bugün

bu siteden 4gb'lik iso dosyasını indirin: https://www.microsoft.com...ftware-download/windows10
bu siteden diskimizi biçimlendirme programını indirin https://rufus.ie/

rufusu açtıktan sonra usb sürücülerini listele diyip, yukardan flash diskinizi seçin.
''seç'' kısmına windows 10 iso dosyasını seçip biçimlendirmeyi başlatın.

bilgisayarınızı kapatıp açarken f11 yada ilgili tuşuna sürekli basıp yükleme ekranını çıkartın .sonra next next next. karşınıza diskler çıkınca, iso dosyasının olduğu flash diski format sırasında silmeyin. sonra yine next next next.

ekran kartı ve işlemci driverlarınızı kendiniz güncelleyin geriye kalanları otomatik güncelleme programlarından birini indirebilirsiniz.

tebrikler... 3 cümlelik bilgiyle 100 liralık formattan kurtuldunuz.
21. Yüzyılda halen evinde şu işi yapamayan varsa bi zahmet pc kullanmasın. Basit iştir. Evet.
buyuk ihtimal basaramayacaksin.
Tavsiye edilmez youtube da video acın şarkı gelip gider net güncelleme desteği yok. Windows 7 iyidir 2 gb ramin olsun yeter.
daha sonrasında ise ekran kartı ve ses driverlerı yüklenmesi ile devam eder.

şuan olduğu gibi. sistem çok yavaş.
şuan yaptığım eylemdir.

windown 10 kurulu bir sistemi kaldırıp yerine windows xp yüklüyorum. biraz hüsran gibi gözükebilir fakat bilgisayarlı fazla kullanmayan sadece dosyaları depolamak için açan birisi için gerçekten çok kullanışlı bir işletim sistemidir. özellikle bilgisayarın özellikleri düşük seviyede ise.

son çaredir.
Şunu banada yapın.
pcyi hızlandırmak için yapılan ama sadece geçmişi silen uygulama.
Karsiligi kapilari sifirlamaktir.

+Oglum kapilari sifirla.
-Anlamadim bil gatescigim.
önce setup, sonra next next next.
Aslında basit bir eylem ama o driver yükleme işi yok mu, işte onun .....

Adamı katil edecekler lan
bilgisayarımın haftada bir istediği fakat inatla o süreyi uzattığım hoş olmayan durumdur. sanki okulu bu yüzden okuyormuşum gibi hissediyorum.
En üstü formata tecavüz edip öldürmektir.
lan en son sürücü yukledigimde sene 2006 felandi.

ilk ogrendigimde format ata ata harddiski elime almama vesile olan işlem.
Atamayana atarlar. Sözlük kızları özelden ulaşabilir.
Not: Kezbansan kendi kendine de format atabilirsin.
bir üst versiyonu için formata attırmak vardır.
bilgisayarımın haftada bir istediği fakat inatla o süreyi uzattığım hoş olmayan durumdur. sanki okulu bu yüzden okuyormuşum gibi hissediyorum.
bilgisayarın bütün verilerini sıfırlamaktır.
Artik tubitak in da el attigi istir.

-Notrino projesi mi?
-evet dunya yarismasina katilmayi dusunuyoruz okulca.
-birak bu isleri. Bilgisayarini getir format atalim.
--------------------------------------
-aksama tubitaga gelicen mi?
-proje hakkinda mi konusacagiz?
-yoq basbakani dinleyecegiz. Sonra beddua da var, gel pilavli iste.
yeni nesil laptoplarda biraz zor olan biçimlendirme işlemi.

bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni yeşillendirsin.Dell inspiron 5537 marka laptopa sahibim içinden sistem kurulum cdsi çıkmadı nasıl yükleme yaparım.
Nefret edilesi bir iştir. Eskiden xp de yapardım şimdi Windows 7 nasıldır bilmem. Ama xp de cok kolaydı takip cd yi kuruyodun.
keşke insan beyni içinde geçerli olsa diye düşündürten eylem. kaydet anacım güzel olayları gerisini at gitsin. at gitsinn.
an itibariyle başarılı sonuç aldığım eylem. bilgisayarcılar bok yesin. ben o parayı sigaraya yatırırım. hıh. *
öğrenene kadar çok para verdiğim, bilgisayara virüs bulaşması sonucunda mutlaka yapılması gerekendir.
son çaredir adamı panikletir bütün verilerini yedekletir. hele birde cd bulamayıp arkadaşınızdan istiyorsanız vay halinize.