bugün

Tarihte hemen hemen hiçbir toplum kadının özerk olmasına izin vermemiş. Çünkü kadını ve üremesini kontrol edebilmek demek tarımsal üretimi sağlayan iş gücünü ve savaşacak asker sayısını kontrol etmek demek.

Düşünsenize kadın çıkıp diyor ki benim bedenim benim kararım. Savaşacak asker bulamıyorlar kadın doğum yapmak istemiyor diye.

Türkler kadınlarına değer vermiş hatta hükümdar yapmış.islamiyete geçilmiş ve Sonrası hepimizin malumu.
sevişgen kızları yollarından alıkoyup seksi zora sokmaları.

allah hepsinin belasını versin tipsiz, leş kezbanlar topluluğu.
Feminizm i feminazi olarak karıştırmalarıdır. Feminizm kadınlara olan imkanların artması olayıdır. Erkekleri cephe alıp sokakta çıplak yürüyüş yaparak kevaşe olmak değil.
Kadın haksız da olsa arkasında durup
Erkek haklı da olsa karşısında durmalarıdır.

Destek olup katılın.
(bkz: anti feminist yazarlar)
kendilerine karşı nötr üm.

adam smith in dediği gibi " bırakınız yapsınlar, bırakınız etsinler".
ben nefret etmiyorum, femen'in zihin açan o güzel memelerini ayyyh pardon o güzel eylemlerini yurdun her sathında göstermesini temenni ediyorum.
Akılsızlık, ataerkilliğin kaybolmasından korkma, erkekliğin yüceliğine inanıp kadınları sonsuza dek ezme arzusu, kadınların seslerini çıkartmalarını istememe gibi nedenler. Ama kısaca mal olmak da diyebiliriz.
Adamda ne çene varmış,haksızda olsa haklı çıkar.
biz seks objesi değiliz' diyerek erkek düşmanlığı yapmalarıyla beraber kendilerini seks objesi olarak lanse eden pankartlarla dolaşmaları ironisi. erkek düşmanlığı yapmaları zaten işin amacına ters düşüyor ve feminizm olmuyor bu şekerim. bildiğin ayrıştırmak bildiğin seksistliktir. erkeklerin yaptıklarına kızarken haklılar fakat aynısını kendileri yapınca feminizm ve insanlık eror veriyor.

böyle olmaz. onun yerine gelin eşit olalım. insan gibi yaşayıp birbirimize kol kanat gerelim, her şeyi cinsiyetle yargılamayalım. olmaz mı?

-olmaz! .s .s

geberin amk!
Sadece kadınların haklı olduğunu düşünmeleridir mesela kadın erkeği aldatıyor hep erkeklermi yapcak diyo hey allahım ya.
Sırf amcılık uğruna feminist takılanlar dışında bi sorunum yoktur.
icraatten çok laf türetmeleri.
(bkz: vajinam var şımarıklığı)

Askerlik yapmamaları.
hicbir engelleri olmayanlarin bile basarisizliklarini sadece kadin olmalarina yuklemeleri. pozitif ayrimcilik bagimlisi olmalari esitlikci olmamalari.