Felsefeci erkeğin acaba kadını artık ne olarak gördüğünün de önem arz ettiği kötü niyetli bir yaklaşım.
Ulan keşke felsefe okusaydım be diye hayıflandırır.
bereket tanrısı gibi kullanır kullanır atarlar.
Maalesef kadınlar arasında sayısı gittikçe artan tür. Bu kadınlar felsefeci erkekleri şefkatleri, ilgileri ve erkeklerin zaaflarına dokunarak kandırırlar. Sonra bir bakarsınız sabah komidinin üzerinde bir not. Yapmayın, üzmeyin. Bu kadar acımasız olmayın.

#felsefecierkeklercinselobjedeğildir
Cinsel zinadan sonra saçlarıyla oynarken ona kant'ı anlatacak bi erkek arayışında olan kadındır.

Ama biz bu algıyı direne direne yıkacağız.
Düşünmeyi hemen bırakıyorum. Artık sizin anlam veremediğiniz şeyleri düşünmüyorum.
Felsefeci erkek nedir amk ya.
geçen yine varoluşcu felsefenin en üst noktasından Solipsizm'in en derinine kadar beyin kıvrımlarımla dolaşırken...

kızlar beni de görün.
#Felsefecierkeklercinselobjedeğildir

Hayalarınızdan sıkıca tutup sizi acı içinde kıvrandırmayı seven kadınlardır bu kadınlar.
Sıkıca sizi kavrar ve yalvarmanız, mahfolmanız için ellerinden geleni yaparlar.

Sizi bıraktığında tüm üreme faktörleriniz artık elinizden alınmıştır geçmiş olsun yoldaşlarım.
Bu onurlu mücadelemiz ilelebet sürecek.
günün neşesi tespit.

bu kadın

fikir zihin düşünce fetişistidir.erkeğinin filozofik pınarı ağzından çıkan her cümleden tahrik oluyor erkeğini dinlemeye doyamıyordur.

ya da sapyoseksüeldir.

gülmem geçsin devam edeceğim bölümü ise;

bu kadın erkeğinin gri kıvrımlarının izdüşümü fikirciklerini duydukça tanımsız duygularla erkeğinin üstüne düşüyordur.

erkeğinin üretken beyninin ürünü olan felsefi fikircikler şelalesini içip içip erkeğini övüyordur.

düşünen bir erkek beyninin uğradığı en büyük mağduriyettir, düşünen beyninin eseri ağzından çıkan her düşünce ürünü fikirciklerin tümünü susup dinleyen bir kadın.

düşünen bir cins bu şekilde metalaştırılıp suistimale yatkın kategorize edilip stigmatize edilemez, her fikri dinlenip bilişselliği istismar edilemez.

felsefeci bir erkek günün her saati dilediğini düşünebilir,
kendine yakışanı düşünebilir.

bu grup kadınlar nefsine hakim olmalı gerekirse kulaklık takıp dinlememeli.

her felsefeci erkeğin desteklenmesi gereken direniştir.

"felsefeme dokunma".
aramızdalardır. sözlükte, kafede, okulda, pazarda karşımıza çıkabilir bu kadınlar. erkeklerin bu kadar ezildiği ve alet olarak kullanıldığı yeter.
felfesefeci erkeklerin canımıza minnet diyerek tepki gösterdikleri kadındır.
Felsefeci erkekler meta değildir ulan!
Gelin canlarım buraya. Korurum sizi ben.
Kullanılan yıllanmış fular ile felsefenin elli tonu hayalleri kuran kızdır.
O fular ile olmadık bdsm, fetish olaylar dönebilir. Sebebi bu olsa gerek.
Felsefeci dediğin ayda kaç para kazanıyor. Ucuza gitmeyin damızlık boğanın aylık kirası 3000-7000 TL.
genelde her türden varlığı obje olarak görmeye meyletmiş bir türün temsilcisi kadındır.

ayrıca bahsedilen ağa düşen erkekler de felsefeci değil, zaten öyle bir ağa düşme niyetinde olup da bunun için felsefeyi kullanan, kullanabildiğini sanan tiplerdir.

herkes müsterih olsun, rahat uyuyun.
felsefeci erkek olmadigima sükrettim.yoksa ben de ağlarına düşerdim.
Değer vermesi yalnız haz ve çabaları sadece bir gece uğruna olan kadındır. Felsefeci erkekler ise her hususu derinlemesine düşünüp türlü türlü akıl yürütmeler ile o hususlarda temkinli olurken, ne yazık ki bu kadınların ağına düşer. Lütfen;

Sözlükte de birkaç tanesi bulunan kadın türüdür. Dışarıda kadınsı ve estetik hareketler ile bu felsefeci kişileri tek veya birkaç gecelik ilişkiler için ayartmaya çalışırlar, sözlükte ise açık oylayarak.

Yine söylüyorum:

ne yazık ki haklı olan kadındır. herkes bilir ki felsefeci erkekle evlenilmez, eğlenilir. birazcık saf ayağına yatıp felsefeci erkeğin sizi düşürmesine izin verirsiniz ve bu sayede en çarpıcı fikirlerini öğrenmiş olursunuz karşınızdaki felsefecinin. bunlar böyledir çünkü, ilk pozisyonda dökerler elinde ne var ne yok. ondan faydalandıktan sonra da ondan öğrendiklerinizi başka felsefeci erkekleri düşürmek için kullanırsınız, klasik. aynı felsefeci erkeği iki kez çekecek haliniz yok...
Oldukça tehlikeli ve oyuncu kadındır. Bu kadınlar, sizin zekanız ve düşünme biçiminizi övüp, kadınlığını kullanarak sizi kendisine çeker. Ama bu sadece tek geceliktir. Felsefeci erkekleri cinsel obje olarak görmeye hayır.

Valla felsefeci olmasam da benim konuştuklarım da anlaşılmıyor ama öyle de bi faydasını göremedim.
Dünyanın şu anda varolan en acımasız kadınlarındandır. Bu kadınlar, sizin felsefi düşünme yetinizi ve zekanızı çekici bulup yaklaşırlar. Türlü oyunlarla sizi tek gecelik bir faaliyet arkadaşı olarak kullanıp uzaklaşırlar. Oyuna gelmeyelim.

Neden hiç bana denk gelmedi?
Bence safsatalı bir durum.
Bugün varolan kadınların %23.7'sini oluşturan kadınlardır. Bu kadınlar felsefe ile ilgilenen erkekleri yatağa atmalık, mutfağa atmalık cinsel obje olarak görürler. Onlar için bu erkekler, sadece bir veya birkaç gecenin yasak hazzı olabilirler. Her şeraitte kadınlar için cinsel bir nesne olan bu erkekler, kendileriyle asla ciddi bir birliktelik düşlenmeyen erkeklerdir. Lütfen, hanımlar.