bugün

ne sikmiş galatasaray sizi söylemini aklıma getiren olay. haklı bir söylem demekki.
(bkz: BiR BEŞiKTAŞLI)
bir beşiktaşlı olarak esefle kınadığım orospu çocukluğudur.

sevmiyor olabilirsin ama saygın olsun biraz.
Galatasarayin yararına olacaktir. Yarın aziz başkan çıkıp hasarı karşılar falan zaten forma satamiyor adamlar hahahah.
Demek ki gs zamaninda saglam silkmis durumu.
en azından sigortadan para alabileceğimiz için sevindiğim eylemdir. yakın hepsini battık batcaz.
şüphesiz bu fenerbahçe'nin edepsizliğini gösterir. bunlar her sene yakmaya alışkın şampiyon olamayınca da stadlarını yakıyorlar.
orospu çocuklarının kaç kupa alsalar kaç şampiyonluk yaşasalar yine şeref yoksunu olduğunu gösteren hareket.
bir galatasaraylı olarak hiçte sikimde olmayan olaydır.
bu gerizekalı şikeci kardeşler birbirlerini kutlaya dursunlar galatasaray zaten ŞL ye direk gireceği için yaklaşık 20 milyon euro para kazandı bugün.
sanırım küçük şikeci kardeşin ( siyahlı olan ) akıl tutulması yaşayan bazı taraftarlarının bu olaya sevinmesinin sebebi bu.
lan dangalak, sigortalıdır o dükkan sen merak etme.
sen önümüzdeki yıl salı-çarşamba iyi bir dizi olur mu onu düşün. malum biz maç seyrediyor olacağız.
bu herhangi bi camiaya yapılsa gene aynı tepkiyi vereceğim bi olaydır kimse kendini aklamaya çalışmasın bunu yapanlar cezasını cekmeli ki o kadar fotoğraf var nasıl oluyor da spekulasyon oluyor. gs bizim sahamizda iki yıl neler yaptı bizde bunu yaptık gibi bi savunma olamaz. hazim problemi var. şampiyon cosku ile kutlar çevreye zarar vermez.
bazı fenerbahçeli taraftarlar tarafından yapılan çirkince bir eylemdir.

takım bazında söylemiyorum ancak bazı kişilerin gerçekleştirdiği bu eylem takımın adını da kötülüyor.
gs store'a saldırmak nedir? gerçekten şeref fakiri bunlar. git efendi gibi şampiyonluğunu kutla, başka yerlerde ne güzel örnekleri var bunun. ne diye kalkar mağazaya saldırırsın, allah'ın beyin fakirleri.

fotoğraf galerisi: http://www.gsgazete.com/album-p1-aid,293.html#galeri
bir fenerbahçeli olarak onaylamadığım durum. ulan şampiyon olduk şurya iki güzel kelam edelim diye girdik karşılaştığımız habere bak.
analarının ateşli seks hayatından esinlenerek başka yerleri yakma çabasında olan yavşakbahçe taraftarının yaptığı olaydır. tek tanımı vardır orospu çocukluğudur. gerçi bunların stadında kupa kaldırırken kendi stadlarını yakmış adam bunlar.
Elleri dert görmesindir.
"ne kadar var şimdi" denilesi durumdur.
kepazelik. hangi takımlı olursan ol şu kompozisyona sevinebiliyorsan senin cibiliyetini sikerim gardaş.

orada kul hakkı var. zannediyorlar ki gs'ye darbe indirdi amk andavalları orada senin ananın, babanın emekleriyle kurulmuş bir dükkan da olabilirdi. gsstore isim hakkı alınarak işletilir. Yağmalamak forma yakmak nedir amk? şampiyon olmuşsun adabınla kutla.

polis otosu yakan angry birds ler deyince kızıyorsunuz da amk bu nedir arkadaş? buna sevinebilen kişiler de hastalıklıdır. açık ve net. Bunu bir kulübe yıkmak da doğru değil böylesi o.ç larını içinizden kendinizin ayıklaması lazım. orada toplanan kalabalığın ne yapıyorsunuz lan! demesi lazım. ama yok!

not: ereksiyonsporluyum.
sevinirken bile galatasaray'a karşı duyduğu eziklik ve kompleks duygularından arınamamış, yeri stad değil akıl hastanesi olan, alçaklığı magmaya ulaşan tiplerin yedikleri boktur.

not: galatasaray taraftarıyım. bugün en yakın fenerli dostlarımı da efendi gibi kutladım.
Kirmiziya kinimiz var ne yapalim. *

gs camiasina yapilmasi zevkli eylemlerden biri.
harika bir sezonun sonunda muhteşem şampiyonluğu karalamaya çalışan içimizdeki onun bunun çocuklarının yaptığı hanzo sıçmığı eylem. sanırım yeterince açık oldu.
görünen o ki beşiktaşlıların desteklediği olaydır. neyse sorun değil onları sikleyen yok zaten. şimdi gelelim asıl mevzuya, be amına koyduğumun götvereni ; ünal aysal defalarca sizin kulübünüzü duyarlı olmaya davet etti, ezeli rakibimiz ebedi dostumuz dedi, sense küfürbaz başkanının gazına geldin stad yaktın, polis arabası devirdin, şimdi de mağaza yağmalıyorsun. sonra bir tek fenerbahçe tripleri falan. diğer takımların sizi sevmemesi işte bu yüzden. sizin de kendinizi kalan bütün takımların babası görmelerinizin sebebi bu.

neyse şöyle izah edeyim; görsel
https://twitter.com/ArmaU...60531661906534400/photo/1
(bkz: eziklik)
şampiyonluğu haz edemeyenlerin takıma hakaret etmesi olayıdır. olayı yapan taraftardır. sizin taraftarlarınız içinde de babası belli olmayan bir hayli var malum. siz daha iyi bilirsiniz bunu. biz gerçek fenerbahçeliler böyle bir şey için "oh ne güzel olmuş" diyecek değiliz zaten. ama sizin gibi haysiyet yoksunları yüzünden diyen diyor işte.

o değil de ne şampiyon olduk be. öyle böyle değil ha. kudurun siz de. * melo'yu çağırın ya da o hazır kudurmuş.
- vaziyeti 3-5 kendini bilmez olarak açıklamak bana bir şeyi hatırlattı. hani siyasi zemine de oturtmak istiyor ya fenerli arkadaşlarımız bazı şeyleri. o açıdan söyledim.

- şimdi galatasaray da şöyle yapmıştı, böyle yapmıştı demenin pek manası yok. bunu genelde fenerbahçeliler yapıyor. fenerbahçe ne zaman şampiyon olsa veya olmasa dahi bütün gücünü galatasaray düşmanlığından alıyor. ortada gereksiz bir öfke var. kaldı ki galatasaray taraftarı genel olarak sakindir. bunu kendi kişisel sosyal medyanızdan bile ufak bir araştırmayla bile anlayabilirsiniz.

bağdat caddesinde bu gruptan başka fb'li gruplar yok muydu? bunu yapmaları çoğu fbli için ayrı bir keyif olmalı ki, dışarda da bir kalabalık izliyormuş.

şimdi benim aklıma sosyal devlet, sosyalizm, doğal düzen filan geliyor. devlet haklı be kardeşim! bu adamların ipini saldın mı önünü alamazsın. o yüzden gütmek gerekiyor gütmek. bırakın hakem odası basmayı filan, adamın alenen tehditleri var. hem külüp içinde hem de kulüp dışında. sonra çıkıp bir de siyasi lider eleştirisi yapmaz mı? çılgına dönüyorum. ben 6 liraya aldığım tek lüksüm olan sigaranın bile 4 lirasını vergi olarak devlete verirken, bu adam mahkemeye çıkıp aylık gelirim 10000 liradır diye beyanatta filan bulunuyor. dünyalar zengini adam. bırakın küfretmesini, şike yapmasını filan. bu takımı bu hale, o takımın başındaki faşizan yönetim getirmiştir.

şimdi çıksın haktan hukuktan filan bahsetsinler. haklının yanında olduklarından filan bahsetsinler. yalandan federasyona sallasınlar.

bir "hak etme" mevzusu var ise ortada, "galatasaray bunu hak ediyor diye" yaptığınız her hatada veya davranışlarınızın başkaları tarafından beğenilmediğinde aynı yağmalamayı yakıp yıkmayı sizin evinize, arabanıza filan yapsınlar. öyle daha hoş olur. öyle devletin uyuduğu vakitte "bir anlık galeyan" olarak adlandırılan eylemlerde bulunmak kolay. bir de devletin olmadığı doğal düzende yapın bakalım bunları. çizemezsin bile kardeşim orayı göt korkusundan. gelip götüne yağlı kazık sokarlar. şiddet budur işte. mevzu eğer şiddet olsaydı, şiddet bu olurdu.

burada cahiliye filan da yok. herkes ne yaptığının farkında. ne söylediğinin de. mesele burada kimlik sahibi olamamak, başkalarının ürettiği kimliklere bürünmek. onların askeri olmak var.
geçen yıl maç sonrası galatasaraylılar durakta bekleyen bir fenerbahçe taraftarını öldürmüşlerdi. Bazı gs taraftarı arkadaşlar da iyi oldu tarzı sözler söylemişlerdi. yazık deyip geçmiştim. Bunu gs store saldırısını aklamak, ama onlar da şöyle böyle diye basit bahaneler bulmak için söylemiyorum. Demem o ki: bir kesimden dolayı bütün camia suçlanamaz. Yani kimse kimseye birkaç it bir yeri bastı diye şerefsiz diyemez. Gün gelir lafını yersin. Son söz: fenerbahçem şampiyon, bu gece önemli olan bu benim için. savunmuyorum elbette ama cana geleceğine mala gelsin yine de.