bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ea games'in yeni çıkan menejerlik oyunudur.

ayrıca arkadaşım yanı başımda oyunu oynarken ''karım kendine at almış aq'' deyince beni bu saatte gülmekten sıçırtmış olan oyundur. oyunda o kadar detay vardır ki yani karınız sizden habersiz kendine at bile alabiliyor.

ama yine de veri tabanı ve gerçekçilik açısından football manager 2007 ile kıyaslanamaz bile. oynamayın!!!
    2 ... nokia şarzı
  2. 2.
    tam adı fifa manager 07 olan * gerçekçiliği pek olmasa da * detaylı olan ve kendisini oynatabilen bir oyun gerçekçi olmamasından ziyade sevmediğim tek noktası oyunun yavaş olması 11 yaşındaki çocukların bulunduğu ligteki maçları bile hesapladığından olsa gerek.
    1 ... hipernova
  3. 3.
    detay içinde detay ile boğan bir menejerlik oyunu.
    öyle ki takip bile zorlaşıyor.
    şampiyon olarak tamamladığım sezonun ertesi sezon, lige -6 puan ile başladım. *
    2 -1 ... eqin
  4. 4.
    Kendisi macintoshu da desteklemektedir. Ama orjinali 90 ytl olunca torrent delisi yapabilmektedir.
    ... soulmate
  5. 5.
    uygulanan taktiklerin ve yapılan taktik değişikliklerin bi s.ke yaramadığı oyun. hep aynı saçma golleri yiyor ve atıyorsunuz. lan yaprağım işe hanımı çoluğu cocuğu karıştırıcağına daha sade, oynanabilir birşey yapsana! hanıma araba alsam nolur yalı alsam nolur ? ibrahim akın messi gibi gol atıyor sen onu düzelt önce.
    -1 ... th0r
  6. 6.
    çocukların nedense hep kız olduğu oyun. yoksa bana laf mı sokuşturmaya çalışıyo lan bu oyun. ben bi düşüneyim bunu.
    1 ... isildur
  7. 7.
    karınızı isterseniz çatrıt diye boşayabileceğniz oyundur.
    1 ... isildur
  8. 8.
    fm'nin önüne asla geçemeyecek bir bilgisayar oyunu.
    ... psikopat yazar
  9. 9.
    oynamaya başladıktan 3 sezon sonra değişik değişik oyuncular yaratan oyun.

(bkz: muharrem de souza)
    (bkz: ali ibrahim el fayed)
    (bkz: hasan enedil)
    (bkz: kamil jones)

ha birde

(bkz: colin kazım richards)
    -1 ... saparmuradniyazov
  10. 10.
    grafikleri türevlerine göre önde olan ve ayrıntılarla dolu, uzun süren oyundur. level atlamak zordur, ankaragücü'nü iki sene ilk 5'e sokmama rağmen level 2'den yukarı çıkamadım*. bu arada benim bebeler de hep erkek oluyor*.
    ... kemalturna