bugün

#23719479 kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla yazarı.
ak parti trolluslarındandır. bu trolluslar formata uzak ve beyne kurak yerlerde yaşarlar.
sağ * şeritten ak babaya dönmeye çalışırken üslup radarına yakalanıp kendilerinin ne kadar başarısız olduğunu gösterirler.
işini beceremeyen basit, vasat trollümsü..
Akp lileri kesinlikle koyun yerine koymayan yazardır.

Yani burada demek istenilen akp liler birsürüdür şimdi anlatabildim mi çok fazla akp li vardır sayılamayacak kadar çok bissürüyüz hani bir gider bin geliriz..
Tamam mk kıvıramıyorum öyle işte.
Akp liyim ayağına milletle tassak geçtiğini düşündüğüm yazar.
Ak troll ve 10. Nesil bebe.
(#23939045) insan ahlak edep hiç önemli değil yani.
türban olsun kürt olsun akpli olsun yeter. yazarı.
Akpli ise evlenebilecegim yazar.
kardeşim kardeşim dediğim yazar. akp'liyiz akıyoz kankimle yazarı.
--spoiler--
türbanlı olduğu halde bakire olmayan kimse yoktur. yani evliler dışında. %100 garanti veriyorum, o kadar da eminim.
--spoiler--

%100 emin olduğuna göre türbanlıların seyinin bekçisi zaar.
lan türbanlı bacı savunucaz diye iyice manyadınız vallahi.

(bkz: kafan çok güzelmiş bir tur versene)
boş herifin tekidir!
Akp lilerin tek basamaklı IQ ya sahip olduğunun kanıtı. veya milletle dassak geçiyor olabilir.
anormal derece ivrenç yazar..
bizim mahalledeki yırtık caferin yandan yemişi. tamam insanın bir ideolojisi olur ama yani liderin domal lan dese tereddütsüz yapacak. olayları değerlendirirken kendi mantığıyla değil kendi siyasi görüşüne göre değerlendiren yazar. karşı olduğu aynı şeyi sağcı söylese hemen destekleyecek o derece yani.
Akpartili ise evlenme teklif ediyorum.
bugüne kadar aldığı onca evlilik teklifine hep aynı cevabı veren yazar.

(#23410642)

artık şartlar belirlendi:

-türbanlı

-ak partili

-güzel

şu özellikleri sağlamadan karşıma gelmesinler pls.
(bkz: saygılar ben götkılı)
bir anlaşmamız olan yazar.

converse de vermem: bana mesaj yazmışsın. kaybol.
fazlanormalolananormal: şey ben bir şey diyecektim.
converse de vermem: çabuk söyle kozo ( evlat demek ).
fazlanormalolananormal: şey karşılıkla nick altı girelim mi ?
converse de vermem: fatal eror
Akpyi destekleyip desteklemedigi anlasilmayan yazar. Bir insan her entrysinde nasil ak parti yazar sorusunun tanimidir. Zaman zaman ak parti ile baslayan cumlelerle tebessum yaratir. Ak partiden nefret eden biri olarak bu adamin yazdiklari komedi geliyor.
resmen hiç komik olmayan akp karşıtı trolldür.

edit: tamam, trollük varoluşsal bir anlamlardırma isteği olabilir. ancak bir insan trollük yapmaya niyetlendiği alanın jargonuna bu kadar mı hakim olmaz, bu kadar mı cahilce ironi yapmaya çalışır. ramazan münasebetiyle daha detaylı analiz yapmayacağım.
Ak partilinin hasıdır, hası.
Ancak onu bilmeyenler hakkında troll diye atıp tutar.
Durmak yok sözlüğe devam!
sabah sabah #24338228 entrymden sonra ''tayyipli rüyalar...'' diye mesaj atıp uykumu kaçıran yazar...
Iyi bir yazar. Inşallah nasyonal sosyalist isçi partilidir.
Orijinal nicke sahip yazarlardan. Muhtemelen 360 derece anormallikle başladığı normal noktaya dönmüştür. Olsundur.
herkesi akpli yapacaktır.
güncel Önemli Başlıklar