bugün

arkadaşlarının hayır dualarını alan öğrencidir. sevilesidir, adamdır.
hayret kimse yazmamış.

en asil duyguların insanıdır.**
anadolu üni. iibf de sıkça rastlayabileceğimiz kişilerdir
safi arkadaşlarının düşünen, melek ötesi, can insanıdır.
kimisi vardır otobüs saatine kısacık süreler kala sınav kağıdına ismini yazıp verme çabasındadır. *
(bkz: glbst) *
görev adamıdır,dost canlısıdır.Arkadaşlarının gönül ganosunda AA almış adamdır.
çan eğrisi geçerli olan her okulda olması gereken öğrenci tipidir. çok işe yarar hele de gazi iletişimde kurtarıcıdır, baştacıdır, sevilir sayılır...
(bkz: Ngerekli) kendimi örnek verebileceğim öğrenci tipidir. ilk sene 9 dersin 8inden kalarak mükemmel bir başarıya imza atarak herkesin gözdesi olmuştur.
güzel bir arkadaşımızdır en kral rakı sofrası kurulası insandır. (bkz: iyi insan olmak)
sadece arkadaşların iyiliği için kalkıp sınava gelmiş öğrencidir.
vizeden 20 alıp finale umudu kalmayan öğrenci bir yerlerini de yırtsa kurtaramayacaktır çünkü
hatta (bkz: buyrun benim)
(bkz: zigonsehpa)
finalden sonra bir hediyeyi hak eden öğrencidir, aferindir, helal olsunudur.
(bkz: aa o benim lan)
bunu yapan kişi en asil duygunun insanıdır. kimileri için ise her yerinden öpülesidir.

(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
(bkz: sezon finali)
(bkz: finale yanlışlıkla giren öğrenci)
tuzak olabilir.
-hacı çanı düşürücem ben bu finalde bir bok çalışmadım.
+hadi koçum kurtar bizi.
Sonuç: aldığı not çanı ikiye katlar.*
testislerinden öpülmesi için gün ve geceler düzenlenecek kadar ulvi kişidir.5 ila 10 puan arası alması kafidir.hala ad soyad yazıp çıkana 5 puan veren zihniyet var olduğu için adını soyadını yazsa bile yeter.
kesinlikle sözlükçüdür.
"hey yavrum benim" kişisidir! arkadaşlarını düşünen, fedakar ve bi o kadar da muhterem insandır! saygılarımızı sunuyoruz!
kantinden kahve burçak ekürisini cebinden para çıkarmadan almaya hak kazanmış alttan ders alan ama gurulu olan gençtir.
(bkz: isimsiz kahramanlar)
vizeden 12 aldım sonra bir daha kontrol ettim notum fazla gelmiş 11 e düşürülmüş. finalden 100 alsam * 60+11*40/100 * =64.4 en fazla cc alırım.
finale çan düşürmek için giriyorum.
istediğim sorudan başlayacağım!
en az 1 soru yapabilmeli ki çana girebilsin. yamulmuyorsam 20'nin altı çana dahil olmuyor.
intihar bombacısı gibi asil bir görevi üstlenmiş saygıdeğer bir şahsiyettir.
güncel Önemli Başlıklar