bugün

(bkz: güllere koşarken papatyaları ezme)
örnek verecek olursak, bu sezon galatasaray'ın tek başarısı, a2 liginde kendi sahasında fenerbahçe ile berabere kalabilmesidir.

şenliklerle kutlanacak, bayramları yapılacaktır.

(bkz: fenerle berabere kaldık olm yaşasın)
Doğru, kupa alamamakta üstüne yok.
(bkz: fenerbahçe nin gül gül öldürmedeki ezici üstünlüğü)
Alt yapı ve yerli gençler yerine, yabancı ve yerli yıldızlara ödediği paraların sonucu ortaya çıkmış kaçınılmaz gerçektir.
beşiktaş isimli takımın, fenerbahçe'nin değil bursaspor'un ezeli rakibi olduğunu düşünüp ve aynı zamanda bahsedilen her türlü branşta fenerbahçe'nin gerisinde olduğu gerçeği ortaya konulursa, o takım için gayet üzüntülü bir durum ortaya çıkacaktır.

yeterli branşı olmayan takımların ezilip büzüldüğü ve hatta yüzünün karardığı ezici üstünlüktür.
sıkıştığı anda milliyetçi unsurları fışkırtmakta sakınca görmeyen bünyelerin, -e dedik ya sıkıştı-, çıkamadığı sendrom.
(bkz: 2008-2009 tekerlekli sandelye basketbol takımı kıtalararası sampiyonu)

(bkz: 2008-2009 bayan basketbol takımı FIBA Eurocup Şampiyonu)

(bkz: bir daha söyle)
türkiye bayan basketbol liginde galatasarayın 11 şampiyonluğu olması. buna karşı fenerbahçenin sadece 7 şampiyonluğu olması. ayrıca galatasaray bayan basket takımının 1 avrupa kupası olması.

türkiye erkek basketbol liginde galatasarayın 4 şampiyonluğu olması. buna karşın fenerbahçenin 3 şampiyonlukta kalması.

türkiye bayan voleybolda galatasaray ve fenerbahçenin 1 er şampiyonlukları olması.

türkiye erkekler voleybol liginde galatasarayın 3 fenerbahçenin 1 şampiyonluğu olması.

buna karşın fenerbahçenin her branştaki ezici üstünlüğü.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: yalan atıyorum havada yakalayan siksin)
yılbaşı arefesinde noel baba'dan gelsin o zaman!

(bkz: ho ho hoooooo)
noel baba ve kaan kural ın ortaklaşa paylaştığı kahkaha stili ile gülünesi önerme. (bkz: ho ho hoooooo)
(bkz: osur osur ipe diz)
gerçek bir spor klubü olmasından kaynaklanmaktadır.
aradım lakin bulamadım.

belki bu işime yarar.

(bkz: fenerbahçe nin silkme atma ve koparma branşında ezici üstünlüğü)
bok atma da çok üstün başarıları var.
her branşta üstünlüğü yoktur.
yelken sporunda birinci karşıyaka'dır.
futboldaki üstünlüğü nasılmış net bir şekilde ortaya koyun desek bünyelerin elbette zorlanacağı bir önermedir. futbol arenasında hiçbir kupada rakibinden bir üstünlüğü olmayan zavallı bir takımın aciz çığlıklarından başka bir şey değildir.

tekerlekli basketbol takımının dünyayı titretmesinin farkında olmayan, yüzmede sürekli galatasaray'dan geri kalan, spor nedir cümle içerisinde bile kullanamayacak aciz önermelerle sözlüğü kirletmemek gereklidir.

sözlük yeni bir cinse merhaba diyor, (bkz: fenerbahçe trollü)
fenerbahçe curling takımının ezici üstünlüğüdür.
(bkz: siego)
hiçbir branşta üstünlüğü yoktur,

bir zamanlar bayan basketbol takımını överlerdi oradada galatasaray avrupa kupasını kazandı.

yelkende karşıyaka en iyidir diye biliyorum,

kürekte galatasaray,

yüzemede galatasaray,

voleybolda eczacıbaşı,

tekerlekli sandalyede galatasaray (hala nağmalup),

erkekler basketbolda efes,

futbolu söylemiyorum bile

eee hangi spor dalı bu? bok atma gibi yeni bir spor dalı çıktıysa doğrudur o zaman.
topla oynanan sporlar hariç hiçbir spordan haberi olmayan cahillerin hastalıklı beyinlerinde ürettikleri düşüncelerden sadece biri. sizin dünyanız sadece galatasaray ama spor dünyası sadece voleybol, futbol, basketbol değil ezeli rakip ebedi ezikler.
bari ezici olmasaydı denilebilinecek üstünlük.
kürek ve yüzme'yi topla oynanan spor zanneden bazı bünyelerin yukarıdaki örneklere şaşırdığı başlık.

ayrıca hangi spor dallarında iyi yazsalarda görsek.

(bkz: ebedi eziklik eşittir fenerbahçe)
spor dışındaki branşlardan bahsediyorsak sorun yok. lakin sporun herhangi bi dalında üstünlük yoktur.

(bkz: atma recep din kardeşiyiz şurda)