bugün

candır bu.

millet çanı yükseltmek için kasarken, notlarını dahi paylaşmazken, arkadaşı arkadaşa küstürürken ; bu, bu dünyada eşi benzeri kalmamış varlık, kendini aşıp sırf arkadaşları için fedakarlık yapar. sınav ister sabahın köründe olsun, ister trafiğin en yoğun olduğu saatte olsun hiç üşenmez gider girer o sınava.

sırf çana girsin diye öğrencisine 99 veren hocaların olduğu okulda en çok ihtiyaç duyulan öğrencilerdendir.

hayatını ders çalışmaya adamış, sırf bunlar biraz daha düşük alsın diye hocaların normalden daha zor sorular hazırlamasına neden olan öğrencilerin olduğu bir dünyada, bunları korumaya almak gerekir. sırf sınav döneminde değil normal zamanlarda da boş bırakılmamalı, o güzel insanın, o güzel hayatı paylaşılmalı. boru mu adam senin için keyfini bi kenara atıyor.

her okulun, her bölümünde en az üçer beşer tane bulunan öğrenci... iyi ki varsın.
sınavdan kalacağı kesin olan kişinin sınava girmemesi sonrası sınavdan geçme umudu bulunan arkadaşlarından gelen yorum keşke girseydin sınava ortalama düşerdi sayende geçerdik belki.
intihar bombacısı gibi asil bir görevi üstlenmiş saygıdeğer bir şahsiyettir.
en az 1 soru yapabilmeli ki çana girebilsin. yamulmuyorsam 20'nin altı çana dahil olmuyor.
vizeden 12 aldım sonra bir daha kontrol ettim notum fazla gelmiş 11 e düşürülmüş. finalden 100 alsam * 60+11*40/100 * =64.4 en fazla cc alırım.
finale çan düşürmek için giriyorum.
istediğim sorudan başlayacağım!
(bkz: isimsiz kahramanlar)
kantinden kahve burçak ekürisini cebinden para çıkarmadan almaya hak kazanmış alttan ders alan ama gurulu olan gençtir.
"hey yavrum benim" kişisidir! arkadaşlarını düşünen, fedakar ve bi o kadar da muhterem insandır! saygılarımızı sunuyoruz!
kesinlikle sözlükçüdür.
testislerinden öpülmesi için gün ve geceler düzenlenecek kadar ulvi kişidir.5 ila 10 puan arası alması kafidir.hala ad soyad yazıp çıkana 5 puan veren zihniyet var olduğu için adını soyadını yazsa bile yeter.
tuzak olabilir.
-hacı çanı düşürücem ben bu finalde bir bok çalışmadım.
+hadi koçum kurtar bizi.
Sonuç: aldığı not çanı ikiye katlar.*
(bkz: finale yanlışlıkla giren öğrenci)
(bkz: sezon finali)
bunu yapan kişi en asil duygunun insanıdır. kimileri için ise her yerinden öpülesidir.

(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
(bkz: aa o benim lan)
finalden sonra bir hediyeyi hak eden öğrencidir, aferindir, helal olsunudur.
(bkz: zigonsehpa)
vizeden 20 alıp finale umudu kalmayan öğrenci bir yerlerini de yırtsa kurtaramayacaktır çünkü
hatta (bkz: buyrun benim)
sadece arkadaşların iyiliği için kalkıp sınava gelmiş öğrencidir.
güzel bir arkadaşımızdır en kral rakı sofrası kurulası insandır. (bkz: iyi insan olmak)
(bkz: Ngerekli) kendimi örnek verebileceğim öğrenci tipidir. ilk sene 9 dersin 8inden kalarak mükemmel bir başarıya imza atarak herkesin gözdesi olmuştur.
çan eğrisi geçerli olan her okulda olması gereken öğrenci tipidir. çok işe yarar hele de gazi iletişimde kurtarıcıdır, baştacıdır, sevilir sayılır...
görev adamıdır,dost canlısıdır.Arkadaşlarının gönül ganosunda AA almış adamdır.
safi arkadaşlarının düşünen, melek ötesi, can insanıdır.
kimisi vardır otobüs saatine kısacık süreler kala sınav kağıdına ismini yazıp verme çabasındadır. *
(bkz: glbst) *
anadolu üni. iibf de sıkça rastlayabileceğimiz kişilerdir