bugün

hoş gelmiş panpa. *
yeni bir yazar, hoş gelmiş. şöyle bir göz attım girdilerine, sözlüğe renk katacağını düşünüyorum. ayrıca güldürmüştür: (bkz: #16077332)

"...nafile kol hissedilmiyordur. razı gelip olaya sırt üstü uzanırsınız..." off gitti be kol, neyse yarın uğraşırım, uyuyayım şimdi. tabii ya. *
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
nesildaşımızdır. *
kesinlikle gelecek vadediyor, genç yetenek.
nesildaşım yazardır. girdiği entry ler sözlüğe ayrı bir hava katacağını göstermektedir. hoşgelmiştir.
nesildaşım süper yazardır. yakında oldukça söz ettirecektir kendisinden.

geçenlerde şöyle harika bir diyalog yaşamışlığımız da var;

görsel
kalbi kadar boş sayfa ayıran hem de çemkirmekle gülmek arasında kalan harbi yazardır.*
(bkz: forever alone)
la tebrikler düz adam olmussun bildiğin. *
sencil şey seni.
ramazan sevinci programını sunmak üzere aramızdan ayrılmış yazar. geri dönecektir.
heyecan arayan yazar . *
zırvalıkçıbaşılaştırabildiklerimizden misiniz?*
alevidir. yobazdır. eleştiri kabul etmez. en büyüktür kendisi. allah tanımaz gusülsüz cenebet gezer öyle bir yazardır işte.
hatta cenabet gezdiinden kelli ona kendi aramızda ceno *diyoruz falan .
bir şarkıyla seslenmek istiyorum bu bunalımın zirvesindeki insana
sen küçüksün ölemezsin kefen bile giyemezsin heehohee .
nikaltındaki entrylerinin yüzde 50 ye yakını (bkz: available for geyik) adlı yazar tarafından girilen yazar. sanırım yakın arkadaşlar. aklıma gelmiyor da değil hakkımda o sözleri sarfeden kendisi mi? bi çok mesaj attım ama cevap gelmedi, hayırdır bakalım.
(#16365285) inşallaah inşalllaaah.*
dokuzuncu nesil silik.
vay anasını satayım, silik yazar.

ya arkadaş senmiydin lan o? benim arkamdan konuşan herif senmiydin? tam cevap alacaktım çaylak oldun, bu gün de siliksin. sözlüğe bir daha geldiğinde beni bul. bana o cevabı ver adamlığını görelim.