bugün

Feministler lezbiyendir.
Feministler erkek düşmanıdır/erkeklerden nefret eder.
Feministler çok öfkelidir.
ve en önemlisi Feministler kadın-erkek eşitliğini değil, kadınların üstünlüğünü savunur.
erkek arkadaş edinmekte sorun yaşarlar.
Siz piliçlerin çok kasedini aldım.

(bkz: Ali g)
ve cesurlar açık oylamışlar hemde eksi
(bkz: matmazel paprika)
(bkz: ruhsuztuzruhu)
Feministim ve karşı cinse ilgi duyuyorum.
Feministim ve erkek kanka ve erkek yakın arkadaşlarım var.
Feministim ve çoğunlukla mutluyum.
Feministim ve kadın ve erkeğin her zaman eşit olduğunu savunurum.
feministler lezbiyendir diye bir genelleme yapılamaz. Ve bir tercih aşağılama aracı olarak görülemez.

feministler erkek düşmanı değillerdir/erkeklerden nefret etmezler. Birçoğu evli mutlu çocukludur.

feministler çok öfkeli olabilirler. eve öfkelenenilirler, işe öfkelenebilirler, trafikte öfkelenebilirler. Yani gayet insani sebeplerdir öfkelenme sebepleri feminizmle bağdaştırmak saçmalıktır.

ve en önemlisi feministler kadın-erkek eşitliğini savunur, kadınların üstünlüğünü değil. kadınlara erkeklerinki kadar özgür yaşam hayal ettikleri kadar, erkeklerin de kimseden çekinmeden ağlayabildiği bir yaşam isterler. çocukların istismar edilmediği bir hayat isterler.

Aslında feministler cinsiyet farketmeksizin herkesin insan gibi yaşayabilmesini isterler.
sosyal deney gibi bir şey oldu bu, fazla saldırmadıklarına göre ( gece olduğu içinde olabilir ) sözlükte feminist sayısı 4-7 civarı.
feministler, en çok kadınlara kızarlar aslında; kendilerini erkek yanında geri plana ittikleri için. kadının, erkeğin yemeğini yapan, çamaşırını yıkayan kısacası bir cinsin dünyada daha rahat yaşamasını sağlayacak bir cins konumunda görülmesinden rahatsızdırlar. kadınca varolmayı savunurlar; kendi ayakları üzerinde durmayı, işi olmadan evlenmemeyi, boşanırsa annesinin evine dönmemeyi,...

illa lezbiyen, illa erkek düşmanı değildirler.
ama farklılıkları aşağılama aracı olarak görmezler aksine farklılıklara çok duyarlıdırlar. bu duyarlılıklarındandır ki çeşitli çevrelerce sevilme potansiyelleri yüksektir. hatta onları en çok kendi cinsleri sevmez. çünkü onlar hemcinslerinin gelenekselleşmiş kafa yapısını sevmez, benimsemez ve eleştirirler.
ve toplum kendine benzemeyeni sevmez, feministi de sevmez.

duygu asena okuyunuz, okutunuz.
görsel
Çirkin olmaları. Güzel olan bir tane bile feminist görmedim. Neden acep??
Feministler lezbiyense maço erkekler de gay mi oluyor ?? Mantığına soktuğum.
Boğazda yanma
Ciltte kuruluk
Kaşıntı ve kızarıklık

Bu belirtiler varsa çok yoğun bir şekilde feminist kadın kuramına maruz kalmışsınızdır. Güçlü bir dezenfektan veya yoğun bir çamaşır suyuyla sabah akşam gargara yapmanız hatta ciltteki döküntüler içinde çamaşır suyuna yatırılmanız gerekebilir.

Ama bunları hep anlattık biz.

Edit: nekahat döneminde biraz nietzsche veya doğu klasikleri okumak ultra sensitiv erkek egonuza iyi gelebilir. Geçmiş olsun.
Kominizm parayi buluncaya kadar ateizm ucak düşünceye kadar feminizm koca buluncaya kadar(Vurmayin).
ikiyle ikinin çarpımını sorun bilemezse feministtir.

(bkz: geri zekalı)
(bkz: ahmak)
kendi yemeğini kendin yap.

hmm ok. benden uzak.
Sevgilisi olmayan çirkin kız esmer, hafif dalgalı saçlı, makyaj yok, saçlarda kepek, dhkpc , pkk sempatizanlığı.
Kadınları dünyada yaşayan tek canlılar olarak görmeleri.

Biz sizden daha degerliyiz sacmaliklari

Söz hakkı vermeyip terör estirmeleri

Babasının da erkek olduğunu bilmeyen örümcek kafalılardır.
Feminizmi kötü bir şekilde empoze etmeye çalışmayın zira olmuyor.