamak
telefonu elinden düşürmemek
fotograf çekilirken kafayı bükmek.
oynar başlıklı kızdır efenim başka oynayan kısımlarının da olması muhtemeldir. (bkz: götü ayrı başı ayrı oynamak)
oynar başlıklı kızdır. parlak cisimlerin kendilerine doğru döndüklerini anında algılayan ve bunu müteakip başı oynatma refleksine sahip mekanizmaları vardır.
bazılarında dudaklarda öne çıkar, bir el belde olacak şekilde extreme hareketlere girerler. Hepsini bi çuvala koyup ilk kıpırdayanı ıslak odunla dövmek gerekir.
(bkz: fotoğraftaki kızın türk olduğunu anlama yolları)
suskunluğu asaletinden olmayabilen kızdır.
beni çekin ben vurduruyorum demek istiyordur.
kesinlikle doğru bir tespittir.Boyunlarını bükmeleri alışkanlık olmuş ama o alışkanlık nereden geldi tabi bunu sorgulamak gerekir.
Güzel olduğunu zanneden boynu büküktür.
burnun fazlaca büyük olduğunu düşünen kızdır ayrıca. ben öyle tahmin ediyorum...
bunu neden yaptigini kendiside bilmez. güzel oldugunu düşündüğünden sorun teşkil etmez.
görsel
lahana karakterlidir.