bugün

Function kelimesinin kısaltmasıdır. laptoplarda genelde en sol alttaki tuştur.
genelde lacivert renklidir. bu tuşla bilikte F tuşlarına basarak ekran ayarı, ses kontrolü, wireless açma kapama, media player kontrolü yapabilirsiniz.
laptoplarda number lock tusu devrede oldugu zaman kendini otomatige alan tus. k ya basarsiniz 2 cikar, l ye basarsiniz 3 cikar, p ye basarsiniz * cikar. cozum number lock i kapamaktir cinnet gecirmeden once. googledan olayin cozumunu k, l, p gibi harfleri copy paste yaparak arayan bir deneyim sahibi konusuyor burada. gerci sonra fn tusuna basili tutarak da k l ve p gibi harfleri yazilabildigini farkettim...

not: bir gun basina gelirse bu entrynin kiymetini anlayacaksin, bana tesekkur edeceksin.

bazilarina yaranamamisiz. fn tuslari devreye giresiceler...
farketmeden f1+fn tusuna basıp, internete erisimi engellediginizde sinirden kudurmanıza yol acıp bilgisayarınızın bozuldugunu sanarak tamire göndermenize sebep olacak tehlikeli tuş.
(bkz: le front national)
yaklaşık 10 senedir bilgisayar kullanıyorum ve ilk defa klavyede fn diye bir tuş gördüm lan. ne boka yarıyor bu. oha ilk görüyorum.
function kelimesinin kısaltılmış halidir.

oldukça işlevsel bir tuştur. ekran parlaklığını vs ayarlayabilirsiniz bu tuşa basıp diğer tanımlı tuşlara da basarak.
Front national.

Fransız aşırı sağcı parti. Milliyetçi diye de adlandırabılırız.

Şu an Partinin Başında babasının yerine gelen marine lepen var.

Bu aralar "anti-islamiste" sloganlarıyla sık sık gündeme geliyor, ve oylamalarda git gide aldığı oyların artışı endişe vermiyor değil.

Ayrıca bu kadın islam hakkında o kadar bilgisiz bir insan ki, bir aralar krizi "helal et" üretimine bağlamıştı. Çok çok pahalı tutuyormuş, helal etr altın tozu katılıyor sandı kendileri sanırım...
2014 avrupa parlamentosu seçimlerini kazanmaları hayra alamet değildir.

Bunların kazandığı gün göklerde fransız bayrağı değil nazi bayrağı dalgalanır bilmiş olun.

Ufaktan türk koca filan bulup kaçalım bari.

(bkz: sözlük koca bul kız bana allahsız)
(bkz: fight network)