bugün

"fenerbahçe nin tüm maçlarını kazanarak şampiyon olması"
bu sezon beklediğim şampiyonluktur.

büyük bir motivasyon ve hırs mevcuttur.

en büyük fenerahçe.
(bkz: yetmez ama evet)
içinde bulunduğu maddi krizden dolayı pek mümkün olamayacak hadise.
şimdiden 2 de 2 olmuştur. darısı geriye kalan 32 haftaya.
(bkz: ikinci haftada ligin sonunu tahmin etmek)
bu yıl 70 milyonun gözüne sokularak gerçekleştirilecek eylemdir.
tek kulvarda yarışacakları düşünülürse (türkiye kupası'nı saymıyoruz artık kesin gene bir şey olur elenirler) ihtimal dahilindeki durum. ha sonra yine ortaya şike mike çıkar da şampiyonlar ligi'nden yine men edilirlerse bilemem. ama olabilir yani.
durduramıyoruz efendim önüne geleni yeniyorlar.
(bkz: hayaldi yalan oldu)
fener karşıtlarının eksi oylarla hücum ettiği tahmin.

fenerbahçeli renkdaşlarımı desteğe davet etmekteyim.
olsa bile,bi boka yaramayacak şampiyonluktur,zira sezon sonunda bank asya var yırtınmayın boş yere *
(bkz: şike derler).
sezon sonunda bankasya yoktur, fb küme düşmeyecektir; bunun icin kulüpler bırligi tff bilumum calısmaktadır. Seneye şampiyon olursa cl'de top kosturacaktır.
kişisel dileğimdir. sarı lacivert en sevdiğim renklerdir.

aoylamalara baktığımda da benim gibi düşünen de çoktur.
zordur, şampiyonlukta zordur çünkü playoff sisteminde bu kadrosu ile büyük takımlarla oynaması güç olacaktır. kadro gelişir ise olası bir durumdur, ligi 2. bitirebileceği gerçeğini kabul etsem de playoff dolayısıyla şampiyonluk zor gibi.
102 puanla bitireceği anlamına gelir.*
hiç gerek yoktur. şampiyon olsa gene şike yapmasa bile şikeci ilan edilir. birşey olur. olur yani. burası türkiye.
çalışırsa olur.
şampiyon olması yeterlidir. arada maç kaybetse de olur.
(bkz: bana uyar)
yinemilan sorularını akıllara getirecek hadisedir.
eskiden 2 dakika erken şampiyonluk kutlayan taraftarın bu sezon 32 hafta önceden şampiyonluğu kutlamasına vesile olan düşüncedir.
tff nin şike davasının sonucunu ligin sonunda açıklıyacağını biliyoruz.böyle bir durum da ki namağlup olmayı da geçtim şampiyon olması halinde bile verecekleri karar bellidir.küme düşürün.bu sene bizim için çok çetin olacak.yukarı tükürsek bıyık aşşa tükürsek sakal.
yönetimden, şike için gereksiz yere o kadar neden para harcandığının hesabının sorulmasını gerekli kılacak durum.
(bkz: şike şike şampiyonluk)
yok artik (olabilir mi ? )