bugün

(#26845612) Tanımam etmem ama yazarlığı dışında iyidir severim falan diye atmış tutmuş yazar.

(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)
(bkz: kafası)
Çocuk eğitiminden bihaber yazar. Kendisine uzun uzun anlatabilirim, böyle bilmeden muhalefet olmak komik açıkcası.
Acun yalakası yazar. Hayır Acun un emrinde çalıştığını varsıyorurum. Yoksa reyting olsun diye yapılan içi boş yarışmalarla trilyoner olan bir kapitalist uşağın savunuculuğunu hangi zihniyetle yaptığını açık konuşiym ben anlayamam.
(#24080824)
Güldüren yazar.

"dayı buralarda restoran gibi bir şey yok mudur? Açız amk aç!"
"açsan git ye amına koduğum bana niye celalleniyorsun?"
"tamam dayı uzatma"

Ashsfsd
Tek entry dahi girmeden yazar olabilen bir bünye. Tapıyoruz reis.
(#18557136)

karikatür çizimleri de olan yazar.
(#9746579)
(#15151579)
ağaoğlu esprilerini okurken tebessüm ettiren yazar abimiz.
kapaklarla akrobasi dahi yapabilecek kadar hunhar, biscolata erkeği kıvamında, hoş sohbet insanı.
sabaha kadar burçlardan bahsedebilen yazar. kendisi oduncuymuş. *
ayrıca zirvede kapak saymıştır. girdi mi kapak işine (!) . ramazandaki zirvede de danaya girecez gel imi? *
(bkz: eskiden buralar hep dutluktu zirvesi)
benimle kedinin fare ile oynadığı gibi oynayan yazar, az önce mesajını aldım ''yazım hatalarını düzelt'' diyordu, bir özelden becermediği kaldı, sakin ol hızlı çocuk diyorum, ben senin görevli olduğunu söylüyormuyum, mit ajanı seni.
(#17374629) hımm mini hikaye tadında, güzelmiş!!! *
(#17374629) adam gayet güzel yazıyor, hakkını vermek gerek.
bizede 'allah tamamına erdirsin' demek düşer denilesi, böyle saçma ve bir o kadar da devrik bir cümle kurmama vesile olan yazar.
"eh bize de mutluluk dilemek düşer" denesi, mutluluğa adım atmakta olan yazar.
çok komik benzetmeleri olan , çoğu kişiyi mikine takmayan kardeş yazar.
hoş gelmiş de neden gelmiş? otur zapping yap, bir yandan da kızarmış pateteslerini ye, üstüne meyvanı, tatlını ye, kitap oku, şiir yaz, resim yap felan da neden geldin?
52 dakika boşalmadan sevişebilen erkek/#7639070 pvc kaplamalı uçuşlar konusunda koparan yazar.
söyleyecek çok sözü var nesildaşımın. bir kulak verin, bu adam boş laf söylemiyor. takip edilmesi gereken yazarlardan.
yeni gelmiş yazar, hoşgelmiş. yazıları takip edilesi.
aynı nesli paylaşmaktan gurur duyduğum, uludağ sözlük yazarı. bana en yakın davranan kişidir ayrıca teşekkürlerimi borç bildiğimdir.