bugün

Aras Holding, 2003 yılı eylül ayında Lojistik ve Kargo sektörlerinde pazar payını büyüterek liderliğini pekiştirmek üzere Horoz Kargo hisselerini satın aldı.
Horoz Nakliyat 1942de Sn. Mehmet Emin HOROZ tarafından Gaziantepte kuruldu. 1998 yılında Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri A.Ş.kuruldu. 2003 yılı Eylül ayında Kargo ve Lojistik faaliyetleri birbirinden ayrılarak Kargo faaliyetleri için Horoz Kargo Kuruldu. 2003 yılında Horoz Kargonun hisseleri Aras Holding tarafından satın alındı.
Avrupa Birliği ile her alanda yaşanan ve yaşanacak entegrasyonlar ve Karayolu Taşıma Kanunun hazırlıklarının başladığı 2003 yılında sektörde gelecekle ilgili öngörüler çerçevesinde satın alınan Horoz Kargonun adı 2005 ocak ayında hedef ve vizyonu geliştirilerek FiLLO ÜRÜN ODAKLI TAŞIMACILIK A.Ş olarak değiştirildi..
ürün odaklı taşımacılık sloganıyla piyasaya çıkmış şirket.
harfleri çiftleştirip,marka olma sevdalısı kurum.http://www.fillo.com.tr
hiç bir şeyi mesuliyetleri altında almayan kargo.cam birşey yollarsın kırarlar ; olur o kadar derler ,şehir dışına bir şey yollarsın bir haftayı bile bulur bazen teslim süreleri.
kesinlikle bulaşılmaması gereken kargodur. perşembe sabahı üzerine "acil" yazılan bir dosya * bugün yani pazartesi saat 17.00 da yerine iletilmiştir. kendilerine zarfı ağır diye eşekle mi taşıdınız diye sorduğumda 2 tarafli ironiyi anlayamamış olmalarından mütevelit bir abuklama geçirmişler ve karşımda suskunları oynamışlardır.

ayrıca ucuz falan da değil gayette tuzlu bir kargo dur verdiği hizmete nazaran. hatta üstüne para dahi vermeleri lazım sizin onlara iş yaptırmanız karşılığında o kadar dandiktir yani.

hele ki gidin o şubelerini görün 1 milyoncu dan farkı yoktur o şubelerin. en son hz isa nın kullandığı sandalyelerden tutunda migrostan kampanyalı diye 19.90 a alınan dandirik vantilatör bozmasının sesi ile sizi sizden alır.
Kesinlikle bulaşılmaması gereken kargo şirketidir . Son günlerde tarafımıza gelen giyim eşyalarının kolileri yırtık , hadi onu geçtim aras ile 5-6 ytl'ye gelen mal 29ytl'ye getirtmesi , salı günü gönderilen eşyanın pazartesi elimize ulaşması bu şirketin nasıl bir profile sahip olduğunu göstermektedir .

Peki neden kullanıyorsun kardeşim o zaman ? Elimizde değil . gönderici yolluyor , parası bize patlıyor . Ölme eşşeğim ölme .

(bkz: ben yandım eller yanmasın)
hayatım da gördüğüm en dandik kargo firmasıdır.istanbul içi gönderilen bir kargoyu üzerinden 5 gün geçmesine rağmen hala ulaştıramamış, üst üste 3 defa adres teyidi yapılıp telefon numaram alınmasına rağmen en son aradığım da aracımız kaza yaptı denerek sanki benim suçummuş gibi üste çıkılıp bir de azarlanmaya kalkılmış bunun üzerine genel merkezinizi arayıp şikayet edeceğim dendiğinde buyrun edin diye pişkinlik sergilenmiştir. hayatımda bu kadar berbat bir firma daha görmedim. sonuç olarak bir daha asla yakınından bile geçme niyetinde olmadığım kargodur...
ürünü teslim alacak kargo elemanı daha kapıya gelir gelmez yüzünden nasıl bi hizmet vereceği anlaşılıyor. sıçtığımı hissettim, kesin kaybedecekler kargomu. zaten bi dövmediği kaldı amına koyim, müşteriyim lan ben it.
En kötü kargo şirketi.

Türkiye içine 48 saatten uzun süremesine rağmen hala krago teslimi gerçekleşmedi.

Bir şubeden diğerine yönlendirip duruyorlar. Beşiktaş - Çırağan caddesi gibi belkide en bilinen en merkezi yeri bile bulamıyorlar.
gelmiş geçmiş en kötü kargo şirketi. adana'da eğer ürün evinize geldiğinde eğer evde yoksanız yaklaşık 50 km gidip ana merkezden almanız gerekiyormuş. ek ücretle bile eve yollamıyorlarmış! bıktırdı artık internet alışverişinden soğutan kargo şirketidir.

uzak durulasıdır.
Tez zamanda batmalarını ve piyasadan silinmelerini Allahtan diliyorum.dilemesemde sonları öyle olacak cünkü bu kadar igrenc bi hizmet 21. yüzyılda hiçbir kargo şirketinde görmedim.yeminle Atla kargoculuk yapan bi firma daha cabuk ulastırır elime kargomu.
iş bankasının aras kargoya verip de geri alamadığı kredi bağlamında parayı kurtarmak için aras kargonun hisselerini almak mecburiyetinde kalması ile aras kargo bünyesindeki bir kuruluş olan fillo kargonun iş bankasının denetiminde yeniden yapılanma sürecinde akibeti meçhule girmesi söz konusu. bir bakıma akibeti belirsiz kargo şirketi.
Adres bilgilerim doğru verilmesine rağmen paketim başka birine verilmiş. Bir spor firmasından aldığım t shirtim tahminimce sahte fatura düzenlenerek başkasına verilmiş gibi gösteriliyor
bu kargonun diğer kargolara göre atf fişine ayrı saygısı var arkadaş. verilen atf fişini internet sitelerinden bireysel atf sorgula bölümünden güzelce sorgulayıp kargonun hangi plaka araçtan indirilip hangi şubeye verilmiş olduğunu görebiliyorsun.

diğer kodaman kargolarda yok bu uygulama yemin ediyorum.