bugün

akplidir. daha büyük küfür mü olur la *
sevilen trollerdendir. adamın bir standartı var en azından.
saltanatı elbet bir gün bitecektir. kendisi sözlük kemalistleri gibi diktatör değildir. halk beni istemezse giderim. seçimle gelen seçimle gider. evet.
(bkz: fikri sus allah aşkına zaten ortalık karışık)
bir türlü ısınamadığım yazar. garip adam heyhat.
adam gibi adam, troll gibi trolldür.
katılmadığım gibi aksini desteklediğim kampanya. bu sözlüğün aykırı yazarı , cesur kalemi fikri nin bu sözlükten gitmesine izin veremeyiz.

içi boş şeyleri savunan bir sürü yazar arasında o çok farklı bir yerde. fikri panpa arkandayız.
fikir muhendisi fikri üzerine oynanan oyundur.

(bkz: diren fikri)
(bkz: #direnfikri)
fikriyi zerre siklemediğimden umurumda olmayacak kampanyadır. ha silinsin mi tabi silinsin. ama silinmesiyle silinmemesi arasında bi fark kaldı o farkla çok iyi oldu çok da güzel oldu amma lakin ki öyle değildir. ezcümle umurumda olmayan kampanyadır.
(bkz: direnuludağ) direnişin en önemli parçası senin gitmendir.
zamanında da istendi ama kimse tınlamadı. uzun zaman sessizlik oldu yine çıktı geldi. insanların ruhunu daraltıyor entryleriyle.
sonuna kadar destekliyorum...
anadol görünümlü şahinlerin tahamülsüzlüğünü gösteren durum.hani demokrattık,özgürdük filan fıstık laflar.bu tahamülsüzlük niye. ne oldu..herşey tırtt mı oldu.??
Durduğu kabahat.
uçurulmaması gereken bir yazar için yapılabilesi yanlış kampanya. iki sebepten uçurulmamalı:

1) çok antidemokratik olur, gerek yok.

2) millet okuyup okuyup kah taşşağını geçiyor, kah haline şükrediyor. faydalı bir yazar.
dine, halkın değerlerine, halkın seçtiği liderlere en ağır hakaretlerin edilebildiği bir ortamda böyle küfretmeden eleştiren yazarların da kalması gerekiyor.
tez olmadan antitezin doğruluğu anlaşılmaz. açtığı troll başlıklara ilgi duyulmasının nedeni pozitif duygularımız değil tabii ki. kendisi gericiliğin ne kadar acınası bir boşluktan ibaret olduğunu yazarlara ve sözlüğü izleyenlere kanıtladığı gibi, yazdıklarına karşı doğruları yazma fırsatı buluyoruz. bir anlamda yazarları yazmaya tahrik ediyor. bu nedenlerle katılmakta yarar görmediğim kampanyadır. zaten kendi kafasına kampanya açtığı için kampanyaya katılmak zevk de vermezdi.
yahu niye uçuyor bu adam? sabri mi bu, uçak mı, kuş mu?

fikri sabittir uçamaz efendim. ebek. *
her sözlüğe bir deli kampanyası başlatıp fikriyi koruma altıma almak istiyorum. katılanlar artılasın bu entariyi katılmayanlar eksilesin.
eksi oy almakatan zevk alan bir troll için değmeyecek kampanya koştursun efendim .
destek için adam toplayıp geliyorum beyler.
görsel
görsel
sözlüğün akıl baliğ olmuş, beyni azotla tepkimeye girmemiş her bireyinin şu an söylemiş olduğu sözdür. bir ben kolay yetişmiyor. herkezzzzzz akıllı olsun!!!111yüzonbir. evet.

görsel
(bkz: direnfikri)
(bkz: fikri yi yedirmeyiz)
(bkz: yol ver gidelim zall ı ezelim)
(bkz: uludağ şaşırma sabrımızı taşırma)