bugün

son zamanlarda kürtlere karşı açılan başlıklar sonrasında, kürt olup vatanını seven kişilerin söylemek istediği, ancak pkklı damgası yememek için söyleyemedikleri ve haykıramadığı defolup gitme eylemidir.

gidin, harbiden defolup gidin. kürtler ile pkklıları aynı kefeye koymayın. koyacaksanızda, defolup gidin!
(bkz: bağırmayan taraftar siktirsin gitsin)
sorun pkk sempatizanı yazarların kendilerini masum bir kürt gibi göstermesidir. bu durumda aslında en büyük görev vatanını seven kürtlere düşer. eğer kürt halkı pkk ya karşı ayaklanırsa emin olsunlar faşist dedikleri insanlar peşlerinden geleceklerdir. ancak böyle bir şey göremediklerinden tüm kürtler muallakta kalıyor. pkklı itler dağdan indi diye şehirde bayram ilan ediliyor. hangi birine güvenelim bu insanların. bunlara ana avrat küfür edince de faşist oluyorsun.
faşist damgası yiyen biri olarak, aranızdan pkk yı öven kürtleri bi siktir edin de bizim derdimizin ne olduğunu o zaman anlarsınız. kürtler kendi arasında pkk yı somutlaştırma sevdasından vazgeçmedikçe, dim dik buradayız.

sorun bizde mi? evet size göre öyle, ama bize göre öyle değil, apo denen piç e liderimiz diyenleri siz siktir etmedikçe, siz de sorun haline geleceksiniz. ondan sonra da bize faşist demeyi çok görmeyeceksiniz.

sorun kürt sorunu mu? değil, pkk ve terör sorunu, iş bu noktaya geldiğinde, faşistte oluruz, şehitte!

bu vatan hepimizin, o yüzden kendinizi aklayıp da bizi dışlayamazsınız.

yedi mi?

yemedi ise yedirtiriz.
(bkz: senin ağzını burnunu dağıtırım haa)
oldu canım hemen gidelim şimdi.

ama dersim diye zırlayanlara, kürdistan dan bahsedenlere hiç aynı muamele yapılmıyor.

herkes kürtleri sevecek diye bir kural yok arkadaş. bu milletin yarısı, bırakın kürtleri sevmeyi onlardan nefret ediyor.

burası da bir sanal platform. yöneticileri var. suç bir şey yapsak siliyorlar zaten.
ama artık silinsekte geri geliriz. yok öyle yağma. yok öyle iki yüzlülük.
anti demokratik düşüncedir. faşizm tabiki kötü bir şeydir lakin kimse ben faşistim demez zaten.
konuyu açan açıktan 2 yüzlülük ediyor durumudur .

(bkz: kürtçü faşistlere gıkın dahi çıkmaması) .
faşistçe bir düşünce söylemidir. ya sev ya terket arasında fark yoktur.
paradokstur efendim. düşünce özgürlüğünün bulunduğu bir yerde faşiste defol demek faşisti istemeyenin faşistliğinden başka bir şey değildir.
bunu söyleyen acaba faşist damgasını insanlara neye göre etiketliyor?
faşistlik, milliyetçilik değildir. bildiğin, ırkçılıktır. ona bir sözümüz yok.
fakat iğneyi kötülemeden önce çuvaldızı kendinize batırsanız acaba ?!
biz ne yaptık da bu kadar tepki çekiyoruz diye.
arkadaş, zaten kimse kürt olduğu için kaynar kazana atılmıyor.
bu ayrılığın oluşmasının tek sebebi, doğuda istanbullu'nun, istanbul'da da doğulu'nun hor görülmesinden başka bir şey değildir.

madem faşistlik damgası yemekten bu kadar şikayetçisin, bunu önlemek adına kendi adına faydalı olabilecek çalışmalar yaptın mı?

önüne gelen sözlüğe öfkesini kusuyor oldu bu devirde.

oysaki, birkaç satırla insanları birbirine düşürmek ne kadar kolay değil mi?

kolay varken zora ne gerek.
(bkz: faşist nedir)

ne olduğunu bile bilmediğin şeyle insanları yaftalayıp, insanları bir yerlerden kovmak, seni karşındakinin olduğunu iddia ettiğin şey yapmaz mı? Bu yüzden defolup gitmesi gereken sen değil misin? Ayrıca kovduğun yerler babanın malı mı?

dediğim mal beyanı...
(bkz: gücü yeten göndersin)
(bkz: hanım kitapları çuvala koy yine darbe çıkabiler)
piyasaya çıkıp ben devletim sen vergi ver ben de seni polisimle askerimle koruyayım yol yapayım elektrik vereyim vs diyen devlettir. devlet ile de halkı arasındaki anlaşmaya anayasa denir. anayasalar devletin uyması gereken kuralları belirler. bu şartlar altında devlet ben devletim dediği için ortada bir çürük elma varsa diğerleri ile onu ayırmak zorunda olan odur. diğer elmalar değildir. ayrılmıyorsa da bu diğer elmaların suçu değildir. devlet el siki ile gerdeğe gireceğine önce kendi başına kendi götünü toplayıp daha az sıçmayı öğrenmelidir.

faşist adı verilen devlet sevicisi ise buna engel olmak için boşboğazlık yapan kişidir. siktirsin gitsindir.
(bkz: hepimizi tanıdılar kalıyoruz)
(bkz: nereye dogru)
ironik söylemdir. burada "faşist" denerek "ırkçılığa" gönderme yapılıyordur.

e cankuş sen anayasasında "din dil ırk gözetmeksizin tc vatandaşı olan herkes türktür" diyen bir memlekette kürtüm diyerek ırkçılık yapmıyor musun?
(bkz: 55 der misiniz)
evet bence de "bu vatan bizim" demagojisi yapan bölücü ayrımcı faşistler gitsin tabi ama,

-önce vatanı satanlar defolsun gitsin,
-sonra vatan hainleri,
-daha sonra düşünce ve milliyetçi terör beyinliler,

kurtuluş savaşında çerkez'i, laz'ı, türk'ü ile omuz omuza verip bu ülke için can veren kürt kökenli türkiye vatandaşlarımızı hiç ama hiç kimse, "onlar bu ülkeden gitsinler" diyerek o pis ağızlarına almasın. sakın!
herhangi bir bölücülük faaliyeti içersinde olmamasına rağmen aşırı milliyetçi kesim tarafından çeşitli genellemelere maruz kalan kürt insanının sitemidir.

defolmak yerine götü kalkan faşolara;

ulan sizin sözlükte yaptığınız ırkçı tavırlar, kürtleri aşağılamaya çalışma çabası sadece sinir bozuyor. kaliteyi düşürüyor. böyle düşünen gerizekalıların varlığını bilince bile insan bi başka sinir oluyor. yoksa sözlük gibi sanal bir platformda bunları ciddiye almam, en fazla götümle gülerim.

insan sizin gibileri görünce bdp ve pkk'lılara hak vermiyor değil. defolun gidin lafına bile böbürlenebiliyorsunuz. "bak ne güzel bıktırdık" diyebiliyorsunuz. ahmet türk'e yumruk atıldıktan sonra, ahmet türk'ün kalkıp, olaylar büyümesin diye ılımlı açıklamalar yapmasını bile, "yumruğu yiyince böle oldu tabi eheh" diyebilecek kadar aptallarda var aranızda, evet.

devletin kendi yaratıp sonra altından kalkamadığı pkk ile kürtleri bir gören, ve "pkk'ya destek vermeyerek siz pkk yı bitirin" diyebilenlere laflar hazırladım, özele gelin, ordan başka bir yere yönlendiricem sizi.

insan olarak zoruma giden kısmı ise, böyle sanal platformda konuşup konuşup insanların sinirlerini bozan bu öküzlerin, devlet nazarında benle aynı statüye sahip olması.

son olarak,

"çanakkale savaşı, kürtlerle değil kürtlere rağmen kazanılmıştır" lafını siz faşist bünyelere kazandırıp, kürtlere karşı bir nefret duygusu oluşturmaya çalışan, muhtemelen olaylara farklı ülkelerden dahil olmuş ve arkasına belli bir kitle alabilmiş grupları kınıyorum. yaptığınız ayıp, ama size söylenecek söz yok, söylenecek söz, bu tufaya gelen gerizekalı ahmaklaradır.

öptüm gözlerinizden.
hürriyet önünde açılacak pankart.
(bkz: yeter artık vurmayın adam öldü)
faşist kelimesinin anlamını bilmeyen bir apaçi söylemidir. faşist yalnızca kürt düşmanı demek değidir, kendi ırkının diğer ırklardan üstün tutmaktır.

(bkz: kendi de ırkçı olan apaçinin ırkçılara isyanı)
diyecek lafı olmayıp, "önce faşist ne demektir onu söle sen" diyen tipler ciddiye alınmamalı.

kürtler ile pkk'nın bir tutulmasına sebep olarak, serap eser'i gösteren zihniyete cevaben, ceylan önkol'u gösteriyorum. suçsuz ve masum insanlar üzerinden siyaset yapmak hiç bir zihniyete yakışmaz.

molotof kokteyli ile yakmaktan ziyade, havan topuyla parçalamak demokratik mücadeledir evet.
ceylan önkol, o küçücük aklıyla teröristti, bir keleş kullanıyorduki sormayın gitsin.

evet, ben kürt olarak pkk'nın yaptıklarına ağzımı açabildim mi? açamadım tabi.

nasıl açayım, pkk tarafından öldürülen onca masum insan kürt değil ki zaten. bebek katili pkk'nın öldürdüğü bebek kürt değil, amerikan bebee. pkk'nın haraç alıp, vermeyenlerin bacaklarına sıktığı köyler türk köyü zaten, istanbul'da hatta. pkk yüzünden bizim köylerimiz boşaltılmadı ki.

ulan ahmak, pkk'ya ağzını açmıyorsun derken bir düşün, bu insanlar pkk'dan neler çekmiş. bir ağzını açtı mı kapatabiliyor mu bir düşün.