bugün

yok böyle bir şey.

lakin şöyle bir şey var. belki işinize yarar:

(bkz: shaqmarion)
(bkz: adlari bilinmeyen mukemmel sarkilar/#5501342)
fb tv'de galatasaray'ın şampiyonluk görüntülerinin yayınlandığını hatırlatırım. arada sırada bakmakta yarar var.
evinde digiturk yoktur.
(bkz: gs tv nin kablo ve uydu yayınından kalkması)
hep derin devlet hacı.. hepsi kurtlar vadisi. alayı!
takımının şampiyonuk kutlamalarını izleyen galatasaraylıdır.

(bkz: fb tv de gs nin sampiyonluk kutlamasinin verilmesi)
içten içe fenerlidir yada rakibini iyi tanımak istiyor olabilir de...

(bkz: bu bir çelişki mi)*
ne diyorum ben ya ?!!
geceleyin pek bi güzel durumdur.
futbolu seven bireydir. fb tv, beşiktaş ve galatasaray'ın resmi kanallarından çok daha iyi yayın yaptığını herkes bilir.

her ne kadar rakip takımın formasını giyiyor da olsalar; ben alex de souza'nın, roberto carlos'un ya da semih şentürk'ün idmanlardaki veya özel hayatındaki görüntülerini beğenerek izliyorum.

ne yani sarı lacivert forma giyiyorlar diye onların oynadıkları futbol değil mi? onların idman görüntülerini izlemek bize zevk vermeyecek mi?
benim gibi içinde fanatik ve holiganizm sınırında olan galatasaraylıları da bulundurabilecek gruptur. evet bende izliyorum fbtv ama ne yapabilirim? eğer kendi takımının kanalını izlemek için digiturk'e sahip olman gerekiyor ve ezeli rakibinin kanalı kablo tv ve uydu dahil her türlü platformda yayındaysa, kendi takımınızın kanalını izlemek yerine gider fbtv'yi izlersiniz.

şimdi bana "kardeşim sen de izleme git başka kanal izle" diyenler olacaktır. tamam ben de 7/24 fbtv izlemiyorum ama arada "bakalım burda ne varmış, aa futbolcular ne güzel tatil yapıyorlar, dur bakalım antrenmanda ne yapıyorlarmış" gibisinden meraklara takılabiliyorsunuz. ama kendi takımınızın kanalını izleme fırsatınız olsa oturur kendi takımının antrenmanını izler, rijkaard'ın arda ile konuşmalarına tanık olur, takımın için duyduğun gurur adına tv başında adeta 'orgazm' olurdun.

şunu da objektif şekilde itiraf etmem gerekiyor ki söz konusu kanalın haberleri de gayet kalitelidir. her türlü ligden özet görüntü yayın hakkına sahip olup, bir futbolsever olarak beni, "acaba brezilya liginde flamengo-santos maçında nasıl goller var?" merakından da kurtarmaktadır ara sıra.

her neyse, eğer bu platformda ezeli rakibimizin gerisinde kalmasaydık biz de nefret ettiğimiz takımın kanalını izlemek zorunda kalmazdık. yine de seviyoruz seni be galatasaray'ım. her ne kadar kanal konusunda ezeli rakibimizin gerisinde kalsak da bu onlardan büyük olduğumuz gerçeğini değiştirmez diyerekten bir entrynin daha sonuna gelelim ve bana sövmeye kalkışacak galatasaraylıları da birazcık sakinleştirelim.*
karşı trafın sinsi planlarını ele geçirmek niyetindedir. *

(bkz: ajandır o ajan)
(bkz: bjk tv izleyen bursali)
(bkz: bursaspor tv izleyen beşiktaşlı)* *
(bkz: kanal listesinde sadece gs tv olan galatasaraylı)
olayı fanatizme dökmemek lazım zira fb tv gs tv ve bjkt v ye daha eski ve daha tv kanalı görünümünde * * yani fbtv'de oturup avrupa liglerinden özetler, şampiyonlar ligi maçları özetleri de seyredilebilir.
öncelik ile (bkz: buyrun benim)

selcuk yula ile cem arslani dinleyip yarilmak bana zevk veriyor.
digiturk'u olmayan galatasaraylıdır.

zira, gs tv 28 mayıs 2009 tarihinden bu yana sadece digiturk platformu üzerinden yayın yapmaktadır.
hidayete ermek uzeredir. (bkz: dokunmayin sabanima)
fenerbahçe yine büyük bi yıldızı kadrosuna katarken gıptayla o anı seyretmeye çalışan galatasaraylı insandır.
galatasaray yine büyük bir yıldızı kadrosuna katarken bu sefer hangi fenerbahçe yöneticisinin 'isteseydik alırdık' diyeceğini merak eden galatasaraylıdır.
(bkz: filede bu sezon)
fb tv'nin, galatasaray'ın gectiğimiz yıl kazandığı şampiyonluktan sonra şampiyonluk kutlamalarını yayınladığını bilen kişidir. belki yine yayınlamak isterler cimbom başarısı, belli mi olur.
fazla amerikan filmi izlemiş, kendini ceymis bond olmaya adamış fanatik insan hareketidir.

(bkz: casus) *
merakına yenilen taraftar.
sıradan tv izleyicisidir o anda tvde olan hava durumunu yada borsa haberlerini öğrenmek istemiştir.