bugün

moonlight sonata'nın nasıl bir fenerbahçe taraftarı olduğunu gösteren tespittir. şimdi anlaşılıyor fenerbahçe alehine entrylerin kim tarafından silindiği.

(bkz: azıcık delikanlı olmaya davet edilen modlar)
tarafsızlığını koruyamayan moderasyondur. sonata bunu da kutlayaydın ya.
şüphesiz ki çifte standart uygulayan moderasyondur.

acaba neden, bu başarının küçümsenmesi mi? yoksa fener in 29 yıldır bu başarıyı gösterememesi mi? bi hazımsızlık bi kıskançlık mı söz konusu acaba?
salca uyuma takımına sahip çık nidalarımı mazur görmesi gereken moderasyondur*
"adil" ve "delikanlı" moderasyondur. kim ne derse desin eğer bu sözlük binlerce üyesi ve onca yetkilisi olan bir platformsa yalnıştır, terstir.
seneye fenerbahçe sözlüğün modları olurlar inşalla.
türkiye kupası ile lig şampiyonluğu arasındaki farkı bilmeyenlerce sindirilemeyen kutlama mesajını atmıştır. uefa ile şampiyonlar ligini karşılaştırın derim.
birileri diğer takımlara hakaretler yağdırırken umurunda olmayıp, fb.ye azıcık bir laf dokundurmada bile cezalar yağdıran moderasyonla aynı moderasyondur.
bir kez daha tutarlı olmadıklarını gözler önüne sermişlerdir.
(bkz: #11807391)
yerin dibine giresice moderasyondur.
sansür eyleminde salca ile tanışma fırsatı buldum. Ortamın gerginliğini de almak için "kusura bakma okan'ın programına katıldığın gün seni çok eleştirdim" dedim. sonra gülüştük ve ben "çaylağım" deyince, "neden?" dedi, Ben de "türkiye kupası final maçında chat forum tarzı entry girdim" deyince, bana dönüp "sen beşiktaşlı mısın" dedi, evet deyince de "olm o zaman neden eleştiriyorsun beni" dedi, tekrar gülüştük. Neden anlattım bunu bilmiyorum. ama bazılarının onlarca yıldır alamadığı kupayı neredeyse her sene alıyoruz, şampiyonluk ötesidir bu. Evet salca sahip çık takımına.
taraf tutan moderasyondur.*
(bkz: buda mı gol değil)
boş işlerle uğraşmamış moderasyondur.
şikecileri seven moderasyondur, yakışmıştır.
sarı lacivertli moderasyondur.
(bkz: formanı çıkar da modluk yap)
geçen sene şampiyonu kutlayıp kutlamadığını merak ettiğim moderasyondur.
feneri kutlayacağım da korkuyorum güvenemiyorum o yüzden resmi gazetede yayınlanmasını bekleyip ondan sonra yapacağım eylemdir. malum adamlar şampiyon olsa da kutluyor olmasa da kutluyor.
--spoiler--
o değil de bjk 17'de 17 yapacaktı. ne oldu hacı?
--spoiler--
büdüt: yallah tazyik eksile ezik *
nelere dikkat ediyorlar.. moderasyon olmak da zor...
(bkz: dostum antu demişin ama burası uludağ)
tarafsızlığını koruması gereken moderasyondur. ya bir takımın başarısı hiç kutlanmayacak ya da her takımın yaptığı başarılar sözlükte kutlanacak.
pkk olayına da açıklama getirmemiş moderasyondur. Gerçekten cılkı çıkmıştır artık sözlüğün.
lig şampiyonluğu ile türkiye kupası nı bir tutan andavalları rahatsız etmiş durum.

geçen sene de bursaspor un şampiyonluğu kutlanmış, ancak trabzonspor un türkiye kupası şampiyonluğu kutlanmamıştı.

http://www.hizliupload.co.../04577604900234924001.bmp

kim takar lan sizin kupanızı?
beşiktaş kupaya abone olduğu için moderasyonun tarafından normal bi durum olarak karşılanmıştır kolay değil 6 senede 4 kere kupayı almak .
bukalemunsporlulardan şok iddia aziz yıldırım sözlük moderatörlerini satın aldı.