bugün

hicbir engelleri olmayanlarin bile basarisizliklarini sadece kadin olmalarina yuklemeleri. pozitif ayrimcilik bagimlisi olmalari esitlikci olmamalari.
(bkz: vajinam var şımarıklığı)

Askerlik yapmamaları.
icraatten çok laf türetmeleri.
Sırf amcılık uğruna feminist takılanlar dışında bi sorunum yoktur.
Sadece kadınların haklı olduğunu düşünmeleridir mesela kadın erkeği aldatıyor hep erkeklermi yapcak diyo hey allahım ya.
biz seks objesi değiliz' diyerek erkek düşmanlığı yapmalarıyla beraber kendilerini seks objesi olarak lanse eden pankartlarla dolaşmaları ironisi. erkek düşmanlığı yapmaları zaten işin amacına ters düşüyor ve feminizm olmuyor bu şekerim. bildiğin ayrıştırmak bildiğin seksistliktir. erkeklerin yaptıklarına kızarken haklılar fakat aynısını kendileri yapınca feminizm ve insanlık eror veriyor.

böyle olmaz. onun yerine gelin eşit olalım. insan gibi yaşayıp birbirimize kol kanat gerelim, her şeyi cinsiyetle yargılamayalım. olmaz mı?

-olmaz! .s .s

geberin amk!
Adamda ne çene varmış,haksızda olsa haklı çıkar.
Akılsızlık, ataerkilliğin kaybolmasından korkma, erkekliğin yüceliğine inanıp kadınları sonsuza dek ezme arzusu, kadınların seslerini çıkartmalarını istememe gibi nedenler. Ama kısaca mal olmak da diyebiliriz.
ben nefret etmiyorum, femen'in zihin açan o güzel memelerini ayyyh pardon o güzel eylemlerini yurdun her sathında göstermesini temenni ediyorum.
kendilerine karşı nötr üm.

adam smith in dediği gibi " bırakınız yapsınlar, bırakınız etsinler".
Kadın haksız da olsa arkasında durup
Erkek haklı da olsa karşısında durmalarıdır.

Destek olup katılın.
(bkz: anti feminist yazarlar)
Feminizm i feminazi olarak karıştırmalarıdır. Feminizm kadınlara olan imkanların artması olayıdır. Erkekleri cephe alıp sokakta çıplak yürüyüş yaparak kevaşe olmak değil.
sevişgen kızları yollarından alıkoyup seksi zora sokmaları.

allah hepsinin belasını versin tipsiz, leş kezbanlar topluluğu.
Tarihte hemen hemen hiçbir toplum kadının özerk olmasına izin vermemiş. Çünkü kadını ve üremesini kontrol edebilmek demek tarımsal üretimi sağlayan iş gücünü ve savaşacak asker sayısını kontrol etmek demek.

Düşünsenize kadın çıkıp diyor ki benim bedenim benim kararım. Savaşacak asker bulamıyorlar kadın doğum yapmak istemiyor diye.

Türkler kadınlarına değer vermiş hatta hükümdar yapmış.islamiyete geçilmiş ve Sonrası hepimizin malumu.
Feministliği kadın-erkek eşitliği yerine tüm kadınlar üstündür deyip erkeklere karşı mücadele eden zihniyet bu nefretin bir nedeni olabilir.
(bkz: feminazi)
Esas Kimin kimden nefret ettiğini iyi analiz etmek gerekir. Erkeklerden Nefret eden kadınların bir kısmı neden feminist olur? Niye mesela bazı erkekler bazı kadınlardan nefret ettikleri halde femenler gibi örgütlenip kadınlara karşı toplu bir şekilde direnişe geçmezler? Eğer kadınların ezildiğini sömürüldüğünü zulüm gördüğünü söylüyorsanız, niye cezayı kendinize ve tüm erkeklere kesiyorsunuz?

Aslında bu işler kölesi olduğumuz efendilerimize hizmetimizi arttırmamızı ve daha iyi köleler haline gelmemizi sağlamaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Çağdaş dünyanın dayattığı ekonomik darboğazların acısını birbirinden çıkartan erkek ve kadınlar farkında olmadan birbirlerinden kopuyor soğuyor ve bireyselleşip yanlızlaşıp toplumdan kendilerini tecrit ve izole ediyorlar. Sevgi saygı anlayış ve güzel geçim kanunlarla olmuyorsa o halde bu yaşanılan medeni dünyada bir arıza var demektir. Çözümü maddiyatta ve materyalde aramaya devam ettiğimiz müddetçe korkarım kıyamete kadar çözümsüz kalacağız.

Oysaki yaradan kadını ve erkeği birbiri için vâretti.
görsel
Şu pankartlara bakınca bir kez daha kesinlikle ve kesinlikle anladım ki: kadınlar ve erkekler asla eşit olamaz. kadınlar erkeklerden daha aşağı olmaya meyilli yaratıklardır. Bakın aşağıdırlar demiyorum ama aşağı olmaya meyillidir diyorum.

her neyse. Böyle kadın mı olur amk! Aileleri bunları görmüyor mu? görüp de yerin dibine girmiyor mu merak ediyorum.

yazık.
feministlerden değil de feminizmin ne olduğunu dahi bilmeyen -veya işine gelmeyen kısmı bilmeyen- şu erkek düşmanı atarlı güruhtan nefret etmemek için tek bir sebep yok.
Feministler işin b.kunu çıkarmaya bayılan topluluktur. Bayan kelimesinden bile rahatsız olurlar. Bu beni irite ediyor. Gereksiz duyardır bana göre.
Erkekler cinsiyetlerini üstün görmeye bayılan topluluktur. En modern görünümlü tipler bile iğrenç ortadoğu geri kalmışlıklarını hemen günyüzüne çıkarırlar.

Ben ve benim gibi hatasız ve mükemmel insanlar ne yapıyor şu an bu karmaşada merak ediyorum. Sizi seviyorum.
Günümüzde bu görüşe sahip insanların üstteki görsellerde de gördüğünüz gibi cahil ve hastalıklı olmaları. Bunlar patolojik vaka farkında değiller resmen.
Okumak yok düşünmek yok tamamen ezber bilgilerle yaşıyor sürü psikolojisiyle hareket ediyorlar.
Boş muhabbet yapmaları.
Erkek düşmanlığı olmamasına rağmen erkek düşmanlığı yapan kavram kargaşası ve tezatla defalarca skişmiş insanların savunduğudur. Erkekler herşeydir. Kadınlar çok şey.
vejinam şekil önümden çekil, ben orospuyum, erkeğin kalbine giden yola sıçayım, diye pankart açan akıl tutulması yaşamışlar nefret etmiyorum sadece bu pankartları açanlara acıyorum.