Arapperest kişilik bozukluğuna gönül vermiş, akla ve bilime karşı tavır almış vatansevmez müslülerin kalbinden geçen 3 kelimelik cümledir.
diye havladı çomar.
Fen liseleri kapatılsın yerine lise yapılsın.
yüksek iq ye sahip insanlar burdan yetişiyor ortadoğu gibi olmak istiyorsak hemen kapatmalıyız yoksa bi 500 yıl daha arada kalacaz.evet.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
bütün okullar kapansın bu tartışma bitsin. zaten okullar açıkta ne oluyor ki?
görsel
fen lisesinde düzgün eğitim veriliyor sanıyorsunuz galiba. fen lisesinin dalgası şu ki; zaten çalışan ve çalışacak çocuklar kazanır o okulu. son iki sene de paşa paşa dersanesine gider üniyi kazanır.
Siz tüm çocukları kendi embesil evlatlarınız gibi gördüğünüz için tepkilerinizi anlayışla karşılıyoruz. Üstün zekalı, ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak kapasitedeki öğrencileri bir şekilde sizinkilerden ayırmak, uzak tutmak gerektiği için geçmişte bu liseler kuruldu. Gelecekte de sayıları önemli şekilde artırılacaktır. (bir şekilde soruları çalmanızı engellersek, lamark'ın deyişiyle "yok olup gideceksiniz")
Bu okullar kapanmadan birinden mezun oldum nezih nezih okudum liseyi çok şükür.
herkes kapısında yığılmışken fen lisesinin kapanmasını istemektir.ilerde imam hatip bitirenler de fen lisesi bitirenlerin kapısına iş istemek için yığılacaktır.
trol başlığı.