bugün

şimdi ben de tek tek bulup sizinkilerin yorumlarını mı yazayım.

nedir bu fenerbahçe düşmanlığı kardeşim. milli maç akşamı ayıptır ya.

yoğun talep üzerine

turgay kıran: tromso ye elenirsek ülkeyi terk ederim.

Sinan engin: fenerbahçe roberto carlos u alsın ben karşılamaya giderim.

adnan polat: fenerbahçe roberto carlos un ancak posterini alır.

fatih altaylı: kandırmayın fenerbahçelileri
milli maç akşamında uğraşıp edip polemik yaratmaya çalışanların omurgasızlığının yanında hiçtir...
taraftarından başkanına kadar tam bir gelenektir.

her dönem baskın erke götlerini yaslarlar. şükrü saraçoğlu başbakanken ona yaslanırlar. dönem değişir hem osmanlı hem cumhuriyet dönemlerinde îdâma mahkûm edilmiş doktor nazım'ı başkan yaparlar. dönem değişir kenan evren'e avuç ovuştururlar...

son dönemden örnek vermek gerekirse; mhp'nin yükseldiği dönemde antrenörüne kadar ülkücülerden kuruluydu fenerbahçe'de. aynı dönemde işçi partisi'ne gönül verdiğini söyleyen kemalettin şentürk'ün, yanlış anımsamıyorsam kaptanken, takımdan yollanması da ortadadır. 28 şubat döneminde pek çok emekli komutan yönetimdeydi**. son dönemde ise fenerbahçe'nin yönetimine ülker'in varisi, ibb'nin bilmem nesi derken akp'li dolmuştur. yalnızca aziz yıldırım'ın kurduğu yönetim kurullarının üyelerine bakılarak bile bu görülebilir.

durum böyleyken bazı fenerbahçe taraftarı malların çıkıp aziz yıldırım'ın rte'ye atarlandığından şike soruşturmasında gözaltına alındığını söylemeleri ise ağzı dışı organlarla gülme nedenidir.

son olarak aynı fenerbahçe taraftarı malların mehmet ali aydınlar'ı ölümüne savunurken takımlarının şampiyonlar ligi'ne alınmaması üzerine adamın ne hainliğini ne şerefsizliğini bırakmadıkları da ortadadır.

ünal aysal''ın bir ay önce söylediğine sike sike geldiler işte. bu ateş üfleyerek sönmez!
adnan öztürk'ün fetocu olduğunu iddia edenlerde gözlenebilen durum.
canını acıttığı birilerinin kıç tarafından hiç bir engele takılmadan girmelerini sağlayan omurgasızlıktır. Rahatça girerler. Kemiksiz yani. Sonra gelir bu daltaraklar gece gece polemik çıkartmak için arka arkaya mesaj falan girerler. Öyle de rahatsız ederler kurbanlarını.
(bkz: rıdvan dilmen in kafası)