bugün

ikinci maçta fark yiyeceğimi tahmin ettiğim oyundur. bir casusluk yapalım dedik, o da ne? karşı takımdaki adamda 3 tane 70 üstü oyuncu var? dur hocam biz daha 62-65 arası görünce seviniyoruz takımda naptın sen? takımın ismi de hemşin midir nedir, helal olsun dileklerimi iletiyorum buradan kendisine.
o değil de, girdiğim entrye baksanıza? sarmış bu oyun gerçekten.*
çok eksiği olmasına rağmen saran oyun. takım gücünü en fazla 752 ye çıkartabildim ama sabit durmadığı için güvenilmiyorki.
ersin duzen'in işidir deyü dü$ünmekteyim.
en kötü yanı menajer puanı. bırak transferi , ısındıramıyoruz bile azizim.
ikinci maçında da galibiyetle ayrılan genç yeteneklerle tecrübeli oyuncuların muhteşem kaynaşmasıyla başarıya aç bir takım olan ceteris paribus un harikalar yarattığı turnuva.
3. hafta maçında, aynı dakikada 2 penaltı golü bulduğum online football oyunudur.***
durça ve murgul bakırspor adında iki takımımla katıldığım oyun.
yeni üye olduğum oyun. yarın bir de ilk maçımıza çıkalım da takımımız neymiş ne değilmiş bir görelim dediğim oyun.
birinin bana acilen yardım etmesi gerektiği oyundur.habire haftalar ilerliyor ama ne puan durumu var ortada ne de maç sonucu.
menajerlik puanımın 14 olmasına rağmen, normalde 2 meanjerlik puanı götüren stadyum reklamı almamla birlikte puanımın 1'e düşmesiyle beni dumurlara sürükleyen oyun.
fc gameş idman yurdu ile 3 maç sonunda 2 galibiyet bir beraberlikle 2. sırada olduğum turnuva ancak daha ulu lige katılamadım. güçlü bir takımla başladık. haydi bakalım allah utandırmasın.
üç maçta ikinci mağlubiyetimi aldığım oyundur. ah bu deplasmanlar ah dedirtmektedir.
maç sırasında oyuna müdahale etme imksnı olmaması bence oyunun bir eksikliği. ulan bi de maçtan önce oyuncu değişikliği yapabiiyoruz nasıl iş anlamadım.
oynadığım ligde vey-ba'ya 7-1 yenildiğim oyun. yuh lan birincilikten sekizinciliğe düştüm.
tam anlamadım ama yanılmıyorsam ulu lig'ten şutlandığım oyundur. eğer öyleyse bir açıklama bekliyorum.

ayrıca oyunda menejer puanının önemi bir hayli fazladır har vurup harman savurmayın yoksa antrenman bile veremezsiniz maazallah.
kendi ligimde 1. liğe oturduğum oyun. nasıl oldu anlamadım ama bu hafta maç yaptıktan sonra takımın gücü çoğaldı halbuki her maçtan sonra güç yerle yeksan oluyordu.
ulu lig 2'ye kerkük petrolspor başvuru yaptığım lig. damga vuracaktır lige. *
kim bakıyorsa bu ulu lig 2 başvurularına bi kabul etsin artık denilesi ntv spor hizmetidir.
yardım fasilitesi çalışmayan oyun. karıya tıklaya tıklaya elim ağrıdı aq. insan ayrıca o karıyı biraz güzel yapar di mi. tıklama şevkimi de kırıyo at suratlı. *
birkaç günlük heves olan oyundur. lakin yine de hevesimizi kursağımızda bırakmıştır. *
ulan benden menejer filan olmaz dediğim oyun.*
bir türlü transfer yapamadığım oyun. abi millet nereden buluyor o kadar parayı ya. 220.000 teklif veren var. hadi onu da artırdık diyelim aksiyon saati bitene kadar illa seni de geçen oluyor.
sabah erken saatlerde transfer yapmanın faydalı olduğu oyun. kimse olmadığı için ucuz transferler yapabiliyorsunuz. *
dandik futbolcu isimlerini taraftarın olduğunuz takımdaki futbolcuların isimleri ile değiştirirseniz oynaması birkaç kat daha zevkli olan oyundur. nerde alex haspoik, nerde servet çetin.*
birisinin ulu lig 3'ü kurmasını istediğim oluşum. zira çok talep var.
ulu lig 3 kurulursa benim de girip deneyeceğim web tabanlı oyun.