bugün

entry'ler (126)

22 nisan 2017league of legends şl kmf

Türkiye şampiyonluk ligi kış mevsimi finali supermassive esports vs oyunfor.CREW takımları arasında oynanacak 5 maçlık seri.3 galibiyet alanın kış mevsimi şampiyonu olacağı maç favorim sup umarım 3 0 la süpürmezler 5 maça gider. Taşı bizi elwind.

ismail şenol

sanırım ilk büyük canlı yayın kazasını yada dil sürçmesini diyelim canlı canlı izlediğim sunucu trabzonspor gelir için yaptıracağı uzungöl yaylasında yapmayı düşündüğü hes projesinden uzungöt yaylası diyerek sabah sabah güldürmüştür. tabi severiz kendisini anlatsın.**

özel üniversitelerin baraj kaldırılsın demesi

liseyi bitirmiş bir öğrencinin lisansa gitmesi için osym gibi saçma bir kurumun saçma sınavına ihtiyacının olmadığını düşünüyorum netice o gün başına bir iş gelip sınava giremeyenler insanlar olabiliyor .

tff yazamayan sözlük yazarları olan ülke

geceleri sözlüğü boş bırakmayan sözlük yazarlarının bir anlık hatasından kaynaklanan sorundur.

ttf başkanı demirören olan ülke

(bkz: tff yazamayan sözlük yazarları olan ülke)

behzat ç

(bkz: #14251026)

behzat ç

46.bölüm

harun larissanın dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra eve gitti önce cama vurdu ardından kapıyı çaldı. cama vururken camlarda ki korkuluk dikkatimi çekti larissayı kesmeye gelen adam camı kırdı girdi** sanırım evin tüm pencerelerinde demir parmaklıklar yok buradan onu anlıyorum 2.si bu suna mıdır nedir bitirim narkotikçi aziz başkomiser* kendisiyle daha önce çalıştığını söylemişti aziz başkomiser daha önce ki kesik parmak cinayetini çözdükten sonra emekli olmuştu adam 15 yıl yatıp çıktı şimdi buradan merakım suna kaç yaşında kaç yıldır polis*.bu suna dan şüphelenir oldum kesik parmak için çok flash back çıkar gibime geliyor gelip bilgi istemesi uyuşturucu olması işin içinde daha önce aziz başkomiserle çalışmaları aralarında bir sır olabileceği falan flan umarım böyle olmaz o değil fragmanda amirim vuruluyor ölecek mi acaba. mal behzat ölse dizi biter dedirtmezler umarım bize amirim böyle polemiklere girmez. ölür efendi gibi çıkar.

almanya denince akla gelenler

(bkz: mesut özil) (bkz: mehmet scholl) (bkz: killa hakan) (bkz: tokio hotel) (bkz: sanayi) (bkz: altintop kardeşler)

ilkokulda statü farkı yaratan nesneler

tost ekmeğine yapılmış tost ne alaka deme biz hep somun ekmeğe yapardık daha geçenlerde öğrendim öyle bir ekmek olduğunu.*

fakir apartmanlarının karakteristik özellikleri

asansör olmaması.komşuluk kavramının zengin apartmanlara göre daha çok görülmesi.

volkan demirel ve emre belözoğlu

milli takıma olan protestoyu üstlenerek sahada ne kadar konsantre olduğunu göstermişler ve diğer futbolcuları kurtarmışlardır. bu adamlar ilk defa küfür yemiyorlar son da olmayacak ama sen maçı bırakıp taraftara karşılık verirsen maç sonu röportajda da laf vurursan ben senin profluğundan onu bırak adamlığından şüphe ederim. *

ceo su olunmak istenen mega şirketler

ceo pozisyonu bulunan her şirket olabilir.* markanın önüne geçmeyelim de.*

fanatik

http://galeri.uludagsozlu...-s%C3%B6zl%C3%BCk-galeri/

internet sitesine kim bakıyor merak ediyorum bu adamlar bir şeyi yazarken düşünmüyor mu ya da mesut özil benim bildiğim bu maçta oynadı http://www.youtube.com/watch?v=Ip8GB6jdjM4 iyimser düşünürsek bu adamlar acaba türkiye de türklere karşı ilk maçı mı onu mu demek istiyor anlamış değilim? kısacası bu siteye kim bakıyor.*

abbas güçlü ile genç bakış

10 yıldır programı erkene çekme peşindeler abbas güçlü adam olsa zaten gider reyting kaygısı olmayan bir kanalda çıkar ama çıkmıyor rant gidecek helal abbas kırmızı nokta kuşağında devam.

steve jobs

elmadan bi ısırık daha gitti mekanın cennet olsun steve jobs.*

olayı piramitlere bağlayan filmler

transformers son filmi değilde bir önce ki sanırım 2 oluyor onda vardı mısıra gitmeliyiz optimusu yaşatmak için falan.

sinem kobalt

arda turanla evlendikten sonra kızlık soyadı ve erkeğinin soyadının uzun ve gereksiz olmasından dolayı arda ya ayıp olmasın diye oluşturacağı yeni soyadı olabilir.arda +1 yükseltgemişte olabilir.

--spoiler--
sinemin kobalı ardanın t si*
--spoiler--

peynir ekmek domates

yaz itibariyle karpuz peynir ekmek olarak değişmiştir.günün her saatinde yenebilir kahvaltıda öğlen akşam iftarda sahurda ne zaman istersen.

mustafa kemal den atatürk soyadının geri alınması

(bkz: hani marjinal bizdik)

google translate

nasıl bir algoritmayla çalışıyor anlamadım mahmut tuncer yazıyosun jennifer lopes çıkıyor ferhat göçer yazıyorsun justin timberlake çıkıyor herhalde bizde ki starların amerika da ki karşılığını çıkarıyor yada google bize bir şey anlatmak istiyor.