Lütfen kıskançlık yapmayın. Buraya foto atmak yada ifşa olmak yasaktır diye bir madde yok. Birisi foto atınca sürü psikolojisine kapılıp eksiliyorsunuz. Öyle saçma bir yazı yazmadıysa her atılan fotoyu artılıyorum ben.

Neden kalbini bu kadar karanlık sözlük? Işık saçın.
Bana kalırsa haklılık payı var bu tepkinin. Sonuçta fotoğraf yükleme özelliği eklenmiş bir site burası. ister kedisini atar, ister kendisini. Meriç değilim.
Manyakça bir duygudur. Sığır adam anana mı sövdü?
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur ama sende birader zırt pırt kendini övüyorsun biraz mütevazi ol onlar azalarak biter.
fazla takılmaması gereken harekettir. bizi de eksiliyorlar nedeni belli. başlık belli girilecek entry belli. mesela ben normalde böyle ifşalara karşı olsam da sırf böyle bilmiş bilmiş atar yapıyolar ya inadına ekliyorum.

sonuç olarak takılma.
http://m.uludagsozluk.com/e/28892974/

karı kız fotoğraf atsa seri artılayan piçler bize gelince götlük yapıyorlar aldırış etmemek lazım.
Siz de fotograf paylasin siz de kininizden kurtulun. Çözümü bu kadar basit olan durumdur.
Valla güzel kızlar atınca basıyorum + yi çirkinler atınca kin besliyorum.
Ya banane senin görüntünden ama insan merak da ediyor yani..
(bkz: sherlock necati nin hezimete uğraması)
(bkz: baksılar bizi yıldıramicak kardişim)
(#29060390)

--spoiler--
fotoğraf paylaşan yazarın kendisinden değil özgüveninden rahatsız olmuştur. sen kimsin lan at yarrağı? ne yazdın da senin tipini, boyunu posunu merak edelim? ahahas tipler de tip olsa. kedi bıyıklı ergenden bozma danalar. sonra da biz kalite düştü deyince suç oluyor. amına koyayım sözlüğe 18 yaş sınırı gelse moonlight sonata, oytunkaran bi de ben kalıcaz sözlükte. tiplere tavırlara bak ya ahahas.
--spoiler--
nasıl bir zihniyetin ürünü merak ettiğim durum.

Aileme varana kadar küfürler duyuyorum. Sebebi ne? Fotoğraf paylaşmak.
Bir insana nefret beslemek bu kadar kolay mı? insanlığınız bu kadar ucuz mu amk?
Yönetim izin vermiş, kimsenin beğenmesi de umrumda değil. Ben bu küfürleri aylardır duyuyorum zaten ama haddinizi aşmayın artık. madem sözlüğün müdavimisin eski yazarım diye caka atıyorsun sözlüğe uygun herşeye saygı duymalısın. Ben ilk değilim ve son olmayacağım. Buna kendinizi hazırlasanız iyi olur.