bugün

açılımı future creation united kingdom olan ingiliz markası.
aslen french connection united kingdom olan markanın tescil adıdır. kuruluşunda hiç bir özellik olmayan marka ciddi anlamda bir dahine fikir ile büyük bir ticari kurnazlık sergilemiş ve markanın baş harfleri olan "fcuk"'yi giysilerinde kullanmaya başlamıştır.

ilk bakışta fuck gibi algılanan fcuk kelimelerinin yer aldığı t-shirtler bir aralar yok satıyordu.

bu t-shirtlerde "fcuk you" "nice fcuk" "fcukin' is good" gibi şeyler yazmaktaydı.
inanılmaz güzel t-shirtler üreten marka..bagdat caddesinde şubesi vardır..
"too busy to fcuk" seklinde yazısı olan tshirt ureten gıyım markasıdır.
duydugum en gerizekalica dusunulmus marka ismi. neymis efenim fuck'i hatirlatiyormus ama fuck degilmis. ne oldu yani fuck'i animsatinca cok karizma bi marka mi oldun, ya da ustunde 'too busy to fcuk' yazinca cok siradisi, asi bir insan mi oldun nedir. hayir yani komik desen komik de degil. 'skindirik bir lafa benzetip yozlasmis salak genclerin ilgisini cekelim' dusuncesiyle kurulmus ve amacina ulasmis bir marka.
türkiye'de de satılan bir ingiliz markası. ayazağa taraflarında fabrika satış mağazası bulunur ve * 2ytl'ye tshirt alınacak kadar ucuzdur. sonuç itibarıyla giyilesi bir marka olup ayazağa'daki şubesi tavsiye edilir.
not: klasik bir fabrika satış mağazası gibi hareket ederler açılış kapanış saatinden tutunda istediğiniz bedeni bulma konusunda bile sorun yaşayabilirsiniz. *
internette, gravitilerde, ve bilimum küfür edilmemesi gereken yerde fuck yerine geçen sözcüktür.
gelmiş geçmiş en akıllıca düşünülen marka ismi.

akıllıca derken yanlış anlaşılmasın, kafası piçliğe çalışan yönetici arkadaşlara hitaben sarf edilmiş kelamdır.
.... kiss me
. fcuk me böyle bir tshirtü vardı.

bunu giyenler kazaya uğramış olabilir.
kiss diyodu öptüm fcuk yazıyomuş ne bilim ben fuck anladım daldım hakim bey ben suçsuzum ingilizcem yeterli değil hakim bey.
furnication control under the king .
bağdat caddesi şubesi kapandıktan sonra yeniden şube açmamış, cadde gençliğini fcuk'suz bırakmış marka.
yrrak şeklinde taklidinin çıkmasını dilediğim markadır. bakalım kimler yerli malını tercih edecek.
ingiltere nin önemli saat markalarından french connection un kısa adıdır.
ismi yanlış okunmaya çok müsait olan bir marka.
(bkz: fcuk club)
(bkz: french connection united kingdom)
feramon içerdiği iddia edilen özellikle erkekler için olanı çok çarpıcı olan parfüm.
parfüm ve tişörtleri başarılı olan markadır.
tişört tasarımları en azından kahveye çıkacak durumdadır.