bugün

efsane fifa oyunu. önceki fifa serilerine göre devrim niteliğindeydi. bunun için bilgisayarı yakma noktasına getirirdik.

henry'nin korkutucu gol sevincini unutmadık.
favori takimlarim, galatasaray ve arsenal'di. hey gidi gunler.
adam geçmenin çok kolay, uzaktan gol atmanın çok zor olduğu oyun.

fifa 2004'te ise durum bunun tam tersi. adam geçmek çok zor fakat uzaktan çok kolay ve çok güzel goller atılabiliyor.
bu oyunun en iyi iki takımı arsenal ve milandı. en yüksek puanlı oyuncu henry idi. orta saha zidane dı. en yüksek gücü olan defans nesta idi.celtic ya da rangers ile kariyere başlardık genelde. güzel oyundu.
kariyer modunda yüksek seviyeli takımlardan başlatmadığı için, en iyi celtic veya rangers ile menajerliğe başlatan oyun. geçen gün cd'leri karıştırırken gözüme çarptı, ne yalan söyleyeyim duygulandım. tuttum yükledim bilgisayara.
öyle özlemişim ki anlatamam. van nistelrooy, henry, shevchenko, ronaldinho, gerçek ronaldo, figo, beckham... hepsi bu oyundaydı, duygulanmamak mümkün mü?

kariyer modunda celtic'i aldım başladım oyuna. henry ve kaka'yı transfer ettim. şimdilik iyi gidiyorum, allah yüzümü kara çıkarmasın.

ha bir de efsane frikikleri var, hatırlarsınız belki, sağ altta bir bar var ve çizginin bardaki kırmızı bölgeye gelmemesi gerekiyor. kırmızıya en yakın turuncu bölgede durdurabilirseniz ne mutlu size. kesin gol olmuştur o. bir de kornerleri var tabii. korner kullanırken size 3 seçenek sunuyor. seçiminize göre korner kullanılıyor. siz korneri kullanmıyorsunuz yani, sizin sadece zamanlamayı ayarlamanız ve doğru yerde durmanız gerekiyor.

velhasıl güzel oyun. 2005'in oyunu gerçi şimdiki oyunlarla kıyaslamak aptallık olur ama size futbolu hissettiriyor. pes 2013'Ün grafikleri bundan daha iyi olabilir ama ne yalan söyleyeyim bir fifa 05 kadar zevk vermiyor.
Ahh oo arsenal yokmu arsenal...
liverpool òzlettin kendini.
Frikik vuruşu ile ünlü olan oyun.
kariyerinde oyuncular futbolu bırakınca yerlerine genç versiyonları çıkardı. bende henry nin genci cheyrou ismiyle çıkmıştı hatta.
Lisede uğrunda az internet kafede sıra beklemedik,kavga etmedik bu oyunun.
vay be şimdi şaçma geliyor.
Vaaay bee ondan sonra bu yila kadar bidaa hiç fifa oynamadim he pes oynadim. Şimdi fifa 2015 oynamaya başladim 10 sene bee.
scout ekibine puan vermekten parmakların kırılmasına sebep olan oyun.
çok güzel oyundu. grafikler ve oyuncular aynı olsada.
Duygulandın be.
henry adlı futbolcunun psikopat bir gol sevincini barındıran efsane oyun.

bakın gece gece aklıma geldi, iyi değilim. hem cool'luğun, hem de psikopatlığın kitabının yazıldığı bir gol sevinciydi.
Ronaldinho ile köşeye ne takardım hey gidi günler.
bir çok sezon bitirmiştim. en büyük zevkimiz ise arkadaşlarla bir araya gelip vs atmaktı.

(bkz: kol bozuk)
Severek oynadığım oyundu. internet kafelerde az oynamadık. Vay be. insan bazı şeyleri gerçekten özlüyor.
herhalde hayatımın en eski aşkı olsa gerek. oyun çıktığında 6. sınıftaydım ve o zaman oynamaya başladım, şu an üniversite son sınıftayım hala oynuyorum.