bugün

t : uludağ sözlük çatısı altında ki anti feminist yazarların bir alanda toplandığı başlıktır.
Hepsini gözlerinden öpüyorum

Direnişimiz sevdiği kızla evlenmek istediği için, kendisine fatura kesilen, altın ve dünya kadar eşya istenen veli kardeşimiz içindir.

Direnişimiz fabrikada mesai yaparken karısı eve erkek atan hüseyin abimiz içindir.

Direnişimiz nafaka konusunda mağduriyet yaşayan Mustafa abimiz içindir.

Direnişimiz eşi tarafından kafasına satır vurularak öldürülen Hasan abimiz içindir

Direnişimiz küçücük çocukları ile terkedilen Mehmet kardeşimiz içindir

Direnişimiz karısının sevgilisine öldürttüğü aydın abimiz içindir

Direnişimiz annesi tarafından şiddet gören, öldürülen bütün masum çocuklar içindir.

Direnişimiz buz gibi havada annesi tarafından sokağa, çöp kutusuna bırakılıp ölüme terk edilen yeni doğmuş melekler içindir.

Direnişimiz evlilik ve ilişki bahanesiyle dolandırılan muhittin abimiz içindir

Direnişimiz iftiraya kurban gidip ceza alan hamza kardeşimiz içindir.

Direnişimiz insan hakları, adalet, onurlu yaşam, ahlaklı ve dürüst bir duruş, kimsenin yasal olarak ayrıcalıklı kılınmadığı eşit haklara sahip bir yaşam içindir.

Direnişimiz kudurganlığa, aşırılığa, adaletsizliğe ve haksızlığa dur demek içindir.

Ve daha bize unutturulan, medyada yer verilmeyen nice mağdur, mazlum insanlar içindir.
Allah sizlerden razı olsun.
Feminizmi orospuluğa kılıf olarak kullanıp, feminizmin adını batıran türk kezbanları yüzünden ben de anti feministim.

Edit : oha lan başlığı 2017 de ben açmışım. Demin de Elemanın birisi hortlatır hortlatmaz, hayırdır kardeşşş buralar bizim arazimiz dercesine entry döşedim farkında olmadan.
Bir an önce desteklerini açıktan belirtmeli
Ve bu kahraman cepheye katılıp
Haklının ve mağdurun yanında durmalıdırlar.
Biz feminaziler yani feministler gibi cinsiyetçilik yaparak
Haksız da olsa bir insanın arkasında sırf erkek olduğu için durmayacağız.
Katil, şiddet uygulayan erkek te olsa, kadın da olsa düşmanımızdır.
Ancak günahkar feminaziler kadın katil de olsa arkasında durmaya devam edeceklerdir.
Beni de yazınız diye dahil olduğum grup.
Tüm cinsiyet ayrımına (negatif veya pozitif) karşısındayız.
insan testisi veya klitorisi baz alınarak gruplanamaz, değerlendirilmez.

Bir kedi veya köpek yavrusuna yapılan şiddet işkence sonunda konuyu kedi köpek yavrusu diye mi yoksa hayvan hakları ile insan olma erdemi açısından mı yaklaşırsınız.
Bende varım.
güncel Önemli Başlıklar