bugün

Evet başa gelen elim olay. Önemli bi işim çıktı dedi gitti bakalım bekliyorum hala.
eğer çirkinsen, bu saatten sonra şansının olacağını beklersen yanılırsın. yol yakınken vazgeç yiğidim!
derhal polise haber vermek lazım gelir. bu sözlükte çirkin bir kadın, yakışıklı olmayan bir erkek yoktur efendim.

gerçekten başına bir şey gelmişse, hiçbir şey yapmadan beklediğiniz bu 37 günün vicdan azabı sizleri bir ömür bırakmaz. ve vicdan azabından daha zararlı hiçbir şey yoktur.
Güzelliğin karşısında kalp kirizi gecirmiştir.
Kırkı çıkmamış daha.
Moral bozmayan durum. Olabilir belki telefonu bozulmuştur vatsapta çevrimiçi gözükse de üzülmüyorum çünkü hata verebilir bu uygulamalar.
Kırkının çıkmasını bekliyordur.
Türkifşa formu türü yerlerin adminidir baktı yeterince hit alıp ad geliri kazanamıyor asgari ücretle işe girip çalışmaya başlamıştır sen de az güzel olaydın da şu çocuğun site iki üç tıklanaydı..
Maalesef başa gelen zopzor durum sizce işi olabilir mi.
şarjı bitmiştir...
nahlet olsun öyle erkeğe... öyle erkek mi olur aq.
görsel
Belki ölmüştür kötü düşünme.
ne kadar da acelecisin, biraz sabret lütfen...
37 gündür o fotoğrafa bakarak... bakıyordur. fotoğraftan sıkılınca yazar merak etme.
ulan sıçtığımın tipsizleri insan buraya bunu yazmayı utanır lan!

kaybettin, üzgünüm. genel olarak bir erkeği, sadece ve sadece güzelliğinle etkileyebilirsin. ne yazık ki senin erkeklerde öncelikli olarak baktığın psikolojik özkontrol, zekâ seviyesi gibi özelliklere çok daha sonradan bakarlar. 37 gün ağlamışsın, 38. günü de ağlamaya devam et belki yazar.

bugün de formumdayım, eheheheıdlwkdke.
(bkz: devir değişti)
(bkz: roller değişti)
Siktirsin gitsin net.
Ailevi sorunları vardır illaki. Olmasa yazardı ahahajah.
Aynı sorunu sürekli yaşayan bir arkadaşım var. Kadın fotoğrafını atıyor karşı taraf yazmıyor. Ya da ilk buluşmadan sonra bir daha arayıp sormuyorlar. Ne olursa olsun insanların gerçek düşüncelerini karşı tarafa söylemesi lazım. Bu arada Kadın güzel bir kadın.
Kalp krizi geçirip kimsesizler mezarlığına gömülmüş olmadıktan sonra bir erkeğin bir kadına cevap vermeme ihtimalini düşünemiyorum bu memleket söz konusu iken.
kozasından çıkması beklenmelidir. Çıkarsa senin çıkmıyorsa hiç senin olmamıştır.
Kezo sevmiyor demek ki.
olabilir mi öyle bir şey, ben hiç yaşamadım da.
Belki de ölmüştür .
tek yaşam kanıtı yazmaksa ölmüş olabilir. belki de hiç yaşamadı öyle biri.