bugün

(bkz: tayyip onun kulu ve elçisidir)
olsa olsa deccal olabilir gözleri pörtlemiş alnı açık,benziyorda.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
mallıkta sınır tanımamaktır.
bu sıçmalara makat dayanmaz.
yok artık, biz abarttık ama çikolatasını abarttık
hasedinden kıskançlığından ingilizceyi istismar edip,çarptırıp,yalan söyleyen medya utansın.ve o medyayı vahiy kaynağı gibi kutsayan,araştırmadan şaşmaz doğru kabul eden çağdaş! müridler hicap duysun.denilesi bir hadisedir.
son peygamber gelmiştir. fethullah gulenin olması imkansızdır. kendisi de boyle bir seyi kesinlikle kabul etmez. sacmadır, zırvadır,
(bkz: fethullah gülen kim lan)

(bkz: the economist kim lan)
grup 84'ün dünya'nın en iyi rock grubu olması, banu alkan'ın dünyanın en güzel kadını olması, lark sigarasının dünyanın en hafif sigarası olması gibi durumlarla aynı ihtimalde olan olaydır. ne olayı lan saçmalıktır.
Metnin orijinalinde peygamber kelimesi bulamadım.yine bir hürriyet saçmalaması daha.
alttaki linkten tam röportaja ulaşabilirsiniz.

http://www.fethullahgulen...most-famous-preacher.html
the economist'in son kutsal kitap olması kadar saçmadır.
hürriyet gazetesi haberlerini kutsal metin kabul eden çağdaş cahillerin fakında olmadan yedikleri binlerce zokadan biridir.
birçok cümlesine okey mokey de, bu ne utanmaz bir bilgisizlik ve sallamasyan bir reflekstir böyle?

Söylentiye göre, ılımlı islamcı Başbakan Tayyip Erdoğanın istanbul Emniyet Müdürünü görevden almaktan imtina etmesi, Gülen hareketinin de bu değişimi istemesinden ve Erdoğanın onlara boyun eğmiş gözükmek istememesinden kaynaklanıyor."
benim çıkıp öyle bir peygamber göndermedim demem gibi saçma bir olay...
Müslüm baba dünyaya öyle bir peygamber göndermedi. (bkz: Hakan Taşıyan)
hedef yanıltan ifade. doğrusu "fethullah gülen'in son peygamber hz. muhammed mustafa (sav)nın tebliğcisi olması" olmalıdır. hocaefendiye hakaret edenler böyle ifadeleri örnek alıyor. ama yemezler.

(bkz: risale i nur un son kutsal kitap olması)
(bkz: kıyamet alametleri) diyeceklerde aslında daha milleti o kıvama getirmediler. hele bir deccal çıksın onu da diyecekler. gerçi deccal kendi içlerinde sanırım bunu biliyorlarda saklıyorlar.
kezzap-ül fethullah.

Alemlerin efendisi yalancı peygamberlere kezzap derdi.*
(bkz: Yalan)
(bkz: kezzap)
haşa yakında resmen iddea edilecek söylemdir. şu an kendisine laf ettrilmemektedir, tüm insanlardan üstün olduğunu sananlar var malesef..
ilgili şahsı gözü kapalı eleştirenler için eleştirilerine malzeme olacak ve kullanılması muhtemel iftiralardan biridir. Türkiye'de iftira atmanın çok kolay olduğu ,Atatürk'e bile iftira atanların ve bunu yiyenlerin çok olduğu günümüzde, maksatlı bir şekilde atılan iftiralardan biridir.
bu yakıştırmayı yapanlar size sesleniyorum. (bkz: bsg)
son peygamber son dinin peygamberiydi. ondan sonra başka birine peygamber diyen,ya da ben peygamberim diyenlerin iyice bi düşünmesi lazım zira inandıkları şeyin yanlış olması gerçeğinden dolayı inandıkları boşa gidecek ve cennet beklerken hop cehennemin dibini göreceklerdir.
(bkz: kavgada bile söylenmez)
başlığı açan haricinde kimsenin önermediği bir iddaadır. varsa öyle bir iddaa eden müslüman olamaz zaten.
Nurcu kesimi fetoya hakikaten bu sekilde davranmaktadır,adam çevresini olusturmustur,paralarını yesindir.
(bkz: hasa de ulan)