bugün

1. Orası mersin.
2. Gs-bjk değil adana-mersin düşmanlığından saldırılmış.
şike soruşturmalarını, stadyumda bıçaklamaları unutanların asparagas yakıştırmasıdır. iplemeyiniz.
fetö'nün yargı imamını "bizden" diyerek tff kuruluna sokan fb, enes kanter adına salon yapma niyetinde olan fb, akp-cemaat kucağından inmeyen fb.. ama golotosoroy fotö lolölu...
acilen kapatılmalıdır, haksız yere kazandığı kupalar da hak edenlere iade edilmelidir.
galatasaray'a takılan yeni lakap.
31ci kuşların kendilerini sıvazlamak için kullandıkları hayali takım.
çok gülmeme sebeb olan kelime, ismi şike ile lekelenmiş bu sebeb ile avrupadan s..tir edilmiş, bünyesinde halen yönetici ve fetöcü kongre üyeleri barındıran bir kulübün sırf sportif alanda rakibinin bayaa bir gerisinde kaldığı, kendi sahasında kupa kaldırttığı için çamur at izi kalsın felsefesi ile hareket eden, küçük mutluluklar içinde koşan kendilerini azda olsa tatmin etmeye çalışan insanların taktığı lakap. yazık ama napalım herkes galatasaraylı olamaz elhamdülillah.
sahasında kupa kaldıdığımın çocuklarının yeni şekeri. aziz ağzınıza veriyor, sizde emiyorsunuz. ısırmayın çabuk bitmesin. aziz amcanız kızmasın.
ulan meczubun biri kendini temize çıkarabilmek ve başarızlıklarından ötürü tepkili olan, kendini sürekli istifaya davet eden taraftarının gazını alabilmek için elle tutulur bir delil bile gösteremeden havlıyor. siz de bu meczubun arkasından gidiyorsunuz.
he yarraam he. fetösaray.
(bkz: feto beni kandırdı saray yaptım)
Geçenler de birisine sordum. Kardeş gs'yi kapatırlarsa ne yaparsın diye. Bana verdiği cevap ; kimse o kadar oy kaybetmeyi göze almaz. işte bu kadar gerizekalı taraftarlara sahip olan takımdır. Senin takımın terör örgütüyle bu kadar içli dışlı olmuş takımdaki futbolcular dahil. Adam gelmiş dahala oy vermemekle tehdit ediyor. Lan takım mı önemli devlet mi ?
o dönemlerde şampiyonlukları silinmelidir. futbolcusundan başkanına hesap vermelidir.
3 temmuzun Fenerbahçe ye yapılan bir kumpas olduğunu kabul etmeyenlerin alayı fetösaraylıdır. Bu ateş üfleyerek sönmez diyen bunların başkanı değil miydi.
Herkesin dilindedir.
Bu ne ya herkes gs nin adini lekeledi.
şike soruşturması geçirmişlerin dikkat dağıtma amaçlı icadı. itibar etmeyiniz.
Fetö kaynaklarının kurumasıyla artık kendini döndüremeyen saray. Riva falan satılsın da bir on on beş sene sonraki borç krizinde iyice yapışsınlar, son yirmi beş yıla baktığınızda galatasaray'ın en şaşaalı dönemlerinin arka planında sorumsuz, hunharca yapılan harcamalar olduğunu görüyoruz; ardından bir şekilde devlet desteğiyle, dalaverelerle veya fetö gibi yapılanmalarla durumu kurtarıyorlar; bu adeta bir döngü halini almış; şimdi o döngü kırıldı artık ister istemez iç kaynaklarını tüketecekler. iyi iyi.
https://youtu.be/RIChE1gDC1k
(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be).
Şike kumpasına destek verip kendi yöneticilerini federasyona sokup Fenerbahçe ceza alsın diye takla atan takım. O Lütfü Arıboğan denen tipin yatacak yeri Yok. Evet.
Sonuna kadar hakedilmiş ünvan. Fetönün prenslerini kulüpte tutup kim olduğu bilinmeyen adamları atarak enteresan bir manevra yapmıştır. O kadar gs liseli falan ortaya çıkan beyin bu kadar aq. Artık nasıl gözlerini kör ettiyse fetö aşkı.
http://www.uludagsozluk.com/e/36120333/
bunu söyleyenin akpli olmasına mı şaşarsın ?
yoksa fenerli olmasına mı şaşarsın ?

al sana hediyeler veriyorum.
güle güle kullan.

görsel

görsel

not: 'fenerbahçe fetodur' demiyorum.
sadece iftiracılara karşılık veriyorum.
enes, n.özdemir, çavuşoğlu,e.belözoğlu gibilerle koskoca bir çınarı karalayamayız elbette.
görsel
(bkz: siktir deli)
en son ilişkilendirilecek kuruluş.

galatasaraylılık kültürüne aykırı.

futbolla ilgilenmiyorum.
(bkz: siktir deli)
beynini ameliyatla aldırmis insan beyanı. gelde küfür etme.

ulan yıllarca şike pisligini g.tunuzden temizleyememissin gelmissin burada akilsizca kelime Oyunu yapıyorsun..

git kumda oyna amk..
güncel Önemli Başlıklar