bugün

Fenerbahçe’ nin Boluspor ve aydınspor’ a karşı sırasıyla 6-2 ve 6-1’ i ile geride kalmış skor. Komik işte ...
(bkz: tecavüz)
Maç Öncesi Seremonideki 6 işareti Yapan Çocuk, Doğduğundan Beri Hiçbir fenerbahçe Başarısı Göremediği için Ailesi Onu 6-0 ile Avutmuş, Fakat istiklal Marşı Okunurken Hazır Ol da Durması Gerektiğini Öğretememiş

görsel
bu başlığı galatasaraylıların uplatması asıl ezilerin kim olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

başlığa benden önce 4 kişi yazmış 4'ü de galatasaraylı.
fenerbahçem zamanında nasıl sapladıysa acısını hala yaşamakta ibne cimbomlular. ahahaaha.
(bkz: #40307190)
Onur kırıcı bir skor diyeceğim de Onur bunlarda ne gezer. Evet.
yine ortaya çıktıysa fenerli kardeşlerimin durumu iyi değil demektir.

şu skor gerçekleşmemiş olsa neyle ya da hangi başarıyla övünecektiniz hiç düşündünüz mü?

ben söyleyeyim; .....................

söyleyemedim lem awq. yazık kimin takımıysa, allah kimseye skorlarla sevinmeyi nasip etmesin. (volkan demirel)

Ps: bununla övünenler uefa kupası kaldırmış takımın övünen taraftarına mazi diyorlar.

not: 21 adet şampiyonluk kupasının yanında 2 de avrupa kupası bulunan takımın taraftarı.

altı lem, hüüüü.
6 koyduğumuzu hâlâ sindiremeyenlere paragraf entrysi girdirir hahaha.
Hakeme bakıyorum verdi golü, 6 oldu 6! Nidalarının yükseldiği maç olmuştur.
Ulan ne koyduk be. Evet.
Galatasaray 7 Fenerbahçe 0 ile cevap verilebilir. Çok da şey etmeyin yani. Kendi kendilerine afgursun dursunlar.
bugün günlerden 6 kasım fenev galata derbisinin üzerinden 4 gün geçmiş. kümede kalmaya uğraşan bazı ezikler ise, hala galip bile gelemedikleri maçın ardından 16 yıl önceki farklı galibiyetleri ile avunuyorlar. evet eziklik zor zanaat olsa gerek acıyorum bu fenevlilere.
Nedense akla gelen skordur. Evet.
2019 kadıköy provası bugün sarı lacivertli bir takımla yapılmıştır. fener taraftarı sen anladın onu.
Tam bir rezalettir. Evet.
galatasaray'lılar olarak gurur tablomuzdur.
fb'den 6 yediğimiz halde bile o sezon cl'ye gitmişizdir. fb ise o sezonu 6. bitirdi. demek 17 atmanıza izin versek ligi 17. bitireceksiniz.
birileri yine dara düşünce tek başarısı olan 6-0 ı kullanmaya başlamış.
Zekeriya Öz ile mehmet Berk'in tokatlarıyla dağılıp birkaç teneke kupa dışında bir şey göremeyen tescilli şikecilerin tek avuntusu. beter olun.
fatih terim de takımın başındayken yaşanmıştır.
takım isimlerine baktığımda normel bi skordur.
formel
mental
psiko
korku
korku korku
saraçoğlu.
Evet yine fenerli ezikligi ortaya çikti takimlari küme düsme mücadelesi verirken transferleri çer çöpken hemen basladilar.

Fonorbohço 6 golotosoroy 0 .
beşiktaş taraftarı olarak bir kez daha ne kadar salak insanlar topluluğu olduğunuzu gösterdiğiniz için size minnettarız kadıköysporlular. ulan adamlar sizin saha ve seyirciniz önünde şampiyon oldular bu kadar dillendirmediler. çok antipatiksiniz lenn.

açık ve net evet.
Rencide edici bir skor. Evet.
Üstelik yakın tarihte gerçekleşmiştir.
Akla geldikçe bir gülme getirir. Evet.