bugün

değerli moderatör arkadaşlarımızdan gönlünü sevimli kanarya kuşuna kaptırmış olanların eylemi.

Beşiktaş'ın fb.ye dün nasıl koyduğunu hatırlatan entry.ler ottan boktan nedenlerle siliniyor nedense.
Bütün maç entryleri mi ışık hızında siliyorlar keşke sözlüğe yarak atılırken de bu kadar hızlı olsalar.
Sözlükte sayıları fazla olan modlardır.

Az önce bir entrym başlığı tanımlamadığı için silindi. Başlığın ilk entrysi de şu;

https://m.uludagsozluk.com/e/44465089/

Hepinizi üst üste koyacağız bu sezon rahat olun.
Bir entry girdim anında sildiler.

Noldu moderatör koyduk diye zorunuza mı gitti.
Sözlükteki fenerlileri kollayarak görevlerini yapıyorlar.

Önceki nickimi çaylak yapmışlardı. Ve caylaklik tarihi olarak eski bir tarih yazmışlardı. Örnek: 4 Mart 2024 te çaylak oldum diyelim. Caylaklik bitiş tarihi 10 Şubat 2024 olarak girilmisti.

Süresiz caylaklik gibi bir şey. Üstelik her zamanki futbol atışmaları sonrası oldu bu olay. Fenerliler dünyanın küfrünü ediyor çaylak yapılmıyor ama Galatasaraylilar anında çaylak oluyor.

Olm sözlüğün adını Fenerbahçe sözlük falan yapın ne uğraşıyorsunuz ?
(bkz: Ağlama melis)
oğlum 2 tane futbol harici entry gir ki kim çaylak yapıyorsa eline koz verme bari.

görsel

o kadar fanatik fotomaç falan okuyana kadar 5 dakika şurayı da oku.

(bkz: sözlük formatı)

m) sürekli aynı konuya ilişkin entry girmek çaylaklık sebebidir. yazarlık amacı yalnızca futbol/siyaset/din konuları olan kullanıcılar, konulara ilişkin yazarlarla polemiğe girdiklerinde çaylak olurlar. ek olarak yine aynı konuyla alakalı başlıkları sol frame'e taşıyarak, sol frame'i tekdüze hale getiren yazarlara işlem uygulanır.
Konu o mu olm. Caylaklik süresinden bahsediyorum. Ayrıca aslolan fenerbahce dir futbol harici giri mi giriyor ? Nerde caylaklik ? O girimi bı daha oku. Çaylaklik süresinden bahsediyorum.
şu sözlükte aslolan kadar çaylak olan başka yazar yoktur. atıyorsun bari mesnetli at lan bücür okan gibi işkembeden sallıyon *

süresini de gs liyim diye uzun veriyorlar diyorsan sende cidden sıkıntı var demek ki.. buton falan mı var amk moderatörlerde "gs li çaylaklık süresi 3 ay olsun" şeklinde yuh amk sizin şu yalandan mağduriyetiniz bitmiyor..
Yav sallama amk ya * hala caylaklik süresinden bahsettiğimi görmezden geliyorsun :D
Olm bana şunu açıkla. Geçmiş tarihli caylaklik bitiş süresi nasıl oluyor. Geçmişe yolculuk mu yapacağız veya zaman geriye mi akıyor:d
yazdım yukarı önce bir oku kefal gibi atlıyon arka arkaya * ulan sözlükte zaten 1 tane moderatör var onunda ne futbol ile ne başka konu ile alakası yok adam başka evrende yaşıyor..
Kimse hikaye anlatmasın sözlük kurallarının herkese farklı uygulandığı aşikar.
Dua ve himmetci diye iftira atanlar savcılığa verilince ağlıyorsunuz sonra * insanlara fetocu suçu iftirası atmak suçtur. Aklınızı başınıza alın.
--spoiler--

Dua ve himmetci diye iftira atanlar savcılığa verilince ağlıyorsunuz sonra * insanlara fetocu suçu iftirası atmak suçtur. Aklınızı başınıza alın.

--spoiler--

beni bakırköy adliyesine ver kardeşim çağlayan terste kalıyor araba ile gir çık zor bakırköy daha yakın.
Olm yukarı yazdığın şey soruma cevap değil. Diyorum ki caylaklik süresi geçmiş tarihli. Git sor o moda niye böyle. Yetkilisin hadi sorunu çöz.
ben sekretere arzuhalciye falan mı benziyorum olm oradan bakınca ? çaylak olan sensen sen yazacaksın neden süresiz verdin diye. bu ne kibir amk iş buyuruyor adam bana *
Yapacaksın la tabii yetkisin.isine gelince sözlük formatıni kopyalarsin işine gelmedi mi ben arzuhalci miyim ?

Kardeş bilmiyorsan mevzuya atlama sazan gibi. Seni aşıyor demek ki konu
beni aşıyorsa bana neden yalvarıyon hallet işi diye. hayır saçmalıyorsun arkadaşım yok fenerli modlar yok bilmem neler. diğer kesim muhalif modlar bizi çaylak yapıyor diye ağlıyor muhalifler akp li modlar bizi çaylak yapıyor diye. bu kadar salaksanız bizi de bu salaklığınız rahatsız ediyor yazmak zorunda kalıyoruz.

1 tane moderatör var diyorum 5 farklı kesim o cu mod bu cu mod diye ağlıyor. bilgi veriyoruz size tek bir tane mod var zaten bu adam şizofren falan mı amk aynı bünyede 8 farklı karakter barındırıyor da bir kesimi çaylak yapıyor diğerine dokunmuyor. ağlama yani yalandan formatı oku neden çaylak olduğunu anla diyorum hala riv riv ediyon.
Kim yalvarıyor abi kafan mi iyi ?. Sen mevzuyu anlamıyorsun onu anlatıyorum niye böyle diye soruyorum. Bana formattan bahsediyorsun. Modlara mesaj atıyoruz cevap gelmiyor bazen .yetkili olarak senin modla iletişimin daha farklıdır.

Abi biz de burda yazıyoruz.olani görüyoruz. Fenerli yazar ayda yılda bı kez çaylak oluyorsa GS li yazarlar sürekli oluyor. Yav amk aynı baslikta aslolanla tartışıyoruz. ikimjz de küfürlesiyoruz ben çaylak oluyorum o olmuyor sonra da kalkıp bı mod var o da futboldan uzak diyorsun. Şimdi bu moda mesaj atacağım bakalım ne olacak.

Edit : hala formatı oku neden çaylak olduğunu anla diyor amk hahabsbsneen
--spoiler--

Abi biz de burda yazıyoruz.olani görüyoruz. Fenerli yazar ayda yılda bı kez çaylak oluyorsa GS li yazarlar sürekli oluyor. Yav amk aynı baslikta aslolanla tartışıyoruz. ikimjz de küfürlesiyoruz ben çaylak oluyorum o olmuyor sonra da kalkıp bı mod var o da futboldan uzak diyorsun. Şimdi bu moda mesaj atacağım bakalım ne olacak.

--spoiler--

o senin hüsnü kuruntun kardeşim. sen neyi nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun ama aslında durum senin sandığın gibi değil. siz gs liler aynı zamanda ekseriyet ile akp li olduğunuz için rüzgar biraz sert esse mağduriyet hissediyorsunuz olay bu aslında..

ben de sana onu diyorum burada ağlayacağına moderatöre mesaj at öğren ne neymiş. burada yalandan mağdurum da mağdurum diye gezme kimse sklemez seni ben hariç..

edit kısmı içinde ; senin algın kapanmış birader. ben süresi neden uzun kısmını anlatmıyorum sana zaten anlatamam ona moderatör karar veriyor nedenini ona soracaksın. ben sana "neden çaylak oluyorsun sürekli" onu anlatıyorum ama senin kafa biraz farklı sanki okuduğunu anlayacak kapasiten yok gibi..
Aynen yav bı senin algın açık amk *

Kardeş kimse mağduriyet oluşturmuyor bak benim sikimde bile değildi bu mevzu kaç gün oldu bu hesabı alali konuyu açmadim. Ama piskinliginizin sınırı yok hem göz göre göre adam kayirip hem salağa yatıyorsunuz *

Neden Çaylak olduğumu soran mi var amk ben sana diyorum ki ayrımcılık yapıyorsunuz.kac defa hem ben hem diğer GS li yazarlar yaşadı bunu.

Okuduğunu anlamayan sensin amk konunun caylaklik süresi olduğunu 5. Yazısimda anladın.gerci ondan da emin değilim. Bu konunun takipçisi olacağım. Nasıl olsa yine futbol tartışması olacak.. bakalım senin dediğin gibi hakkaniyet var mı göreceğiz.
--spoiler--

Okuduğunu anlamayan sensin amk konunun caylaklik süresi olduğunu 5. Yazısimda anladın.gerci ondan da emin değilim. Bu konunun takipçisi olacağım. Nasıl olsa yine futbol tartışması olacak.. bakalım senin dediğin gibi hakkaniyet var mı göreceğiz.

--spoiler--

oğlum sevgili anne babana ( ellerinden öperim ) söyle sana biraz sebze balık falan yedirsinler ergenlik çağında gelişim açısından bunlar önemli.

ben sana söylüyorum şu sözlükte en çok çaylak olan 3 yazar desen bir tanesi aslolan fenerbahçe çıkar. adam sözlükteki belki en fanatik fenerbahçeli. senin dediğin gibi olsa bu adam ayda 2 defa çaylak olmaz zaten sen daha neyin peşindesin yok takip edecem yok bilmem ne. sen önce okuluna falan yoğunlaş sktr et burayı buralar hayal alemi sanal ortamlar bugün var yarın yok.

sana baştan beri süresi değil sebebini yazıyorum diyorum hala sonradan fark ettin diyorsun. neyse hadi bak işine gücüne hayatımdan yarım saati sana laf anlatmaya harcadım pişmanım zaten * bak sana bir tavsiye daha vereyim ya da bilgi gerçi bunu da anlamayacaksın ama. çaylak olan hesabın varken yeni hesap açarsan bu da çaylaklık sebebi olur hesaplarından birisi tamamen silinebilir diğeri de 1 hafta ile 1 ay arası değişen çaylaklık alabilir. sonra ona da ağlama gs liyim diye yaptılar diye.
bıkac şeye cevap vereyim şu yazdığın kıymeti olmayan zirvaliklardan.

Okuluna yoğunlaş demişsin. Muhtemelen senden büyüğümdür.boyle akıl nasihat zirvaliklarini bı geç. Ya velev ki ünili olayım -ki keşke olsam o yıllara gitsem- söylediklerimi yanlislamaz degersizlestirmez.

"çaylak olan hesabın varken yeni hesap açarsan bu da çaylaklık sebebi olur hesaplarından birisi tamamen silinebilir diğeri de 1 hafta ile 1 ay arası değişen çaylaklık alabilir. sonra ona da ağlama gs liyim diye yaptılar diye "

O hesabı sildim. yıllardır kullandığım hesapti.onu sildim bunu açtım. Mağduriyet kasmiyoruz. Adil olun diyoruz. Senin yetkilinin ya koftiden, bı şeyden haberin yok ya salağa yatıyorsun. Çünkü alenen ortada bu durum. Göreceğiz bakalım format kimlere işleyecek. Ayrıca mesaj alımını da aç.
Takım tutmuyorum, futbola bir kadın kadar yabancı sayılırım ama takım tutsaydım bu takım kesinlikle fenerbahçe olurdu diye düşünüyorum.