bugün

sözlüğün geyik anlayışına nickiyle katkısını yapmış entryleriyle de devamını getirmesini beklediğimiz yazardır.

9. nesil. buralar dutluktu hep, benim dedem aldı işte sonra bana kaldı. ileride satabilirim buraları değerlenirse.
"hiç" ünvanıyla ortalarda dolaşan hiç tanımadığı birine bunun nedenini sormak günümüz şartlarında pek de merak edilecek bir olay değildir aslında. düz mantık düşünülürse sosyal paylaşım adı altında toplanmış sitelerde ki "ergen" yaş grubuna hitap eden insan sayısının fazlalığı, kendine "hiç" lakabını takmış kişinin nasıl bir ruh halinde ve kaç yaş aralığında olduğuna cevap olabilir. nedenini kendince "samimiyet" olgusuna bağlayan samimi kişinin adı "geyik". halk arasında muhabbetin "laçka" kısmına belirli bir grup tarafından "geyik" adı verilir. aynı zamanda bol boynuzlu bir hayvanımızında adıdır fakat bunun konumuzla ilgisi pek yoktur. toparlayıp özetle sonlandırmak gerekirse, kendisine geyik ismini takmış bu arkadaşımızın sohbeti kesinlikle geyikle kalmamakla birlikte işin derinine inip sonuca odaklı bir hal almaktadır. doğru tespit ve önerileriyle gönülleri fetheden bu arkadaşımıza kocaman bir alkışı borç bilir, terli terli soğuk su içmemesini öneririm. zira hasta olmasını hiçbirimiz istemeyiz.
sağolun, var olun efendim. saygılarımla. hiç.
yeni 9. nesil yazar.
hoş gelmiş. *
buçuklara aşina bir yazardır kendileri.* **
bana bir ara psikolojik tedavi veren yazar. etkili oldu mu bilemem.
gol makinası ...
panpamdır.sözleştik virgoda döner ısmarlayacam.
psikologum olan yazar. fakat son zamanlarda aksatmakta.
uzakta sözlük selebritisi olacaktır.
çerkes yazar imiş, hoş gelmiş.

fesapş xuse.
labirentte kaybolan yazar.
espri ve eleştiri kabiliyeti fazlasıyla gelişmiş yazardır. sürekli güldürür.
gülerken sakin olamayan yazar.*
edit: *
(#16221653) pek güzel olmuş.
#16149805 lafı gediğine koymuş yazardır.
ramazanı hayırlı olasıca yazar.
holaaaa como estas buenos aires river plates boca juniors diye seslendiğimde hayırlısı ramazan yazar olasıca.
nerde o eski ramazanlar yazarı.**
V for vendetta ile çağrışım *

görsel
nicki o kadarda takdir-e şayan olmayan yazar.
şilin baba olmak istemeyen yazar.*
(bkz: anne ben şirin baba oldum)
nesildaşım olan yazardır.
şu aralar geyik sezonu bittiğinden ortalıkta görünmüyor.
olsun, ben onu öyle de severim.

söz ? eşya? ortaam çok romantik ve ince ama başlıkta eşya diyor yahu. *
Artikin ablam olan yazar kolay gelsin kendisine. yol gösterici ulu önder; yüce insan.