bugün

daima muz cumhuriyetiydi. artık bank asya muz cumhuriyeti.
şu an türkiye cumhuriyetine meydan okuyan cumhuriyettir.

(bkz: götünüz yiyorsa küme düşürün)
cumhuriyet bir devlet yönetim biçimidir. fener bir "devlet" değildir, ben kendimi "transatlantik" diye isimlendirirsem herkes bana nasıl "hocam sen kafayı sıyırmışsın" derse, aslında "fenerbahçe cumhuriyeti" de kafadan sıyırtmaç yapmış olanların lafıdır. fenerbahçe "cumhuriyet" falan değil futbol klubüdür. ya da spor klubüdür. ya da şöyle söyleyelim, sadece kafadaki denge unsurları arrivederci olup çoktan arızaya geçmiş şahıslar fener´e "cumhuriyet" derler. onların en başlarındakilerden birisi de islam çupi ydi. onda da arka taraflara doğru bayaa derin bi çatlak vardı...içeriye rüzgar giriyodu falan... üşüttü sonra kendi kafasında cereyanda kaldığı için...
aslında bir şike ve şantaj çetesi olduğu ortaya çıkartılmış olan faşist cumhuriyet.
henüz bir şike ve şantaj çetesi olduğu ortaya çıkartılamamış olan büyük cumhuriyet.
türkiy'e cumhuriyetinde yaşayan bazı densizlerin açtığı başlık.

burası türkiye cumhuriyeti ulan.
yok öyle bir cumhuriyet.
(bkz: hayali cumhriyet)
içeriden yapılan şike darbesiyle kendi kendine devrilen cumhuriyettir.
fenerbahçe cumhuriyeti
utandırıyor bu milleti.
fena halde sağlam bir darbeye ihtiyacı vardır.
sarı çubuklu formaya hakaret etmeyi görev addeden embesillerin anlamayacacağı cumhuriyettir. mecazi anlamı dahi birilerini rahatsız eder. türkiye cumhuriyeti ile birlikte ebediyen var olacaktır.
demokratik, sosyal, laik turkiye cumhuriyeti'nin yilmaz savunuculari tarafindan desteklenir. cemaatin hala giremedigi son kaledir.
antarktika'da bulunur diyecektim fakat orada bile bazı devletlerin üsleri var. sanırım kurulması için mars'ta yaşamın olması gerek...
fenerbahçe büyüklüğü başka bir büyüklüktür.yediğinin büyüklüğüne göre hesaplanır.

''müslüm piçi''.
cumhuriyet kelimesine takılıp fenerbahçeyi yermeye çalışan bir çok beyin fakirinin ilgisini çekmiştir.
(bkz: ütopya)
gönülden bağlı olduğum cumhuriyettir.
bir spor kulubünden öteye gidemeyen kuruluşun sözde cumhuriyetlik iddiası. hayır kardeşim başka slogan mı kalmadı ne bu cumhuriyet ayakları ? gidin deyin ki " biz aslında kendi çapımızda eğleniyoruz burada, karışmayın bize." he tamam o zaman.
fenerbahçelilerin fenerbahçeye olan bağlılıklarının yarısı kadar Alternatifini sundukları Türkiye Cumhuriyetine bağlı olsalardı polis araçları başta kamu malları zarar görmezdi. Bu yüzden pkk dan sadece ufak farkı vardır.
Halkın takımını simgeleyen kulüptür ,taraftarlarının bu yakıştırmayı yapmayı uygun görmüş kulüptür.
cumhuru olduğum sevgi cumhuriyetidir.
başında diktatör vardır. zıtlığa gel.
akşam akşam yine taşak malzemesi olmuşlardır. olm artık akıllanın lan. sizden olsa olsa ayak takımı olur.

(bkz: tek eğlence fenerbahçe)

(bkz: younes belhanda)
dünyadaki çoğu diktatörlüğün ismi cumhuriyetmiş.. ilginç bilgi..

(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: yaran başlıklar)

yardı resmen.

ahahahahahaa.

10 dakikadır gülüyorum.

puhahahahahaa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar