bugün

Türkiye ligi'nde hata yapılması sonucu yıllar çifter çifter atlamaktadır. Onun dışında son derece bağımlılık yapan oyundur.
gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunudur. 12-13-14-15-16 da çok güzel ama bu oyun kadar zevk vermiyor hiçbiri. fifa 2005 ve 2007 efsanelerdir onları karıştırmayalım.
kaka leite ile başladığımız oyun.
başka oyun tanımam. Oyun sektörünün gelmiş geçmiş en iyi oyunudur tartışmasız. Hala oynarım hala sıkılmadım arkadaşlarla internet cafede oynarız her buluşmada. Mükemmel bir oyun kelimelerle anlatamam.
iyi oyundu hatırlıyorum.
benim oynamaya devam ettiğim oyundur.
doctor gamenin son oyunu. Trabzonspor la yardirdigim oyun FIFA 13 ü 1 yıl oynayıp türk takımları olmadığı için bırakmıştım şimdilik güzel.
gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunudur. hala oynarım.
fifa serisinin orijinal olmadan da online oynanabilen son oyunu.
sık sık multiplayer oynadığım oyun . malum fifanın online oynanabilen son oyunu .
futbolcunun degaja çıkan kalecinin elindeki topa kafa sokabildiği üzerine de faul yemeden gol atabildiği oyun.

capcanlı yaşanmıştır.
Ps3 te hunharca kapışmak isteyen yazarlara selam ettiğim fifa oyunu. burdan ekleyeniz efenim codnes12 msj kutumu da yakabilirsiniz vesselam.
acaba gameranger ile bir turnuva zirvesi düzenlesek nasıl olur kim katılır kaç kişi oynar diye garip garip düşündüren oyun.
bir adet yüzbaşı aşikar yorumcusu* olan futbol oyunudur.

(bkz: if you don't hit the target you're never gonna score)
son kararıma göre pesin eline her türlü verebilecek kapasitedeki oyundur. kalitelidir ve diğer futbol oyunlarına göre kesinlikle daha gerçekçidir.
Fifa 10dan 10kat daha güzel bir oyun oyuncu kontrolleri harika ama şampiyonlar ligi yok.
zamanı geçmiş oyundur dostlar.

hadi gelin siz de xbox live'e kapışalım.

(bkz: fifa 12)
zamanında career modunda harika bir maça sahne olmuşş oyundur;

http://1.bp.blogspot.com/...0/2011-06-03+16.40.36.jpg

http://1.bp.blogspot.com/...0/2011-06-03+16.40.59.jpg
orta açan barça takımının real madrid kalesi önünde messi(1,69) ile pepe(1,87) omuz omuzayken messinin kafa golu atabildiği oyundur.
(bkz: ebesinin amı)*
Pes 11'in karşısında yine ezilen bi garip fifa oyunu. Fifa 10'a göre daha değişik bişey denemişler ama yine olmamış.
en son fifa 2004 ü oynamıştım. sonrası hep pes. bence pes 11 e fark atan oyun. online oynamak da daha bir eğlenceli.
Classic XI vs World XI maçında Hugo Sanchez'le ağları deldiğim oyundur. (bkz: bug)
şüphesiz şu an piyasadaki en iyi futbol oyunu. ama pc versiyonuyla konsol versiyonu arasında dağlar kadar fark var. mesela pc versiyonunda barçayla maç yenmek deveye hendek atlatmakla eşdeğer(tabi karşınızda en az sizin kadar iyi bir oyuncu varsa). manchester united'la kimsenin gözünün yaşına bakmazken real madrid'in öküz oyuncularından top bile alamıyorum. nasıl bir fizik üstünlüğü anlayışı var bu oyunda çözemedim gitti. bence pc versiyonu hiç olmamış.
pes 11'e rakip olamayacak oyundur . her ne kadar ingiltere takımlarının bir çoğunun isim haklarını alamasalar da (bkz: pes 11) forever .
pes 11' den çok daha öndedir. oynanış olarak bi nebze daha basit ve keyiflidir.
güncel Önemli Başlıklar