bugün

eğer olursa sonucunu düşünmek istemediğim eylem. herhalde bir hafta sokağa çıkamayız lan sözlük.
30 yıldır türkiye kupası'na uzak olan bir kulüp için pekte önemsenecek bir durum değildir.
olmayan, olmaması gereken, olmayacak ihtimaldir.
büyük bir ihtimalla gerçekleşecek şey, kaybetme.
bizlere malzeme çıkacak yine.
oltamı attım bekliyorum.
(bkz: kına yakarsınız)
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
son maçta zalad'a 8 gol atarak averajla şampiyon olan takım taraftarı olmak kadar beni üzmeyecek, utandırmayacak durum.

(bkz: galatasaray)
fenerbahçe şampiyonluğu kaybetse de, süper lig in şampiyonu alextir, üzülmemek gerekir.

edit: fener şampiyon olsa da süper lig in şampiyonu alextir o ayrı

eksilerden sonraki edit: (bkz: fenerli olmadığı için entry eksilemek) *
fenerbahçeliler hariç ülkedeki insanları sokaklara dökecektir. bu bile nasıl ezdiğini göstermeye yeter.
bu da bir ihtimaldir.
not:fenerliyim ancak lütfen şunu bir incele!

http://www.swfcabin.com/swf-files/1298502331.swf
(bkz: ağzını hayra aç)
--spoiler--

büyük takımlar başarıları ile, küçük takımlar başkalarının başarısızlığı ile sevinir.

--spoiler--
Fenerbahçe te diğerleri diye anılan bi ligde üst üste seri yapmış bir takımın son maçta şampiyonluğu kaçırma ihtimali gönül burkan bir düşüncedir.
türkiye'deki şekilden şekile girmiş bütün sürüngenlerin tek dileği.
tuttuğum takımın şampiyon olmasından daha güzel mevzu. o gün timsah yürüyüşü yapan fenerli kamilleri izlemek, bildiğin şampiyon olmuş kadar güldürüyor adamı.
geriye kalan 17 takımın istediğidir.
titanic' ede batmaz demişlerdi. noldu battı yüzlerce kişi öldü.
boş konuşma durduk yere, yüzlerce kişiyi kalpten götürtürsünüz siz.
imkansıza yakındır. zira geçen senelerden ders alınmamışsa da taraftarına yazık olur. empati kuracak olursak her sene son maçta şampiyonluk kaybetmek gerçekten çok üzücü bir durum. ha hakederek mi kazanıldı, orası şaibeli bir durum.

edit: parçalıyım.
(bkz: olamaz mı olabilir)
kendi takımları haftalar öncesinden şampiyonluk yarışını kaybetmiş taraftarları enterese etmeyen olaydır.
rakip sivas olduğu için imkansıza yakın olasılığı bulunan olay. ama fener bu belli olmaz...
gerçekleşmesi mümkün olmayan hadise.çünkü

(bkz: bayrakları astık)
bir galatasaraylı olarak artık
(bkz: ebenin amı ali sami)
diyorum.
fenerbahçe şampiyonluğu kaybedebilir. olasılık dışı bir durum olduğuna inanmıyorum; ama oldu ki kaybettiler, mümkünse duygularını sahaya inip timsah yürüyüşü yapmadan dışa vursunlar...
denizlisporla , trabzonsorun geçmişte yaptığını bugün sivasın yapmasıdır. olamaz mı? olabilir.