bugün

günümüz kadın erkek ilişkilerinin bir sorunu olan flörtün ilişkiye dönümeden öylece kalması veya konuşmanın bitmesidir.

az önce başıma geldi.

hastaneye gitmiştim ve beni ordan ekleyen bir hemşire hatun vardı. 2 hafta konuşmadık. sonra bir şarkı paylaştım story'den. ona 100 ifadesi attı. ben de cevap verdim. ordan sohbet başladı. 2 gün sonra buluştuk. buluşmada sohbet çok iyi geçti. sonrasında da mesajlaşma güzel gitti. bugün artık biraz konuya girmeyi denedim. beni arkadaş olarak gördüğünü benim ne zannettiğimi sordu. ben arkadaş olarak görmediğimi ve konuşmayı bitirmek istediğimi söyledim. hepiniz aynısınız dedi ve konuşma bitti.

ben hala anlayamadım. arkadaş bulmak için hastaneye gelen hastaları mı ekliyor insanlar ?

eski sevgilisinden vurgun yemiş ve kimseye güvenmediğini hayatında kimseyi istemediğini söylemişti.

ne düşünüyorsunuz ?
birçok sebebi olabileceği gibi bence genel olarak tarafların ciddi düşünmemesidir.
iki taraftan birinin sıkılması veya geçmişi unutamamasıdır.
Millet don değiştirir gibi sevgili değiştiriyor.
Taraflardan biri takılalım ama sorumluluk istemiyorum tipidir.

Bir yandan mantıklıdır.
Kişi sorumluluk almaya hazır değildir ama bir yandan kendini hayattan ve hoş insanlardan izole etmeye de gerek yoktur.
gerek olmamasıdır.
Travmatik olmamasidir.
bu dönem için konuşuyorum, pandemi...
şu anda herkesin önceliği sağlığı hatta bırak sağlığı, yaşayabilmek! biriyle tanışmak için görüşemiyosun ki korkudan amk.. herkes birbirine şüpheyle bakıyor covid mi diye!
Meme.

Kucuk belli ki.
iki tarafında takılma amacı taşımasıdır.
öngörülen yolun aynı, amaçların farklı olması sebebiyledir.
kötü kokmak, geğirmek, osurmak, ağız şapırdatmak, hödüklük yapmak, vb...
az hijyenik olun! gerisi gelir.
Flört dönemi ilişkiden daha tatlı bir süreç bence. Flört ederken kendinsindir, ilişkilerde ister istemez dönüşür değişirsin. insanlar artık daha fazla benci olduğu için flörtü ilişkiye döndürmek istemiyor. Akıllılık ediyorlar. ilişki herkesin harcı değil.
Kızların saçma salak istekleri. sanki nikahlıyiz gibi flört aşamasında bıktırıyorlar insanı. Etrafta bir sürü kız varken kimsenin egosuyla uğraşamam.
Flört ilişkiden ve dahi seksten daha tatlıdır da ondan.

Kavgasız gürültüsüz Tatlı tatlı muhabbetler, oyunlar, efenim cilveler falan.. Saf Heyecan işte.

Ötekinde z raporları, hesap sormalar, kıllanmalar tüylenmeler ne ararsan var.

Bilerek ya da bilmeyerek, tam da bu sebepten flört düzenli ve sürekli bir ilişkiye yeğ tutulur.
yaşlarının büyük olması, dul olmaları, saçma sapan trip abi. evlenelim baskısı.

abi eskortla bile tanışsam pembe panjurlu evden bahsediyor. ideal koca aday adayımıyım.
(bkz: sikiş)

sadece bkz anlatıyor ki neden izin vermiyorsun?
Kız tarafının kezban olması.