bugün

galatasaray lı olarak bu sene çok istediğim hadisedir. hatta ve hatta felaket senaryom hazırdır. fenerbahçe kupayı alsın. galatasaray şampiyon olsun sivas trabzon ve beşiktaş a da sembolik olarak kol saati versinler.
son yıllarda hakemlerce engellenen, bağırta bağırta bu hakkı elinden alınan takımın bu sene de finale çıkarak bir kez daha sonuca yaklaştığı durum.
hayal ürünüdür, öyle bir şey yoktur.
playstationu kapatıp yatması ile devam eder. *
pembe panjurlu evimiz de olacak di mi rıza *
yeni ab kriterlerine koyulan bir madde olarak; görüşmelerin yeniden başlayacağı ve tam üyeliğe geçeceğimizin habercisi olan hede.
biraz vazelin biraz da gres yağı yardımı ile olmıyacak iş değil.
sonunda gerçekleşmiş olan durum..

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=15743
(bkz: fenerbahçe kürek şubesi)
83 yılında başlamış olan büyük lanetin bittiğinin işaretidir.
Her Fenerbahçeli'nin "ben göremedim, oğlum da göremez, torunum inşallah görür lan" deyip hüzünlendiği, gerçekleşmesi pek de mümkün gibi gözükmeyen eylemdir.
yazının bulunusu (ilk cag)- kavimler göçü (orta çağ) - istanbulun fethi (yeni çağ) - fransız ihtilali (yakın çağ) - fenerbahçenin türkiye kupasını alması (uzaktan yakın çağ) *
Kupa maçları boyunca kesinlikle beşiktaşla karşılaşmaması şartıyla BELKi bir ihtimal olabilir..
(bkz: geyik geyik nereye kadar)
Dedemin dedesinin dedesinin dedesinin dedesi yaşamıyor. Tüh! Soramıyoruz ki FB'nin Türkiye kupasını alması nasıl bir duygu..
(bkz: alın verin kalaycıya can verin)
ziynet sali'den gelsin;

(bkz: zordur oğlum zordur)
m.ö. bilmem kaç yılında gerçekleştiği söylenen bi olaydır.
hiç kıvırıp bükmeyeceğim; çocuklar gibi sevineceğim durumdur.
belki de dayanamam, gözümden bir iki damla yaş süzülür.
bir gs li olarak benim bile istediğim olaydır. kim istemez ki o mutluluğu çok uzun bir aradan sonra tekrar yaşamak. insana heyecan verir bir enerji patlaması yaşanır. sırf içim gittiğinden bir kereliğine bu olayın gerçekleşmesini istiyorum.
sonrasında bi 26 yıl da lig şampiyonluğunu bekleme süreci başlayabilir.
olursa tesadüften ibaret olacak hadisedir.

(bkz: tesadüf değil alın teri)
(bkz: çalış senin de olur)
araştırma yapmadım ama fenerbahçe kadar final oynamış takım yoktur herhalde o kupada. hep mi cenabet çıkıyorsunuz lan ibneler bu kupanın maçlarına?
eğer bu sefer (bkz: 5 mayıs 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı) gerçekleşirse bir devrin kapanışı yeni bir devrin başlangıcı olur.. alışılagelmiş her şey tersine döner söyleyeyim.. ne demek mi istiyorum.. şöyle ki; fener kupayı alırsa galatasaray gelecek sezon deplasmanda feneri evire çevire yener.. ahanda buraya yazıyorum..

(bkz: demedi demeyin)
böyle bir ihtimalin daha uzun yıllar gerçekleşemeyeceğini düşündüğüm durumdur. eğer bugün fenerbahçe türkiye kupasını alırsa aziz yıldırım'ın kupayı evine götürüp, koynuna alıp yatma ihtimali vardır. ne de olsa 27 yıllık hasret var.

(bkz: olur mu olur)