yıl olmuş (bkz: 2016) belki döner.
şakirtleri sevindirecek olaydır .
kiminin doğduğu güne lanet olsun demesine sebebiyet verir.

(bkz: çok pis götüm kalktı)
baslik acilali 6 sene olmus, ne donmeymis arkadas bi donemedi muhterem.
Keşke dönmese oradayken bu ülkeyi bu kadar karıştırıyorsa gelince vay ülkemin haline.
amerika ve ingiltere makamları ne zaman dömesine izin verirlerse o zaman döner. henüz etinden ve sütünden gerekli verimi alamamış olabilirler. o zaman nah döner.
(bkz: 2008den beri beklemek)
abd izin verirse mümkün olabilecek hadisedir.
iş değişeli 5 yıl olacak hala olmayandır. niye dönsün ki? dönerse özel hayatı didiklenecek sonuna kadar haberciler peşinden koşacak bir sürü tantana çıkacak adamın büyüsü bozulacak. akıllı adam. evet.
(bkz: reserved)
atatürk havalimanı'nın tarihi günlerinden birini yaşayacağı gün.
saat 00.17 itibariyle gerçekleşmiş olaydır.yatakta sağ tarafına dönmüştür hazretleri.
Dönüş tarihi YGS sınavında şifrelenmiş bu konuda ömer çelakıl hoca bilgi verecektir ama o karih bu tarih değil.
(bkz: 2008 yılında girilmiş bi entryi kaale almak)
(bkz: bi bok olmaz)
edit: oha lan 2008miş.
(bkz: ziya)
enterasan bir kronoloji arzeden bir olay. türkiye´nin geçirtildiği bir süreçten sonra fethullah hocanın türkiye´ye geri dönmesi.

ayetullah humeyni´nin hikayesine nedense çok benziyor. adama uğraşıp didinip "taban" hazırladı "birileri" ve şimdi de türkiye´ye gelecekmiş. bunlar hep bana sanki "okyanus ötesindeki feto hoca´dan başka dostlarımızın başının altından çıktığı" izlenimini veriyor. ama fethullah hoca için yapılan "alt yapı çalışması" kim ne derse desin, çok titiz ve çok kapsamlı bir çalışma. türkiye´nin her kesiminde "birileri" çalıştılar.

egemen güçlerin en güçlü silahlarının yeni yapılanma da , gizli servisler olacağını, artık klasik savaşın ortadan kalktığını , savaşın kimsenin "görmediği" cephelerde verileceğini söyleyen, john f kennedy. söylediği tarih 1962. bugün gelmişiz 2011 yılına.

artık gerisini sen düşün.
amaan pırt. pensilvanyalardanda ülkeyi yönetiyor nasılsa , gelsin otursun rte'nin kucağına ordan yönetsin ..
gelirken free shop'tan bana bir jack daniel's getirirse, kişisel olarak çok mutlu olacağım olaydır.
dönüş yolunda sarfettiği çabalar için; [http://www.youtube.com/watch?v=CuupVD53_EY ]
Amerikadan gelirken yanında bana iphone 4 white 32gb getirmesini istediğim kişidir.
kendisine müthiş sürprizlerim olacak dönmesi halinde. en seksi bikinimi giyip elini öpmek istiyorum. o nur yüzüne, mukaddes sesine, bilgelik dolu sözlerine ülkecek hasret kaldık...gel ey özlenen, gel ey beklenen...

ve tabiki gel ey eksi oylar....
(bkz: genç ateistcikler rahatsız)
mevcut durumu değiştirmez. gündem yaratır o kadar. iran benzeri bir rejim geleceğini düşünen hiç zorlamasın atsın kendini sarayburnu'ndan aşağı.
(bkz: gel gel panayır var)