bugün

Az önce önümde fener forması giyen biri vardı. Önce üzüldüm şimdi geçti. Sahi napiyonuz şimdi kurabiyeler?
görsel
fenerbahçeli bir moderatörde mi yok? görmüyor mu formatın nasıl si,,, neyse yaaa.
Arenada da bu tarifeden uygulayacağız size

Hahahahaha

görsel
Yok son tarife buydu. Sulu derbi vol 2 yükleniyor..

görsel
En son tanrı cimboma acisin biz acımayız diyenlere acı acı döşedik biz raadız :d
ürkütmeyin arkadaşlar bırakın gelsinler.
Bazı amcık hoşafları yine götünün üstüne oturup ağlayacak anlaşıldı. Evlerinde yenemedikleri 9 yıl boyunca bol bol entry silen, götünde yanıklar oluşan, 10 kişiyle siktiğimiz bazı takım taraftarlarının yine götü kalkmış ama fener tersten saplar, bunu en iyi siz bilirsiniz. Ligi bitirtmeyiz diye ağlayamazsınız da, zira lig bitmiş olacak.
Boşuna bakmayın formalite maçı olacak bizim için yedek ağırlıklı kadro ile çıkarız hatta alt yapıdan 2 3 oyuncu oynar fener ardayı yine oynatmaz ehehe.
Bak bak tersten saplarmis fenevim.

Lan once derbilerde gol atin hahahahahahhaa önce bi gol atın sonra saplamayi biz size ogreticez arenada.

Jesusunuzu emekli ediyoruz sezon sonu sıkın dişinizi.
Evet gsyi tarihi boyunca en çok siken takım kimse, koca odur. Ahahaha.
Maçtan önce skor atmak gereksiz bir şey ve saçmalığın daniskası. O gün gelsin, izleriz. Yalnız şu gerçeği göz ardı etmemek gerek: Senede iki maç oynandığını düşünerek; 10 yıldan fazla galibiyet farkı var. Hepsini cincon alsa; en az 10 yıl sonra eşitleniyoruz. Fenerbahçe makûs talihli bir Anadolu ve Türk takımıdır. Galatasaray, Fransız Sion isimli bir derneğin, babası ataşe olan Ali Sami Yen'e kurdurduğu devşirme burjuva takımdır. Fener'in bazı başarısızlıkları bu ayak oyunlarını becerememesi yüzündendir. Misal; Denizli maçında verdiğimiz şampiyonluk... Yoksa Denizli kim? Eğer becerebilsek o maçı ne yapar eder, alırdık; ama biz cincon gibi siyasi mevzuları tam beceremiyoruz. Bunun gibi çok örnekler var. Aziz Yıldırım bile Tayyip'i yalamak için çok geç kaldığından başına neler geldi, hepsini gördünüz. Dilimizdeki pütürler yüzünden bunları yaşıyoruz. Pütürü kalmamışlar tabiki bunu anlayamazlar. Alışmadık dötte -Babet Jutte- don durmuyor yani. Beceremiyoruz arkadaşlar, gerçeği görmek lâzım. Şunu gönül rahatlığı ve tüm mukaddesatım üstüne söyleyebilirim ki; Fener'in aldığı her kupa ve başarı, diğer takımların hileli ittir kaktır ve birbirlerine yatarak verdiklerinden bin kat şereflidir. Sonuçta iki takım var: Fenerbahçe ve diğerleri...
Fener ağlarsa kendi ağlar; ağlatırsa kendi ağlatır. Güldüğünde kendi güler; güldürdüğünde hepiniz gülersiniz. Ne yaparsa tek başına ve kayalık bir tepelikteki Fener gibi yek yapar. Başarının önemi yok. Şampiyonluk bile önemli değil. Ben Fener'i tarihi için tutuyorum. Allah hidayet verdi, araştırdım ve Galatasaray'ı bırakıp Fenerli oldum. Gerçeği değiştiremeyiz. Bir çocuğun babası önemlidir ve bu çocuğun babası Arnavut asıllı bir Ermeni. Temsil ettiği değer; Türkler'e takım kurdurulmayan bi' dönemde kurulmuş olan bir burjuva oluşumu, hepsi bu. Galatasaray'ı bana kimse anlatmasın! Benden iyi bilemezsiniz.
Bilmiyorsan öğren bunları. Nickin bile maklubeci be kardeş. Bende yanlış olmaz!
Ben Emre Bölezoğlu denen hıyarağasından utanıyorum, sen Nickine Fetöcü ismini almışsın. Kafam karıştı. Ne ayaksın, anlamadım.