bugün

adam öldürmediği iddia edilen örgüt.
necip hablemitoğlu ve kuddusi okkır örnek verilebilir.
dolaylı olarak ölümüne neden oldukları ali tatar mesela.
adil serdar saçan'a da suiakst düzenlediler, kamyon çarpması görünümlü. o ölmedi. aklıma gelenler bunlar.
tayyipçi terör örgütünün baş düşmanındır.
toplumda kendisine karşı en ufak bir saygı kalmamış bitirilen örgüttür. ele başı fethullah gülen in ülkeye iadesi için çalışılmalıdır.
pkk dan bir üst seviyede olan örgüt.
şu anda kazınma sürecindedir, turpun büyüğünü yedirmekteyiz kendilerine.
rte tarafından varlığına inandırılan aslında olmayan örgüttür.
http://www.youtube.com/watch?v=dh-Iv-SCbRU
Haşhaş çektiği iddia edilen abd menşeili örgüttür.
pkk terör örgütü olmaktan çıktı. yerine yeni terör örgütü türetildi.

--spoiler--
Paralel Yapı soruşturmasında fezleke hazır

Fezlekede ilk kez, ''Paralel Devlet Yapılanması'' (PDY) ve Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tanımlamalarının kullanıldığı görüldü. Fethullah Gülen bir numaralı şüpheli.
--spoiler--

http://www.trthaber.com/h...fezleke-hazir-169100.html
en büyük teroristi enes kanterdir.
yine yarak kürek haberler yapmaya başlamış teror örgütü. liderlerinin dün geberen 2 terörist yüzünden amerikadaki villasında canı sikilmiş zaaar.
ankara cumhuriyet başsavcılığı tarafından ismi tescillenmiş terör örgütü:
http://www.haberturk.com/...-iddianamesi-kabul-edildi
Teröristle müzakere eden, teröriste silah sağlayan da teröristtir.

Terörist bir devlette terörist ilan edilmek şereftir.
suruç saldırısında güvenlik kameralarını devre dışı bırakıp pkk ya yardım etmiştir.
Akp'nin eski dostu, kafasında yarattığı örgüt. Pkk, ışid gibi iki tane örgüt ülkeyi karıştırmışken ak salakların hala bu yalana sarılması çok komik. Önce var olanla bir başa çıkın, sonra yaratırsınız örgütlerinizi.

Not: cemaati gunahim kadar sevmem.
Gandi barış ödülü verilen tek türkiye vatandaşının sözde teror örgütü.
Bu örgütün varlığına inanmak cehalettir.
bu örgütün anasını iyi siktiler. bugün bi haber yapmışlar rezil oldu mallar, sahte fotoğrafları kanıtlandı salak gibi kaldılar.
akp tarafından kurulmuştur.
vatan hainliğinde kombo yapan örgüt.

görsel

can dündar ile rekabet halindeler.
bir terör örgütünün terör örgütü olduğunu ilan ettiği diğer bir terör örgütüdür. söz konusu terör örgütleri zamanında kol kola girip başka bir terör örgütüyle mücadele etmişti. sonra müttefik terör örgütleri birbirine düştü ve biri diğer bir terör örgütüyle masaya oturdu. daha sonra masaya oturan terör örgütü diğer terör örgütüyle de bozuştu...

zaten şu ileri demokraside herkes terör örgütü ne de olsa...
resmi olarak terör örgütüdür. ağız tadıyla küfür ettirmiyorlar yeminle ya bunlar nasıl türk...
terör örgütü...

yersen. 30 senedir bir olup, birlik olup devletin tüm kademelerine nüfuz ederken iyi, askeri liselere nüfuz ederken iyi, tüm ülkede eğitim sistemini birlikte değiştirirken iyi, hepsini geçtim;

atatürk ilke ve inkılaplarını yok sayıp, ders kitaplarından çıkarıp, devlet dairelerinin tabelalarından t.c. ibaresini kaldırırken iyi ama iş 17-25 aralık yolsuzluk operasyonlarına gelince yok bunlar paralel, yok bunlar terör örgütü...

hassiktir ulan. o terör örgütüyse sen de yandaşısın, destekçisisin 13 senedir. göt lalesi kime ne anlatıyorsun sen?

yok fetö terör örgütüymüş siktirin ulan vatansızlar. hepiniz kazınacaksınız bekleyin hele. siz şimdi yiyedurun birbirinizi. gerçi döneklik de var bunların serinde yarın öbür gün yine kucak kucağa olurlarsa da şaşırmamamız lazım.

ama devran döndü bunlar adına şimdi sırada çöküş var. bu kaçınılmaz.

adettendir demeden edemeyeceğim. yargılanacaksınız.
Kısaltması fetö'dür. Ne bileyim "fetö örgütüne üyelikten" diye hakkımda soruşturma açılsa sebepsiz gülerdim kesin.
Ucu kendilerine dokunmayınca "özel değil bu, genel bu genel!" ucu kendilerine dokununca terör örgütü. Türkçe olimpiyatlarında alkışlıyorlardı bunları senelerce. Şimdi yasak... Samimiyetinize sokayım. Yüzünüz de mi kızarmıyor? Ama sorsanız kandırılmışlardır. Aklınız mı yoktu da kandırıldınız iki yüzlüler.
Yıllar yılı birlikte yürüyüp, yaptıkları her şeye, devlette kadrolaşmalarına kadar izin verip, işler ters gidince terör örgütü, pkk'dan tehlikeli öyle mi?
imam hatip liselerinde okulda okuyan öğrenciler sınıf sınıf dolaşıp sızıntı dergisine abone yapmaya çalışırlardı, okul devlet okulu, gazete,basın, yayın sokmak yasak,ama bu serbestti. Hayatım boyunca hiç hoşlanmadım fethullah gülen'den ve cemaatinden, bunu dillendirdiğimde çok tepki aldım islami çevrelerden, ama zamanında bana tepki gösteren, hoca efendi diyen o insanlar şimdi rte'nin arası bozuk diye ağzına geleni sayıyor, bir pkk'dan tehlikeli olmadıkları kalmıştı.
Bakın, ben gülen cemaatine ömrü hayatımda sempati duymadım, hoşlanmadım, bundan sonra da bu böyle devam edecek. Ama sizler rte barışınca, bu adamı savunur olacaksınız ya tekrar, işte o zaman çok güleceğim halinize.
içişleri bakanlığının resmi yazısında '' fetullahçı terör örgütü, fetö '' olarak belirtilen ve kurban derisi toplamasının engellenmesi yönünde polise talimat verilen örgüt.

tayyipi dolandıranlar listesinde üst sıralarda yer almıştır.

( bu topraklarda siyaset romalılardan beri böyle bir şeydir. )
pkk ya destek vermektedir.
güncel Önemli Başlıklar